Keystone logo
لتونی

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در لتونی 2023

تعداد مؤسسات: 9
  • Liepāja, لتونی

  انتخاب در Liepaja University - این کلید برای توسعه شما است!

  • Riga, لتونی

  دانشگاه لتونی در سال 1919 تاسیس شده است و در حال حاضر با بیش از 14000 دانشجو، 13 دانشکده و بیش از 20 موسسه تحقیقاتی و مراکز مطالعاتی مستقل، یکی از بزرگترین دانشگاه های تحقیقاتی جامع و پیشرو در بالتیک است. این دانشگاه بیش از 130 برنامه تحصیلی دانشگاهی و حرفه ای معتبر دولتی ارائه می دهد.

  • Riga, لتونی

  EKA در ریگا ، خیابان لومونوسووا واقع شده است. 1 ، ساختمان 5 - این خیابان به نام دانشمند بزرگی نامگذاری شده است که فعالیت های او سنت های خلاق ، دانشگاهی و حرفه ای را ترکیب کرده است. ساختمانی که امروزه EKA در آن قرار دارد در سال 1909 ساخته شد. در حال حاضر ساختمان به طور کامل بازسازی شده است و تجهیزات فنی آن مطابق با استانداردهای م institutionsسسات آموزش عالی اروپا است.

  • Riga, لتونی

  Turiba University بزرگترین دانشگاه خصوصی در حوزه بالتیک است که در زمینه آموزش تجارت و گردشگری تخصص دارد. دانشگاه در زمینه های تجارت ، گردشگری ، ارتباطات ، تدارکات و فناوری اطلاعات آموزش ارائه می دهد. Turiba کارفرمایان را به رسمیت شناخته و در رتبه برتر شناخته شده ترین دانشگاه ها قرار گرفته است. 99.61 درصد فارغ التحصیلان شاغل هستند - این بالاترین نرخ اشتغال در بین دانشگاه های لتونی است ، علاوه بر این ، بیش از 80 درصد دانشجویان دانشگاه در طول تحصیل مشغول به کار هستند.

  • Riga, لتونی

  موسسه دولتی فرهنگ بدنی لتونی (LVFKI) فعالیت خود را در 1 ژانویه 1946 با تصمیم شورای کمیسرهای خلق LSSR آغاز کرد.

  • Jelgava, لتونی

  دانشگاه علوم و فناوری های زندگی لتونی یک موسسه آموزش عالی و علمی در جمهوری لتونی است که در آن تحقیقات علمی و همچنین برنامه های تحصیلی آکادمیک و حرفه ای انجام می شود.

  • Ventspils, لتونی

  Ventspils University of Applied Sciences ونتسپیلز (VUAS) در سال 1997 به عنوان یک دانشگاه دولتی دولتی و یک م institutionسسه علمی تاسیس شد. فعالیت اصلی آن انجام تحقیقات علمی و اجرای برنامه های مطالعاتی آکادمیک و حرفه ای است.

  • Rēzekne, لتونی

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riga, لتونی

  TSI یک دانشگاه فنی مدرن و پویا در علوم کاربردی است که در ریگا، لتونی واقع شده است و آموزش با کیفیت بالا به زبان های لتونی و انگلیسی با تمرکز بر تحقیقات کاربردی ارائه می دهد. لتونی در شمال شرقی اروپا با خط ساحلی در امتداد دریای بالتیک، با پایتخت شهر ریگا، یکی از کلان شهرهای اروپایی با زندگی اجتماعی فعال، معماری خیره کننده، پارک های سبز و مردمی مهربان واقع شده است. TSI یک محیط آموزشی پر جنب و جوش با اساتید بسیار ارزشمند از سراسر جهان ایجاد می کند. TSI جامعه ای متشکل از افراد پرشور، همراه و فداکار است که با هدف ایجاد روابط طولانی مدت، رویکرد فردی را به دانش آموزان ارائه می دهد. TSI یک محیط آموزشی پر جنب و جوش با سخنرانی های بسیار ارزشمند از سراسر جهان ایجاد می کند.