Keystone logo
لیتوانی

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در لیتوانی 2023

تعداد مؤسسات: 22
  • Klaipėda, لیتوانی

  1 ژانویه 1991 روز آغاز رسمی فعالیت های دانشگاه کلایپدا است. این تاریخی است که به شهر کلایپدا وضعیت یک شهر دانشگاهی اعطا کرد و فرصت های بیشتری را برای منطقه غرب لیتوانی و ساکنان آن برای ادامه تحصیلات دانشگاهی و حرفه در علم باز کرد.

  • La Rochelle, فرانسه
  • Athens, یونان
  • + 4 بیشتر

  EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری یک مشارکت قوی بین نه دانشگاه است که علم و نوآوری را به قطب برتری در پایداری ساحلی هوشمند شهری (SmUCS) توسعه می‌دهند. EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری، ارزش‌های مشترک اروپایی و هویت اروپایی تقویت‌شده را با گرد هم آوردن نسل جدیدی از اروپایی‌ها، که می‌توانند در فرهنگ‌های مختلف اروپایی، به زبان‌های مختلف و فراسوی مرزها همکاری و کار کنند، ترویج می‌کند.

  • Kaunas, لیتوانی

  مکانی از تجربیات شکل دهنده زندگی را در یک فضای لیبرال منحصر به فرد، یک محیط کاری خلاقانه پر جنب و جوش و یک جامعه متنوع از دانشجویان و دانش پژوهان الهام بخش کشف کنید.

  • Klaipėda County, لیتوانی

  کالج بازرگانی لیتوانی (LBC) یک موسسه آموزش عالی مدرن، آزاد و مستقل است که در سال 1994 تأسیس شد و متخصصان علوم اجتماعی و فیزیکی را آماده می کند که بر بازار کار لیتوانی و اروپا متمرکز هستند. LTVK مستلزم فرصت های شغلی امیدوارکننده، تبادل بین المللی و اوقات فراغت معمولی برای دانش آموزان است. ماموریت. کالج بازرگانی لیتوانی مصمم است متخصصان خلاق و واجد شرایط را آماده کند، شرایطی را برای یادگیری مادام العمر با اعطای مدرک لیسانس حرفه ای ایجاد کند و تحقیقات کاربردی را که برای توسعه منطقه ای ضروری است، انجام دهد. چشم انداز. کالج بازرگانی لیتوانی یک مؤسسه آموزش عالی نوآورانه، شفاف، اجتماعی فعال و مسئول است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است، برای تحولات بازار کار همه کاره است و آماده پاسخگویی به نیازهای جامعه است.

  • Kaunas, لیتوانی

  دانشگاه علوم کاربردی Kaunas (به لیتوانیایی - Kauno Kolegija ) یک موسسه آموزش عالی چند رشته ای عمومی است که در لیتوانی (یکی از سه کشور بالتیک) واقع شده است و در زمینه های مهندسی ، فناوری ، علوم اجتماعی ، علوم انسانی ، هنر ، پزشکی و بهداشت آموزش می بیند. علوم این طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلات کارشناسی با تعصب عملی را برای حدود 5500 دانشجویی که در 4 دانشکده تحصیل می کنند ارائه می دهد.

  • Kaunas, لیتوانی

  این دانشگاه بزرگترین موسسه آموزش عالی برای علوم زیست پزشکی در لیتوانی است که با موفقیت مطالعات، تحقیقات و عملکرد بالینی را ادغام می کند. LSMU از دو آکادمی اصلی تشکیل شده است: آکادمی پزشکی و آکادمی دامپزشکی.

  • Vilnius, لیتوانی
  • Kaunas, لیتوانی
  • + 1 بیشتر

  به دانشگاه ویلنیوس - قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزش عالی لیتوانیایی خوش آمدید. دانشگاه ویلنیوس از زمان تأسیس خود در قرن شانزدهم، به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از علم و فرهنگ اروپا، مفهوم دانشگاه کلاسیک و وحدت مطالعات و تحقیقات را در خود جای داده است.

  • Kaunas, لیتوانی

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences یک موسسه آموزش عالی مستقل کاتولیک است که قصد دارد برنامه های مطالعاتی یکپارچه علمی و تجاری را بر اساس پارادایم آموزشی Ignatian مدیریت کند.

  • Kaunas, لیتوانی

  Kaunas University of Technology ، KTU یکی از بزرگترین دانشگاههای فناوری در بالتیک است. KTU به دلیل ارتباط با تجارت ، رهبری در تحقیقات علمی ، برنامه های مطالعات بین رشته ای انعطاف پذیر و تجربه مطالعه فراموش نشدنی شناخته می شود و به سرعت به عنوان بهترین انتخاب مطالعه در این کشور شناخته می شود.

  • Vilnius County, لیتوانی

  در ساختار فعلی خود ، Vilnius College of Technologies and Design ویلنیوس (VTDK) در سال 2008 از طریق ادغام دانشکده فنی ویلنیوس در دانشکده ساخت و طراحی ویلنیوس تأسیس شد. پیدایش دانشکده فنی به دهه 1930 (دانشکده فنی) برمی گردد.

  • Šlienava, لیتوانی

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) در نزدیکی شهر Kaunas (لیتوانی مرکزی) تأسیس شده و تحصیلات عالیه را در مقطع کارشناسی حرفه ای ارائه می دهد.

  • Klaipėda, لیتوانی
  • Vilnius, لیتوانی
  • + 1 بیشتر

  دانشگاه علوم کاربردی SMK یک موسسه آموزش عالی مبتنی بر نوآوری و کیفیت است که در پایتخت لیتوانی ویلنیوس و شهر بندری در دریای بالتیک کلایپدا واقع شده است. در سال 2018 SMK یک پردیس جدید در دومین شهر بزرگ لیتوانی کاوناس افتتاح کرد. SMK که در سال 1994 تأسیس شد، رشد کرد تا خود را در صدر رتبه بندی کالج های خصوصی لیتوانی قرار دهد و در حال حاضر بزرگترین موسسه آموزش عالی خصوصی در لیتوانی است.

  • Kaunas, لیتوانی

  Lithuanian Sports University ( LSU ) مفتخر است که تنها دانشگاه تخصصی در لیتوانی است که بیش از هشت دهه است که جنبش و علوم ورزشی را متحد می کند.

  • Vilnius, لیتوانی

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, لیتوانی

  VMU که در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS به عنوان پیشرو در کشور بر اساس سطح بین المللی خود رتبه بندی شده است، تنها مؤسسه آموزش عالی دولتی در لیتوانی و یکی از معدود مؤسسات در منطقه است که آموزش گسترده هنرهای لیبرال در آن ارائه می شود. این بدان معنی است که دانش آموزان می توانند برنامه خود را آزادانه تغییر داده و سازماندهی کنند، در یک رشته جزئی و در رشته دیگر، به خارج از کشور سفر کنند و با گذراندن برخی از 30 دوره زبان خارجی موجود، برای آن سفرها آماده شوند. به عنوان بازتابی از روندهای آکادمیک جهانی، سخنرانی های بیشتری (دوره های جداگانه و حتی کل برنامه های تحصیلی) به زبان انگلیسی تدریس می شود که بسیاری از آنها توسط اساتید خارج از کشور تدریس می شود. VMU برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شوند. هر ترم دانشگاه جامعه بین المللی رنگارنگ را گرد هم می آورد که نمایندگانی از نزدیک به 80 کشور در سراسر جهان را متحد می کند.