Keystone logo
مالزی

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در مالزی 2024

تعداد مؤسسات: 32
  • Kuala Lumpur, مالزی

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Petaling Jaya, مالزی

  سفر ما به عنوان Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) در سال 1990 در 6 واحد مغازه 4 طبقه در Damansara Uptown ، Damansara Utama ، Petaling Jaya در حالی که منتظر تکمیل دانشگاه دائمی ما در بندر اوتاما بود ، آغاز شد. و موفق توسعه شهرستان مخلوط در Petaling Jaya. KBU پس از نقل مکان به دانشگاه دائمی ما ، نام خود را به کالج بین المللی KBU تغییر داد. در سال 2015 ما به کالج دانشگاه ارتقا یافتیم و به First College University College (First City UC) تغییر نام دادیم.

  • Ipoh, مالزی

  ما بر این باوریم که افراد دارای استعداد و همچنین استعداد هستند و در صورت پرورش ، آموزش و آموزش از طریق انتقال آشکار دانش از هر فرهنگ یا تمدن در جهان ، قادر به نقش آفرینی در توسعه خود ، جامعه و ملت خواهند بود. بر اساس این فلسفه ، هدف ما تولید فارغ التحصیلان حرفه ای و نیمه حرفه ای با برتری علمی ، ارزش های اخلاقی و اخلاقی بالا است.

  • Alor Gajah, مالزی

  آرم Kolej Universiti Agrosains (UCAM) از سه (3) برگ الهام گرفته شده است که نماد بلوغ است. طیفی از سه (3) رنگ معمولاً یک تغییر تدریجی در روند توسعه است.

  • Kampung Kuala Muda, مالزی

  به عنوان یک کالج عالی ، رویکرد منحصر به فرد MERITUS در آموزش و پرورش ارائه ترکیبی عملی و م ofثر از یادگیری سنتی ، مدرن و تجربی برای اطمینان از موفقیت است. برخلاف کالج های دیگر که فقط به دانشگاهیان متمرکز هستند ، MERITUS متعهد به تولید فارغ التحصیلان کاملاً گرد است که توانایی پاسخگویی به خواسته های کارفرمایان امروزی را داشته باشد ، که از فضیلت موفقیت برخوردار است و سازمان های برتر پس از فارغ التحصیلی بدنبال آن هستند.

  • Puchong, مالزی

  دانشگاه دوتایی مالزیا که توسط وزارت آموزش عالی (MOHE) به عنوان یک دانشگاه 5 ستاره (عالی) رتبه بندی شده است ، یکی از دانشگاههای معتبر و معتبر برای مدیریت ، فناوری اطلاعات و کارآفرینی در آسیا است. این دانشگاه برنامه های برتر در سطح دکترا ، کارشناسی ارشد و لیسانس را ارائه می دهد که توسط انجمن دانشگاه های مشترک المنافع (ACU ، انگلستان) ، انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU ، فرانسه) ، NARIC (انگلستان) و سازمان صلاحیت مالزی (MQA) شناخته شده اند. .

  • Petaling Jaya, مالزی

  روح بخشیدن همیشه درون دیوارهای ما بوده است. ما اهمیت انتقال دانش به نسل های آینده را درک می کنیم - درست مانند چگونگی اینکه اولین بار بنیانگذاران ما دانش پخت خود را به جامعه محلی بیش از 40 سال پیش منتقل کردند ، ما هم اکنون همان کار را انجام می دهیم ، و در واقع ، بیشتر با پشتوانه یک جمع تجربه در طول دهه ها

  • Petaling Jaya, مالزی

  Cyberlynx International College یک کالج خصوصی در کوالالامپور است که طیف وسیعی از دوره های دیپلم و گواهینامه را در زمینه های ورزشی ، تجاری و طراحی ارائه می دهد. این دانشکده توسط گروهی از دانشگاهیان و متخصصان تاسیس شد که بیش از 25 سال در صنعت آموزش بوده اند.

  • Petaling Jaya, مالزی

  Olympia College در سال 1995 برای تأمین نیاز روزافزون به آموزش عالی خصوصی در مالزی تأسیس شد.

  • Kuala Sungai Baru, مالزی

  Kolej Universiti Islam Melaka ، معروف به KUIM ، یک مitutionسسه کاملاً متعلق به آموزش عالی برای دولت ایالتی مالاکا است که براساس قانون IPTS 1996 تاسیس شده است.

  • Shah Alam, مالزی

  Ramsay Sime Darby Healthcare College ("کالج") یکی از پیشگامان آموزش بهداشت و درمان مالزی است. این کالج از زمان تأسیس در سال 1995 دارای سابقه برتری علمی است. Ramsay Sime Darby Healthcare College به عنوان یک ارائه دهنده آموزش عالی در وزارت آموزش عالی ثبت شده است.

  • Kuala Lumpur, مالزی

  در کاری که انجام می دهید کلاس جهانی باشید. کالج بین المللی زیبایی بین المللی TMC در زمره متخصصان زیبایی و زیبایی شناسی در صنعت زیبایی است.

  • Kuala Lumpur, مالزی

  کالج استمفورد Melaka از زمان تاسیس خود در سال 1950 ، میراثی را برای آموزش و آموزش افرادی که در زندگی خود دانش و موفقیت دارند ، بنا نهاده است.

  • Malacca, مالزی

  International College Of Yayasan Melaka (ICYM) با هدف باور و درک این امر که آموزش عالی برای پیشرفت کشور حیاتی است ، تشکیل شد. این م institutionسسه در سال 1997 زمانی که وزیر آموزش و پرورش رسماً آن را افتتاح كرد ، شروع فرخنده ای داشت.

  • Kuala Lumpur, مالزی

  میندوالي آموزشي را كه مدارس عادي انسان بودن را فراموش كرده اند ارائه مي دهد ، چيزي فراتر از آن نيست كه نظام آموزشي شكسته ما به وجود آورده است. ما به هنر هنر واقعی زندگی فوق العاده ، تحقق بخش و شاد ، آموزش می دهیم.