Keystone logo
نیوزیلند

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در نیوزیلند 2024

تعداد مؤسسات: 12
  • Auckland, نیوزیلند

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ) یک ارائه دهنده معتبر NZQA مستقر در اوکلند است. نیوزلند. NCBT از سال 1995 در سازمان صلاحیت های نیوزیلند (NZQA) ثبت شده است و از بدو تأسیس خود ، بر ارائه آموزش با کیفیت با تأکید شدید بر مراقبت از دام برای دانشجویان بین المللی ما متمرکز شده است.

  • Wellington, نیوزیلند

  در Campbell ، دانشجویان به عنوان بخشی از تجربه غنی سازی دانشجویی در دانشگاههای ما در ولینگتون و اوکلند ، بهترین آموزش های زبان انگلیسی را دریافت می کنند. ما به سابقه و شهرت طولانی کمپبل برای ارائه یادگیری آکادمیک در کلاس جهانی در یک محیط دلسوز و حمایت افتخار می کنیم.

  • Christchurch, نیوزیلند

  University of Canterbury International College (UCIC) ارائه می دهد منحصر به فرد Pathway به دانشگاه کانتربری برنامه های مقطع کارشناسی. UCIC برنامه های انتقال دانشگاه (UTP) را ارائه می دهد که در نیوزلند بی نظیر است. UTP برابر با سال اول کارشناسی دانشگاه کانتربری است.

  • Auckland, نیوزیلند

  New Zealand School of Wines and Spirits نیوزلند (NZSWS) در سال 2006 توسط Jane Skilton MW تأسیس شد. ارائه دهنده پیشرو NZ در دوره های Wine & Spirit Education Trust (WSET) و تنها مدرسه مورد تأیید WSET که تحت مالکیت و اداره یک استاد شراب است.

  • Auckland, نیوزیلند

  New Zealand School of Food & Wine در نیوزیلند که توسط سلیا هی تاسیس شده است ، نسل بعدی باریستاها ، آشپزها ، صاحبان رستوران و کافه ، مدیران مهمان نوازی ، متخصصان شراب سازی و شراب سازی ، کارآفرینان گردشگری مهمان نوازی و همچنین افرادی را که غذای خوب را دوست دارند آموزش می دهد. 1995

  • Auckland, نیوزیلند

  به پردیس های Abacus Institute of Studies در اوکلند و کریستچرچ خوش آمدید. شما یک سازمان آموزشی برجسته برای پشتیبانی و پیشرفت در یادگیری خود انتخاب کرده اید. وقت شما با ما قابل توجه است ، و ما شما را تشویق می کنیم که تعادل فعالیت های علمی و لذت خود را از زندگی دانشگاه.

  • Waitākere, نیوزیلند

  ماموریت UUNZ این است که دانش آموزان از سراسر جهان را با تجربیات یادگیری فراهم کند که آنها را قادر می سازد تا در نیروی کار نیوزیلند و جهانی موفق شرکت کنند. UUNZ آرزو دارد که با ارائه آموزش تحول آفرین ، پیشرو در زمینه آموزش و آماده سازی صنعت در نیوزیلند باشد.

  • Christchurch, نیوزیلند

  Ara Institute of Canterbury با مسئولیت محدود یک Ara Institute of Canterbury پر جنب و جوش ، مترقی ، با بودجه دولتی است که در سطح جهانی و در سطح عالی تحصیلات ارائه می دهد.

  • Auckland, نیوزیلند

  Crown در سال 1972 تأسیس شد ، یکی از باسابقه ترین م Zeسسات عالی نیوزیلند است که در زمینه های مسافرت و گردشگری ، مهمان نوازی ، بهداشت و رفاه ، محاسبات و تجارت تجارت می کند.

  • Auckland, نیوزیلند

  Techtorium (با کمک شرکای صنعت ما) باعث می شود کیوی ها به صنعت ICT بپیوندند. به همین دلیل ، ما به رسمیت شناختن دوره های موفقیت آمیز دوره ، وضعیت ارائه دهنده رده 1 را به دست آورده ایم.

  • Auckland, نیوزیلند

  برنامه های آموزشی آکادمی یادگیری Air New Zealand با در نظر گرفتن تعالی طراحی شده است. برنامه های ما توسط متخصصان هواپیمایی توسعه یافته است که صنعت هواپیمایی را در مقیاس جهانی درک می کنند.

  • Wellington, نیوزیلند

  ارائه دهنده راه های تحصیلی دانشگاه پایونیر در ولینگتون نیوزلند.