Keystone logo
هلند

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در هلند 2023

تعداد مؤسسات: 110
  • Tilburg, هلند
  • Utrecht, هلند

  TIAS School for Business and Society دانشگاه تیلبورگ و دانشکده بازرگانی دانشگاه فناوری آیندهوون برای آموزش اجرایی است. اینجا مکانی برای رهبران، متخصصان و مدیرانی است که می خواهند تغییری ایجاد کنند، درست مانند شما. تا بهترین نتیجه را از خود بگیرند و تأثیری در درون و با سازمان خود ایجاد کنند.

  • Wageningen, هلند

  تخصص حقوق مواد غذایی و امور نظارتی یک برنامه در مقطع کارشناسی ارشد ایمنی مواد غذایی در دانشگاه و تحقیقات واگنینگن، هلند است. این برنامه یک رویکرد منحصر به فرد به قانون مواد غذایی ارائه می دهد زیرا دانش فنی و حقوقی را برای پیشبرد مشاغل دانش آموزان و کمک به تغییرات قانونی آینده در سیستم های غذایی ترکیب می کند. از دانشجویان با پیشینه های مختلف، از جمله دانشجویان با سوابق حقوق، علوم اجتماعی و طبیعی استقبال می شود. دوره ها شامل اتحادیه اروپا و قوانین بین المللی غذا، قانون مواد غذایی مقایسه ای، مقررات و تحول قانونی سیستم های غذایی و بسیاری موارد دیگر است! ترکیب منحصربه‌فرد دانش فنی و حقوقی مجموعه‌ای از مهارت‌ها را برای دانشجویان ما فراهم می‌کند که آنها را در بازار کار امروزی رقابتی می‌کند. فارغ التحصیلان ما مسیرهای شغلی مختلفی را طی می کنند، از جمله مشاوره، سازمان های دولتی (مانند اتحادیه اروپا، WHO و FAO)، خدمات بازرسی مواد غذایی، شرکت های حقوقی و دانشگاه.

  • Rotterdam, هلند
  • Bilbao, اسپانیا
  • + 5 بیشتر

  دانشگاه اروپایی شهرهای پسا صنعتی (UNIC) در سال 2020 با هدف ارائه آموزش فراگیر برای نسل جدیدی از دانشجویان تأسیس شد. اتحادی متشکل از 10 دانشگاه اروپایی مستقر در شهرهای فراصنعتی و با بودجه کمیسیون اروپا، دست به دست هم با مؤسسات شهری کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مسائل شهری به روشی قابل دسترس و فراگیر برای همه فراگیران به آموزش و پژوهش وارد می شود. این اتحاد اولین مدرک کارشناسی ارشد مشترک خود را در سال 2023 راه اندازی می کند و به دنبال دانشجویانی است که تحولات فراصنعتی شهرهای خود را پیش ببرند و فارغ التحصیلان بسیار ماهر در رشته های علمی جدید شوند که به نیازهای اقتصاد در حال تغییر در اروپا و اطراف پاسخ می دهند. جهان.

  • Amsterdam, هلند
  • Breukelen, هلند

  دانشگاه تجاری Nyenrode، تنها دانشگاه تحقیقاتی (سطح) خصوصی در هلند، در سال 1946 توسط رهبران برجسته تجاری شرکت های بین المللی مانند فیلیپس، آکزو نوبل و یونیلور تأسیس شد. Nyenrode با ارزش‌های اصلی خود یعنی رهبری، کارآفرینی و سرپرستی، رهبرانی را با دانش و مهارت لازم برای موفقیت در دنیای تجارت بین‌المللی فردا توسعه می‌دهد. Nyenrode آموزش های آکادمیک فشرده و همچنین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های کسب و کار، مدیریت، حسابداری، کنترل و قوانین مالی را در دو مکان پردیس، آمستردام و بروکلن ارائه می دهد.

  • Breda, هلند

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, اسپانیا
  • Amsterdam, هلند
  • + 8 بیشتر

  دانشگاه IE یک دانشگاه بین المللی برتر در اسپانیا با پردیس هایی در مادرید و سگویا است. IE که به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی پیشرو در جهان شناخته می شود، رهبرانی را شکل می دهد که نوآوری و تغییر را در سازمان ها هدایت می کنند، و محیط یادگیری را فراهم می کند که در آن فناوری ها و تنوع نقشی کلیدی در تقویت بینش جهانی، ذهنیت کارآفرینی و رویکرد انسان گرایانه ایفا می کنند.

  • Amsterdam, هلند

  مدرسه کسب و کار آمستردام بخشی از دانشگاه با رتبه بالا آمستردام است و چندین برنامه اجرایی در زمینه تجارت و امور مالی ارائه می دهد. کارشناسی ارشد اجرایی در امور مالی بین المللی دارای اعتبار سه گانه و شماره 2 در رتبه بندی FT در سال 2021 است. واقع در قلب آمستردام!

  • Haarlem, هلند

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Amsterdam, هلند

  اختصاص به آموزش بین فرهنگی با دیدگاهی جهانی، ما به مدیران آینده کمک می کنیم تا با برنامه و راهنمایی صحیح در هر مرحله از راه، به پتانسیل کامل خود دست یابند.

  • Amsterdam, هلند

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • The Hague, هلند
  • Amsterdam, هلند

  Horeca مخفف مخفف hotel (Ho) restaurant (Re) cafe (Ca) است. Horeca Academy توسط آکادمی هورکا هلند تاسیس شد. Horeca Academie آموزش و آموزش را برای متخصصان پذیرایی و توسط آنها ارائه می دهد. هورکا آکادمی هلندی در سال 2011 تاسیس شد. و در آموزش آشپزها و متخصصان غذا تخصص دارد. در سال 2018 ، Horeca Academy هلند برای اولین بار در هلند آموزش آشپز به زبان انگلیسی را معرفی کرد. این آموزش مخصوصاً برای افرادی است که در هلند زندگی می کنند و هنوز تسلط کافی به زبان هلندی ندارند. به این ترتیب ، همه می توانند آموزش خوبی ببینند و به فنون آشپزی اروپا تسلط یابند.

  • Amsterdam, هلند

  به لطف سالها تجربه و شبکه گسترده ای از سهامداران، مدرسه بازرگانی اینتر کالج در ارائه یک برنامه مدیریت بازرگانی عملی-محور - برای کارآفرینان، توسط کارآفرینان برتری دارد. پردیس اینتر کالج در مرکز شهر قدیمی واقع شده است. نزدیک به شرکت های نوپا، مشاغل و میراث فرهنگی واقع شده است. تحصیل در آمستردام یک بعد هیجان‌انگیز برای تجربه اینتر کالج است و بیش از 200 دانشجو که برنامه‌های BBA را دنبال می‌کنند اغلب در شهر زندگی می‌کنند و تحصیلات خود را با کسب‌وکارهایی که آمستردام به آن شهرت دارند، ترکیب می‌کنند. همه ما به دنبال استعداد و قاطعیت هستیم. سخت کار کردن و تسلیم نشدن. افتادن و دوباره بلند شدن. اینتر کالج به استعداد اعتقاد دارد و ابزارهای مناسبی را برای تبدیل آن استعداد به قاطعیت فراهم می کند.

  • Vlissingen, هلند
  • Middelburg, هلند

  HZ University of Applied Sciences در جنوب غربی هلند واقع شده است. با جمعیتی حدود 4800 دانشجوی ملی و بین المللی، ما دانشگاهی کوچک با رویکرد شخصی هستیم. HZ برنامه های مطالعاتی با کیفیت بالا ارائه می دهد. از سال 2011 - پس از یازده سال گذشته - HZ در سه دانشگاه برتر چند رشته ای علوم کاربردی هلند بوده است.

  • Stockholm, سوئد
  • Helsinki, فنلاند
  • + 5 بیشتر

  برنامه های مدرک دوگانه ما آموزش فنی عالی را با آموزش نوآوری و کارآفرینی و همچنین کارآموزی در شرکت ها، شرکای صنعتی و شهرهای سراسر اروپا ترکیب می کند.

  • The Hague, هلند

  ??? ?? ????? ?????? ?????? ?????? ????? ? ?? THUAS ?? ???? ????? ????? ???. ?? ??? ?? 65 ?????? ???????? ???? ????? ?? ?? ??? ??? ? ??? ?????? ?????. ????? ???? ?????? ??? ???? ???? ????? ? ????? ???? ?? ???? ?? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ????. ????? ???? ????? ?? ???? ??????? ????? ?? ???. ??? ?? ?? ?????? ??? ????? ??? ?? ?? ??????? ??? ?? ? ????? ? ????? ???? ????? ????. ?? ????? ??? ?? ??? ????? ??????? ???? ??????? ???? ?? ???.