Keystone logo
پرتغال

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در پرتغال 2023

تعداد مؤسسات: 88
  • Lisbon, پرتغال

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Braga, پرتغال

  Universidade Católica Portuguesa (UCP) یک موسسه مرجع در سیستم آموزشی دانشگاه پرتغال است. با کمی بیش از 50 سال، این دانشگاه بهترین دانشگاه پرتغال توسط Times Higher Education برای دومین سال متوالی است. UCP با شهرت عالی، تحقیقات سطح بالا و ارتباط قوی با جامعه، یک موسسه ملی با چهار مرکز است. ادغام 16 دانشکده، از اقتصاد بازرگانی، حقوق، تا علوم بهداشتی، علوم انسانی یا الهیات، بیش از 37000 مدرک کارشناسی، 12000 کارشناسی ارشد و 700 مدرک دکترا در بیش از 170 برنامه داشت.

  • Poitiers, فرانسه
  • Iași, رومانی
  • + 5 بیشتر

  پردیس اروپایی شهر-دانشگاه ها (EC2U) یک اتحاد چند فرهنگی و چند زبانه است که متشکل از هفت دانشگاه قدیمی، تحت رهبری آموزش و پژوهش، محلی و جهانی درگیر از چهار منطقه متنوع اتحادیه اروپا: دانشگاه است. از کویمبرا، دانشگاه ایاسی، دانشگاه ینا، دانشگاه پاویا، دانشگاه پواتیه (هماهنگ کننده)، دانشگاه سالامانکا و دانشگاه تورکو. جاه طلبی اتحاد ایجاد فضایی نوآورانه است که امکان حرکت آزادانه بین هفت دانشگاه و شهرهای مرتبط را فراهم می کند.

  • Lisbon, پرتغال

  همگام شدن با زمان در حال تغییر و احترام به خواسته های آنها. نمونه ای باشد که باید از آن پیروی کرد. برای مملو از غرور کسانی که همراه با ما تصمیم گرفته اند به جامعه ای عادلانه تر و بهتر کمک کنند. این تعهد NOVA School of Law است.

  • Lisbon, پرتغال

  ULisboa مسئول تبدیل شهر لیسبون به یکی از پایتخت های بزرگ فرهنگ و علم اروپا است، زیرا هر ساله پذیرای بیش از 9000 دانشجوی خارجی - حدود 17.8٪ از کل دانش آموزان - از بیش از 100 کشور جهان است. به دنبال آموزش با کیفیت بالا و همچنین فرهنگ متفاوت، آب و هوای دلپذیر و مهمان نوازی لیسبون و پرتغال هستند.

  • Rio de Mouro, پرتغال

  ایجاد Católica Medical School کاتولیکا بیش از 20 سال است که پروژه دانشگاه کاتولیکا پرتغالیا بوده است، اما اکنون شرایط مناسب برای ایجاد آن فراهم شده است. دانشکده پزشکی ما سفر خود را در لحظه ای منحصر به فرد در تمدن ما آغاز می کند: یک بیماری همه گیر در مقیاس جهانی که تغییرات، مشکلات، سؤالات و تردیدهای زیادی را تحمیل کرده است که ما را وادار می کند در دو زمینه اساسی برای انسان تجدید نظر کنیم: آموزش و مراقبت های بهداشتی. با اشتیاق فراوان و احساس مسئولیت است که ما خود را وقف ایجاد این دانشکده پزشکی می کنیم، که مطمئناً ارزش عظیم آن برای کسانی که حرفه پزشکی دارند و همچنین کمک به تعالی آموزش پزشکی در پرتغال هستند. .

  • Monte de Caparica, پرتغال

  از زمان پیدایش، Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior، CRL جامعه ای از دانش آموزان، معلمان و کارکنان بوده است که ماموریت آن "به پیشرفت دانش، یادگیری و آموزش دانش آموزان خود در خدمت بهبود شرایط بهداشتی برای جامعه جهانی در قرن بیست و یکم. برای مدت طولانی در حال حاضر یک موسسه معیار در آموزش بهداشت در پرتغال بوده است.

  • London, بریتانیا
  • Helsinki, فنلاند
  • + 5 بیشتر

  برنامه‌های مدرسه تابستانی دیجیتال EIT برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، متخصصان جوان و سایر افرادی که می‌خواهند در فناوری‌های دیجیتالی نوظهور غواصی کنند، یاد بگیرند که چگونه فناوری را به تجارت تبدیل کنند و در نهایت استارت‌آپ‌هایی با فناوری عمیق راه‌اندازی کنند، باز است. از اساتید و کارکنان دانشگاه های همکار اتحادیه اروپا با تکنولوژی برتر ما بیاموزید. کسب تجربه عملی از طریق موارد شرکت، کار پروژه و همکاری. شهریه با قیمت رقابتی از ملاقات و شبکه سازی با دانش آموزان همفکر از سراسر جهان لذت ببرید!

  • Lisbon, پرتغال
  • Porto Salvo, پرتغال
  • + 1 بیشتر

  Instituto Superior Técnico (Técnico) دانشکده مهندسی دانشگاه لیسبون است. Técnico تقریبا 11 دهه پیش ایجاد شد و تقریباً 12000 دانش آموز از بیش از 60 ملیت مختلف دارد. Técnico با رتبه برتر در پرتغال، به دلیل برتری علمی و علمی خود در زمینه های مهندسی، معماری، علم و فناوری، برای ارتقای ارتباط بین دانشگاه-کسب و کار-جامعه و برای تشویق نوآوری، کارآفرینی، ایجاد شغل و دانش

  • Evora, پرتغال
  • Rome, ایتالیا
  • + 1 بیشتر

  هدف از این برنامه ارائه مهارت های تخصصی در باستان شناسی و توصیف تحلیلی مواد از دوران پیش از تاریخ (مگالیتیک) تا دوران کلاسیک (یونانی و رومی) است. مطالعه و حفاظت از مواد میراث فرهنگی یک حوزه تحقیقاتی با مفهوم چند رشته‌ای قوی است و به مهارت‌هایی نیاز دارد که در زمینه‌های تحقیقاتی علوم انسانی و علوم گسترده می‌شود. ARCHMAT یک پلت فرم مشترک و یکپارچه برای دانش آموزان ممتازی که از زمینه های آموزشی علوم یا علوم انسانی می آیند برای درک روش های علمی پیشرفته مورد استفاده برای بررسی مواد باستان شناسی فراهم می کند و هدف آن تشکیل متخصصان حرفه ای بسیار تخصصی در زمینه نوظهور باستان سنجی، یعنی علوم فیزیک و شیمی کاربردی است. به بررسی مواد باستان شناسی و میراث فرهنگی.

  • Lisbon, پرتغال

  NOVA University Lisbon در 11 آگوست 1973 تاسیس شد و جوانترین دانشگاه از بین سه دانشگاه دولتی لیسبون است. این دانشگاه که در چارچوب گسترش و تنوع آموزش عالی ادغام شده بود ، مدل جدیدی را در سیستم پرتغالی اتخاذ کرد که بر رویکردهای میان رشته ای ، پیشرفت های تکنولوژیکی تأکید می کرد و در عین حال ، از ارائه در حوزه های سنتی دانشگاهی از جمله پزشکی ، علوم و علوم انسانی محافظت می کرد.

  • Porto, پرتغال

  یک دانشگاه بزرگ ارزش های اصلی خود را به تأثیر اجتماعی تبدیل می کند ، جاه طلبی را با مسئولیت اجتماعی اندازه گیری می کند ، و نه برای سود عده کمی بلکه برای مصلحت بشریت تلاش می کند. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرو ، Universidade Católica Portuguesa با تولید علم تغییر زندگی ، شهروندان تحصیل کرده و کارآفرینان آینده نگر به تقویت جامعه کمک می کند.

  • Lisbon, پرتغال

  به دانشکده علوم انسانی خوش آمدید! دانشکده علوم انسانی (مخفف پرتغالی FCH از این پس) که به دلیل پرورش تحقیقات بین رشته ای و محیط آموزشی مشهور است ، طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد که در پنج زمینه اصلی علمی - علوم ارتباطات ، علوم اجتماعی ، مطالعات فرهنگ ، فلسفه و روانشناسی - و دو مutesسسه: مسسه علوم خانواده و م Instituteسسه مطالعات شرقی.

  • Portalegre, پرتغال

  پلی تکنیک پورتالگر یک موسسه دولتی آموزش عالی است که دانشکده عالی آموزش و علوم اجتماعی (ESECS-IPPortalegre) ، مدرسه عالی فناوری و مدیریت (ESTG-IPPortalegre) ، مدرسه عالی بهداشت (ESS-IPPortalegre) را ادغام می کند. ، در Portalegre و Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre) ، در Elvas.

  • Porto, پرتغال

  ISAG - European Business School یک موسسه آموزش عالی پلی تکنیک خصوصی است که در سال 1979 تاسیس شد و در شهر پورتو واقع شده است. با بیش از 40 سال سابقه و سنت در آموزش عالی، هدایت شده توسط آموزش با کیفیت بالا و موقعیتی بدیع و بی احترام. ISAG پیشگام در دوره های مدیریت و گردشگری در شمال پرتغال بود. ISAG - EBS استراتژی بین المللی شدن خود و همچنین موقعیت خود را به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در پرتغال تقویت کرده است.