Keystone logo

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در پورتوریکو (US) 2023

تعداد مؤسسات: 24
  • Gurabo

  ?? ????? ??? ?? 40 ??? ? ??????? ??? ??. ???? ? ????? ?????? (?????? ??????? ??????) ???????? ????? ????? ????? ???? ?? ???? ???. ??????? ?????? ?? ???? ??????? ????? ????? ???? ????? ???? ????? ? ??????? ??? ??. ???? ? ????? ?????? ??? ??? ? ????? ????? ?????? ???? ?? ??? ?? ???? ?? ?? ??? ? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ????????? ??? ?? ??????.

  • Carolina

  ??????? ??? ??. ???? ?? ????? ????? ???? ??? ?? ????? ????? ?????? ?? ?? ????? ?????? ???? ??? ?? ???????? ???????????? ????? ???????? ?? ??????? ?? ???. ?? ?????? ??????? ?????? ? ?? ??? ???????? ? ?? ????? ?? ?????? ? ??? ??????? ?????? ?? ??? ????? ??? ?? ???? ?????? ???.

  • San Juan

  Universidad Ana G. Méndez-Recinto de Cupey یک موسسه آموزش عالی است که سابقه طولانی در ارائه برنامه هایی دارد که بالاترین استانداردهای تعالی دانشگاهی را برآورده می کند. با آگاهی از پیشنهادات گسترده و به روز دانشگاهی ، می دانیم که برنامه و روش یادگیری متناسب با اهداف حرفه ای و سبک زندگی خود را پیدا خواهید کرد.

  • Caguas

  San Juan Bautista School Of Medicine (SJBSM) یک موسسه خصوصی و غیرانتفاعی است که به عنوان چنین مشترک با کشورهای مشترک المنافع پورتوریکو ثبت شده است. یک هیئت امنا SJBSM را اداره می کند و اطمینان می دهد که م institutionسسه به طور کامل با ماموریت و چشم انداز خود مطابقت دارد. هیئت مدیره متشکل از شش عضو منتخب است که کلیه اقدامات مربوط به انتصاب روسا ، اعضای هیئت علمی و پرسنل اداری را به رئیس جمهور/رئیس دانشگاه واگذار می کنند. این سازمان در سال 1978 با مأموریت ارتقاء سلامت جامعه با تمرکز بر پزشکی جامعه و نیاز به داشتن پزشکان بیشتر به افراد آسیب پذیر و تحت مراقبت های پزشکی تأسیس شد. این مدرسه ابتدا در سان خوان ، پایتخت پورتوریکو واقع شد ، که در ابتدا توسط اسپانیایی ها سان خوان بوتیستا نامگذاری شد. در سال 1998 ، تاسیسات خود را به شهر Caguas ، یکی از مهمترین مراکز شهری پورتوریکو ، با 150،000 نفر جمعیت منتقل کرد. Caguas در منطقه شرقی-مرکزی جزیره ، 18 مایلی جنوب سان خوان ، پایتخت پورتوریکو قرار دارد. این شهر به دلیل موقعیت ممتاز خود ، از طریق بنادر و امکانات فرودگاهی به راحتی قابل دسترسی است ، بنابراین امکان حمل و نقل سریع و راحت را فراهم می کند. این مکان فعالیتهای تجاری ، فردی و توریستی را تسهیل می کند.

  • San Juan

  هنرستان موسیقی پورتوریکو یک دانشگاه دولتی تخصصی است که برنامه های حرفه ای عالی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، و همچنین خدمات ، مطالعات و برنامه هایی را ارائه می دهد که به طور کلی برای جامعه طراحی شده است.

  • Ponce

  مأموریت Pontifical Catholic University Of Puerto Rico این است که زندگی و کرامت انسان را جشن گرفته و ارتقا دهد و آن را با توجه به ارزشهای انجیل ، در رشته های دانش علمی به روز شده برای ایجاد محلی بهتر و جهان جهانی Pontifical Catholic University Of Puerto Rico پاپ پورتوریکو ، بر اساس تفکر کلیسا در مورد آموزش یکپارچه انسان و مطابق با رسالت همیشگی هر دانشگاه ، هدف اصلی خود جستجوی مشترک حقیقت و انتشار دانش است. این دو هدف را از طریق مطالعه زمینه های مختلف دانش دنبال می کند. با همین هدف ، گفتگوی معتبر و مستمری بین هنرها ، علوم ، فلسفه و الهیات برقرار می کند.

  • San Juan

  Escuela Hotelera De San Juan از بینش و ابتکار خانم سیلویا سسترو لئون برای ارائه مرکز آموزشی معتبر در برنامه های مربوط به خدمات مهمان نوازی به پورتوریکو پدید آمد. در ابتدا ، او بخشی از دبیرستان حرفه ای Sylvia Cestero de Toyos بود ، یک موسسه حرفه ای ، یک تکنسین بسیار ماهر با بیش از بیست سال خدمات. Escuela Hotelera De San Juan به عنوان یک موسسه مستقل بر اساس Calle Mayagüez و کلاسهای درس در Avenida Barbosa و Avenida 65 de Infantería تا سال 2003 رشد کرد و توسعه یافت تا زمانی که به امکانات جدید خود در Calle Guayama ، شماره 229 ، در Hato Rey نقل مکان کرد. تقریباً 25 سال پس از تأسیس ، Escuela Hotelera De San Juan صنعت غذا و نوشیدنی و به طور کلی جامعه را تحت تأثیر قرار داده است. گواه این امر فعالیت های بیشماری است که با حضور فارغ التحصیلان در محیط های حرفه ای معتبر ترویج می شود. در آگوست 2009 ، Escuela Hotelera De San Juan پردیس خود را در مایاگیز ، پورتوریکو واقع در بزرگراه 114 ، کیلومتر 0.4 ، پارک صنعتی Sector Western ، Barrio Guanajibo در Mayagüez افتتاح کرد. این محوطه امکانات مدرن را در اختیار دانشجویان آینده نگر قرار می دهد که علاقمند به تحصیل در حرفه حرفه ای هنرهای آشپزی ، نانوایی بین المللی و قنادی هستند.

  • Bayamón

  EDIC College یک موسسه انتفاعی خصوصی است که تحت قوانین مشترک المنافع پورتوریکو تأسیس شده است.

  • Bayamón

  در قلب برنامه UCC برای آینده ماموریت آن است. جامعه دانشگاهی باید بداند که چه ویژگیهایی باید حفظ شود زیرا اهداف آن در آینده توسعه یافته و پیشرفت می کنند. UCC با وفاداری به رسالت خود با تمرکز بر تعالی ، با دنبال کردن اهداف روشن ، و با ارج نهادن و غنی سازی جامعه ای از دانشمندان متنوع که متخصصان بهداشتی با کیفیت و متعهد را آماده می کنند تا نیازهای بهداشتی جامعه را از نظر بیولوژیکی برآورده کنند ، پیشرفت می کند ، زمینه فیزیکی و اجتماعی ، با تمرکز انسانی و احساس تعهد اخلاقی بالا. در 40 سال فعالیت خود ، UCC تعهد خود را برای بهبود کیفیت زندگی جامعه پورتوریکو از طریق تعالی در خدمات بالینی ، تأکید بر دستور کار گسترده تحقیقات زیست پزشکی ، بالینی و روانی و اجتماعی و همچنین توسعه مراقبت های بهداشتی شایسته نشان داده است. حرفه ای ها.

  • Guaynabo

  Atlantic University College یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی است که در زمینه هنرها و علوم دیجیتالی تخصص دارد ، در سال 1983 تأسیس شد ، محصول رویایی توسط سرهنگ رامون بارکن و دکتر ترزا دی دیوس اونانو. این واحد در Guaynabo ، جایی که هیچ موسسه دانشگاهی وجود نداشت ، در سال 1984 با 125 دانشجو آغاز به کار کرد و در مرکز شهر واقع شده است. این اولین موسسه آموزش عالی است که در این شهرداری با نام کالج آتلانتیک تأسیس شد و بعداً در سال 2011 به کالج دانشگاه آتلانتیک تبدیل شد. این جایزه Emmy® و Telly را برای تولیدات متحرک خود دریافت کرده است. از سوی شورای آموزش عالی اجازه داده شد که در سال 1983 با درجه های کاردانی و کارشناسی شروع به کار کند ، بعداً ، در سال 2001 ، مجوز ارائه برنامه های تحصیلات تکمیلی را دریافت کرد. با افزایش فرصت های آموزشی ، Atlantic University College با آنها رشد کرده و به دانشجویان خود یک محیط مizedثر شخصی ارائه می دهد ، که به آنها امکان می دهد تا بصورت فردی به طور همه جانبه پیشرفت کنند. این کشور از تعهد خود برای ارائه آموزشی که در هر یک از زمینه های آموزشی خود در زمینه هنرها و علوم دیجیتال ، که در آن خود را با موفقیت خود و در هر بازار نوظهور دیگر در داخل و خارج از کشور ما ، با موفقیت قرار داده است ، ارائه می دهد آگاه است. کشور. پیشنهادات دانشگاهی مطابق فلسفه نهادی مبتنی بر اصول دسترسی برای همه افراد و سازگاری با نیازهای جامعه و هماهنگ با خواسته های دانش انسانی ، علمی و فناوری لازم برای یک فرد رقابتی در یک جامعه است. جهانی ، در حوزه هنرها و علوم دیجیتال. وجوه دریافتی توسط این موسسه به 28 آزمایشگاه با فناوری پیشرفته اجازه می دهد تا در نوع پیشنهادات دانشگاهی که ارائه می دهند شرکت کنند و مطابق رسالت نهادی خود از فرایند یاددهی-یادگیری حمایت کنند.

  • Mayagüez

  Herbert Fletcher University یک موسسه آموزش آنلاین غیر انتفاعی از راه دور از بخش بین آمریکایی کلیسای هفتم روز ماجراجویانه است. این بخشی از سیستم آموزشی Adventist است ، دومین سیستم آموزشی مسیحی در جهان.

  • Monterrey
  • Buenavista
  • Mexico City
  • + 62 بیشتر

  Tecnológico de Monterrey یک موسسه خصوصی ، غیر انتفاعی و مستقل است که به احزاب سیاسی و مذهبی ارتباطی ندارد. این در سال 1943 به لطف چشم انداز تاجر مکزیکی Eugenio Garza Sada تأسیس شد. این دانشگاه دارای 31 پردیس و 21 دفتر مرکزی و دفاتر رابط بین المللی است. هدف آن تربیت رهبران با روحیه کارآفرینی ، حس انسانی و سطح رقابت پذیری بالا است.

  • San Juan

  مأموریت دانشگاه کلمبوس این است که دانشجویان ما را با یک پیشنهاد آموزشی آوانگارد ، پیش بینی شده برای آینده ، آموزش دهد تا آنها ، متخصصان و شهروندان را مسئول و قادر به پرداختن به طور موثر تمام جنبه های فعالیت انسانی ، در یک زمینه جهانی ، کند. و دائماً در حال تغییر است. کمک به محافظت و تحکیم ارزش های اجتماعی ، ارائه دیدگاه های حیاتی و عینی که گزینه های استراتژیک را برای تقویت جامعه ما و ارزش های اخلاقی آن ارتقا دهند.

  • Gurabo

  با بیش از 40 سال سابقه ، دانشگاه آنا جی موندز ، پردیس گورابو (دانشگاه تورابو سابق) سریعترین رشد موسسه خصوصی آموزش عالی در کشور است. پردیس گورابو که توسط کمیسیون معتبر آموزش عالی ایالات متحده ، آموزش عالی ، معتبر شناخته شده است ، دارای اعتبارنامه های مختلف حرفه ای است که مهر و مومی از کیفیت را به آموزش دانشجویان خود اضافه می کند.

  • San Juan

  دانشگاه آلبیزو (AU) در سال 1966 تاسیس شد ، اولین مدرسه روانشناسی حرفه ای است که در ایالات متحده و کارائیب تأسیس شده است. این دانشگاه توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده معتبر شناخته شده است. برنامه های روانشناسی بالینی آن توسط انجمن روانشناسی آمریکا معتبر شناخته می شود و برنامه کارشناسی ارشد علوم آسیب شناسی گفتار و زبان توسط شورای اعتباربخشی علمی (CAA) انجمن شنوایی گفتار و گفتار آمریکایی (ASHA) معتبر است. دکترا در برنامه روانشناسی بالینی در دانشگاه سن خوان AU جایزه نمونه برتری در آموزش و پرورش را در سال 2011 دریافت کرد ، تنها م institutionسسه ای در پورتوریکو که این افتخار را دریافت کرده است.