Keystone logo
یونان

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در یونان 2024

تعداد مؤسسات: 5
  • London, بریتانیا
  • Helsinki, فنلاند
  • + 11 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, یونان

  ماموریت آتینر این است که به عنوان یک مجلسی که در آن دانشگاهیان و محققان از سراسر جهان می توانند برای تبادل نظر در مورد تحقیقات خود و بحث در مورد تحولات آینده در رشته های خود دیدار کنند ، عمل کند. هومر (3000 سال پیش) اولین کسی بود که این جلسات را هم اندیشی می نامید ، واژه ای که امروزه بسیاری از زبانها برای توصیف جلسات دانشگاهی از آن استفاده می کنند. در آتن کلاسیک قرن پنجم پیش از میلاد ، چنین جلسات آکادمیک به ویژه در جلسات شرکت مشروطیت سقراط به شکوه و عظمت خود رسیدند. حماسه حماسه هم اندیشی افلاطون را می توان به عنوان بایگانی (مجموعه مقالات کتاب) فقط یکی از بسیاری از جلسات دانشگاهی در نظر گرفت.

  • Athens, یونان

  The American School of Classical Studies at Athens که در سال 1881 تاسیس شد ، دانشجویان و دانش پژوهان فارغ التحصیل از کنسرسیوم حدود 190 کالج و دانشگاه آمریکای شمالی را برای تحقیق و مطالعه در یونان فراهم می کند. این مسسات با برنامه هایی در زمینه باستان شناسی کلاسیک ، کلاسیک ، مطالعات زبانشناسی ، مطالعات بیزانس ، عثمانی و یونان جدید ، علوم باستان شناسی ، علوم سیاسی ، تاریخ و سایر علوم اجتماعی ، برنامه های برجسته دانشگاهی ، کاوش ها ، کتابخانه ها و سایر امکانات مدرسه آمریکایی به عنوان برنامه های تکمیلی موسسات خودشان. بسیاری از موسسات به عنوان برنامه ضروری برای یک دکترای کاملاً کامل در نظر گرفته شده است ، برنامه علمی دانشکده برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. در مطالعات منطقه یونان. در حقیقت ، بسیاری از اعضای هیئت علمی امروز دانشگاه های آمریکا در این رشته های اصلی ، دانش آموختگان این دانشکده هستند ، واقعیتی که تعداد زیادی از موسسات کنسرسیوم را تشکیل می دهد.

  • Barcelona, اسپانیا
  • Paris, فرانسه
  • + 9 بیشتر

  European Bartender School برجسته بارانداز در جهان است. ما به آموزش افتخارهای مشتاق به یک استاندارد شناخته شده جهانی افتخار می کنیم. ما قبلاً 70 هزار فارغ التحصیل را 20 سال آموزش داده ایم.

  • Thessaloniki / Greece, یونان

  هواپیمایی المپوس با رعایت بالاترین استانداردهای استاندارد / هوایی اروپا / هواپیمایی EASA توسط مربیان پرواز و نیروی هوایی جانباز و هواپیمایی کشوری تأسیس و اداره می شود. حمل و نقل هوایی Olympus در تمام سطوح از 0 تا ATPL (مجوز خلبان حمل و نقل هوایی) آموزش خلبانی حرفه ای را ارائه می دهد. این آکادمی دارای یک نظم و انضباط بالا است که برای ساختن مهارت و شخصیت آینده سازان هوایی لازم است.