Keystone logo
École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

مقدمه

درباره École Intuit.Lab

Ecole intuit.lab ، بمبئی یک موسسه آموزشی فرانسه برای طراحی گرافیک و ارتباطات تصویری است. این بنیاد در سال 2011 توسط پاتریک فلیسس ، کلمنت دراک و فردریک لالند تأسیس شد. چشم انداز این جانبازان صنعت ایجاد فرهنگ و نه فقط یک مدرسه است. فرهنگی که در آن ذهن خلاق آزادی نوآوری ، ایجاد و تبدیل شدن به بخشی از یک انقلاب طراحی را بدست می آورد.

امروز ، متخصصان آموخته شده از همه زمینه ها متوجه نقش طراحی در آینده هستند. فناوری و طراحی در کنار هم ، از مهمترین تغییر و تحول در جهان پیشرو هستند و شما می توانید بخشی از این جنبش باشید.

آیا شما فقط نمی خواهید دوباره فکر کنید ، درست کنید ، بشکنید و فکر کنید؟ در intuit.lab ، کنجکاوی ، انرژی و اشتیاق شما برای خلق بیشترین اهمیت را دارد. بنابراین ، با هنرمندان و طراحان الهام بخش از سراسر جهان ، تفکر عمیق خلاقانه را کشف و کشف کنید.

به ما بپیوندید تا جزئی از لیگ جهانی طراحی شوید و جایگاه خود را در آن پیدا کنید.

128537_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

طراحی در هند

تئوری و یادگیری عملی برای یک تجربه آموزشی تحریک آمیز جمع می شوند.

هند از لحاظ تاریخی مترادف با هنر بوده است. با این وجود ، شواهد زیبایی شناسی در اطراف هند با گذشت هر روز از بین می رود. زندگی با زیبایی عادت است که باید از سنین پایین تلقی شود. فقط هنگامی که موضوع طعم خوب مورد توجه قرار می گیرد ، می توان توسعه اقتصادی و اجتماعی در هند را به زیبایی انجام داد.

با این حال وقتی در مورد تغییر صحبت می کنیم ، هیچ زمان دیگری بهتر از لحظه فعلی نبوده است. راه‌اندازی آموزشگاه برتر طراحی فرانسوی ، école intuit.lab در بمبئی گامی در جهت پیشرفت چشمگیر است که در زمینه آموزش مربوط به طراحی گرافیک ، هنر و تبلیغات مورد نیاز است.

در حالی که همکاری فرانسه و هند باعث ایجاد یک نیروگاه فرهنگی است ، مهم این است که هندوستان وقتی به غرور و افتخار در میراث ، هنر و فرهنگ خودشان افتخار می کند ، به فرانسه به عنوان کشوری ارزشمند است که از آن تقلید شود - روشی که بازتابی از طراحی معاصر فرانسه است.

Ecole intuit.lab با وارد کردن قرار گرفتن در معرض حرفه ای در برنامه درسی دانشگاهی - یک موقعیت بسیار مورد نیاز که تاکنون خالی از سکنه بوده است ، در بخش طراحی و آموزش هنر در هند به موفقیت رسیده است.

در اینجا مشتاقانه منتظر موج جدیدی در آموزش طراحی هستیم.

صنعت آماده است

با آموزش در زمینه طراحی ، دیجیتال و خلاقیت ، دانش آموزان را به نوع حرفه ای هایی که صنعت نیاز دارد تبدیل می کند.

با داشتن بازار پررونق و افزایش سرمایه ، هند محیط مناسبی برای رونق مارک ها و محصولات است. بازاریابی ، برندسازی و فرصت های ارتباطی حاصل از برخی از ثروتمندترین ها در جهان است و زمینه ایده آل را برای متخصصان طراحی فراهم می کند.

با افزایش نفوذ سکوهای دیجیتال در زندگی ما ، فرهنگ دیجیتالی محبوب در هند پدیدار شده است. این بدان معناست که رسانه دیجیتال یک طیف کلی از مسیرهای هیجان انگیز را برای طراحان باز می کند. به همین دلیل است که ما دانش آموزان خود را آموزش می دهیم که در طراحی و تفکر دیجیتال متدین و ماهر باشند.

Ecole intuit.lab پتانسیل بازار هند را می فهمد و متعهد به ایجاد دانشجویان "آماده صنعت" برای رفع نیازهای عظیم بازار است. ما این امر را با تعبیه زندگی واقعی و قرار گرفتن در معرض حرفه ای دانشجویان در برنامه درسی دانشگاهی به دست می آوریم. از طریق دانشکده های دستی ، حرفه ای ، کارگاههای آموزشی هفتگی و ماهانه ، برنامه های مبادله و همچنین کارآموزی محلی و بین المللی ، intuit.lab اطمینان حاصل می کند که هر دانشجویی که از دانشگاه ما خارج می شود ، برای دنیای حرفه ای آماده است.

این استعداد آماده در صنعت همان چیزی است که سر و شانه های مخصوص آن را بیش از سایر مؤسسات قرار می دهد.

هوش خلاق

یادگیری استفاده از استعدادهای خود را

هوش خلاق در قلب آموزش ما است. این دانش مشترک است که جوانان خلاق برای تبدیل شدن به طراح یا کارگردان هنری به آن ضربه می زنند.

چالش اصلی برای یک طراح این است که یاد بگیرند از انرژی خلاق خود استفاده هوشمندانه کنند. برای کانال و کنترل آن سازگاری برای غلبه بر مسائل ، ترسیم فرهنگ و دانش شخصی و انتخاب صحیح ، یافتن راه حلهای جذاب ، بتن ریزی و حیرت انگیز.

هوش خلاق یک نگرش است و افرادی را که متخصص در زمینه خود هستند متخصص می دانند و می دانند چگونه می توانند در بهترین توانایی های خود سهیم باشند. فراتر از دانش ساده و ساده ، به معنای اتخاذ یک رویکرد اصلی و مرتبط است. ضروری است که علاوه بر اینکه یک تصویر جذاب است ، یک تصویر مناسب نیز پیدا شود. با یک تصویر درست ، منظور ما "تولید بصری است که معقول است" ، که قدرت خود را از تأمل در یک زمینه معین ، یک دید خاص ، یا حتی مطابق با اصول اخلاقی خاص به خود جلب می کند. پیشرو / باز کردن

128552_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

یک رویکرد علمی و حرفه ای به آموزش و پرورش

« École Intuit.Lab یک مدرسه طراحی است که در تلاش است تا شکاف بین یادگیری نظری ، دانشگاهی و کاربردهای عملی و حرفه ای را ایجاد کند»

برنامه درسی به منظور همگام با تغییر فن آوری ، راه اندازی های نوظهور و ایجاد یک تجربه خلاقانه در طراحی ، به طور مداوم در حال تکامل است.

آزمایشگاه Intuit تلاش می کند تا محیطی را فراهم کند که خود را به درک متمرکز از طراحی از طریق:

 • تعداد زیادی تکالیف زنده با تعامل ، تحقیق و استراتژی مشتری
 • چابکی و سازگاری در حرکت با زمان

کالج مقیاس انسانی

با توجه به ابعاد انسانی ، مدرسه intuit.lab یک موسسه گرم است که intuit.labians یک راه حل متناسب با معلمان و سرپرستان درگیر ارائه می دهد.

برای دانش آموزان ، école intuit.lab بیش از یک کالج است: یک مکان تحقق ، تقلید خلاق ، غنی سازی گفتگو با متخصصان است. یک مکان ملاقات ، جایی که زندگی در آن جای می گیرد.

جدای از دوره های سطح بالا ، دوستی های محکمی ایجاد می شود که از طریق کار گروهی و تحت تأثیر زندگی فعال و دنیای واقعی پرورش می یابد. این لحظات ایجاد گروه با ارزش است. آنها به درسها یک انسجام تیمی واقعی و مواد غذایی برای تفکر در بورس اضافه می کنند. روح école intuit.lab خلاق ، پرماجرا و جهان است.

به 3 پردیس ما خوش آمدید

Intuit.lab بمبئی

خلاقیت خود را در شهری کشف کنید که الهام بخش شما باشد. کنار دریا بنشینید یا از مسیرهای تاریخی قدم بزنید. این شهر با استعداد حباب می کند و پردیس ما نیز در پرابادوی ، قلب شهر بمبئی واقع شده است. این پردیس دارای طراحی جهانی و افسانه‌های تبلیغاتی است که مکرر در آن ، تعامل با دانشجویان و آموزش آنها در مورد دنیای حرفه‌ای.

دانش آموزان همچنین این فرصت را دارند که از ماسترو تبلیغات جهانی ، Ravi Deshpande بنیانگذار پردیس بمبئی ما بیاموزند. و همچنین او را در عمل در آژانس تبلیغاتی یکپارچه پویا ، چرا در سراسر جهان ، واقع در کنار دانشگاه ما ببینید.

Intuit.lab پاریس

اولین دانشگاه ما در سراسر جهان ، intuit.lab ، پاریس ، رویای هر طراح مشتاق است.

این مدرسه دارای یک تیم آموزشی است که معلمان و متخصصان آن را تحسین می کنند. دانشجویانی که در پایتخت فرانسه تحصیل می کنند در یک محیط پویا و چند فرهنگی زندگی می کنند. آنها از پتانسیل فرهنگی خارق العاده این شهر بهره مند می شوند که به دلیل موقعیت مرکزی آن از مدرسه به راحتی قابل دسترسی است.

مزیت اضافه شده دسترسی به استخر بی همتای مشاغل در شهر خلاق ترین و بدنبال شهر است.

Intuit.lab Aix-en-Provence

مدرسه intuit.lab در Aix-En-Provence به دانش آموزان اجازه می دهد تا از یادگیری بی نظیر و غنی سازی تجربه زندگی در یک شهر پر از زندگی بهره مند شوند. این پردیس بر مطالبات دانشگاهی دنیای هنر معاصر متمرکز شده و روشهایی را برای آماده سازی دانشجویان برای آن ایجاد می کند.

این تیم از معلمان و متخصصانی تشکیل شده است که مشکلات واقعی صنعت را درک می کنند و به دانش آموزان کمک می کنند تا روابط محکمی را در منطقه و بین المللی برقرار کنند.

مکان ها

مکان ها
 • Paris

  90, rue de Javel 75015 Paris, , Paris

  • linkedin
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • twitter
 • Aix-en-Provence

  17, Rue Lieutaud 13100 Aix-en-Provence, , Aix-en-Provence

  • Mumbai

   DGP House, 4th Floor, 88C, Old Prabhadevi Road, Prabhadevi 400025 Mumbai, Maharashtra, India, , Mumbai

   • facebook
   • twitter

  سوالات