Keystone logo
Acudemy

Acudemy

Acudemy

مقدمه

ساده، موثر

Acudemy ارائه دهنده آموزش در لندن مرکزی است که متخصص در دوره های آموزشی معتبر و سفارشی است. دوره های محبوب ما شامل حسابداری می شود

106224_pexels-photo-1438072.jpeg

ما که هستیم

Acudemy Ltd مرکز آموزشی مستقر در لندن مرکزی است که متخصص در آموزش های معتبر و سفارشی برای کسب و کارهای کوچک و افراد است.

ایجاد شده توسط حسابداران حرفه ای و کارآفرین کسب و کار ارشد که مایل به افزایش و گسترش مشارکت و دستیابی به افراد در صنعت است، بنابراین تبدیل به یک منبع ارزشمند برای کارفرمایان است.

Acudemy دوره های آموزشی معتبر و سفارشی را در دسته های تجاری محبوب مانند حسابداری و مالی، فروش و بازاریابی و مدیریت پروژه فراهم می کند. ما دوره های کوتاه مدت، دوره های آخر هفته و آموزش در خانه را در مرکز آموزش لندن یا در محل انتخاب شما ارائه می دهیم.

ماموریت ما

با یک تیم متشکل از حرفه ای ها و کارآفرینان ارشد کسب و کار، مأموریت ما این است که مردم را در صنعت فعال و تشویق کنیم تا در آموزش شرکت کنند و دستاوردهای خود را به حداکثر برسانند. یک منبع با ارزش قابل اعتماد برای انواع شرکت ها، نام ما به طور ذاتی با آموزش عالی مرتبط خواهد بود.

آموزش Acudemy با توجه به اخلاق مبتنی بر ارزش های دقیق عمل می کند.

ارزش های آموزشی

  • فراهم کردن شرکت کنندگان در محیطی که آنها را قادر به توسعه مهارت های خود می کند
  • به عنوان یک کاتالیزور برای مشارکت موثر بین کارفرمایان و کارکنان
  • تقدیر، تعهد و تلاش با ارائه بهترین آموزش در کلاس
  • متعهد به انجام نیازهای مشتریان و مدیریت انتظارات هر دو زبان آموز و کارفرمایان
  • کار مطابق با بهترین عمل
  • جشن موفقیت دیگران

برنامه های آموزشی ما به منظور تقویت یادگیرندگان طراحی شده اند تا بتوانند به اهداف آموزشی و حرفه ای خود دست یابند. با ایجاد فرصت های شغلی برای شرکت کنندگان و ایجاد مهارت های منحصر به فرد از مزایای خود و کارفرمای خود، آینده ای روشن ایجاد می کنیم.

106226_pexels-photo-1153213.jpeg

چرا ما را انتخاب کن

از سال 2013، آموزش Acudemy آموزش های معتبر و سفارشی را در زمینه تخصصی مانند حسابداری و مالی، رهبری و مدیریت ارائه کرده است. در اینجا سه چیز کوچک است که آموزش با Acudemy ویژه را ارائه می دهند.

دستیابی به اهداف شغلی خود را

خدمات ما به طور خاص طراحی شده است تا افراد را قادر به دستیابی به اهداف آموزشی و حرفه ای خود با استفاده از رویکرد برنامه تمرین های آموزشی خود، که به منظور تشویق شرکت کنندگان برای توسعه بیشتر دانش نظری خود از طریق کاربرد عملی طراحی شده است.

ایده آل برای کسانی که به دنبال توسعه خودشان هستند.

قابل انعطاف

تمرکز ما بر روی فراهم کردن گزینه های یادگیری انعطاف پذیر در گروه های کوچکتر است، در نتیجه، تضمین حداکثر تعامل و مشارکت نامزدها. ما هم زمان برای نظارت بر هزینه هایمان را به عنوان یکی از نقاط قوت ما در نظر می گیریم تا مطمئن شویم که دوره های ما با تمام نامزدهای رانندگی حرفه ای، صرف نظر از میزان دانش و تجربه آنها، مقرون به صرفه هستند.

پشتیبانی بی نظیر

تیم با تجربه ما همیشه برای کمک به آن است. سطوح استثنایی ما از پشتیبانی و راهنمایی به این معنی است که هر زمان که شما نیاز به مشاوره یا تشویق دارید، ما به سمت شما در کنار آن هستیم. اگر میخواهید چشم اندازهای حرفه ای خود را بهبود ببخشید، این ارتقاء را به دست آورید، به کار بازگردید یا فقط از جمعیت Acudemy ، Acudemy می تواند به شما کمک کند، زیرا هیچ کس دیگر نمی تواند کمک کند.

106225_pexels-photo-1096773.jpeg

مکان ها

  • London

    Acu Empire House, Grays Inn Road,225, WC1X 8RH, London

سوالات