Keystone logo
American Film Institute

American Film Institute

American Film Institute

مقدمه

موسسه فیلم آمریکا وعده امریکا برای حفظ میراث تصویر متحرک، برای احترام به هنرمندان و کار خود و به آموزش نسل بعدی از قصه گوهای است. به عنوان یک سازمان آموزشی غیر انتفاعی هنر، AFI رهبری فراهم می کند در فیلم و تلویزیون است و به طرح های است که تعامل با گذشته، حال و آینده هنر تصویر متحرک اختصاص یافته است. AFI بایگانی و کاتالوگ AFI از فیلم های حفظ میراث میراث فیلم در امریکا برای نسل های آینده، شامل فیلم های نادر از سراسر تاریخ از تصویر در حال حرکت و تدوین یک رکورد معتبر از 100 سال اول فیلم آمریکایی.

AFI افتخارات فیلم و تلویزیون هنرمندان و کار خود را با میزبانی انواع برنامه های سالانه و برنامه های ویژه، از جمله جایزه دستاورد AFI زندگی و AFI جوایز. جایزه دستاورد AFI زندگی بالاترین افتخار برای یک شغل در فیلم باقی مانده است و نشان می دهد که قدرت خارق العاده و هنر فیلم. AFI جوایز، 21 مؤسسه فیلم و تلویزیون قرن تقویم نجومی، جشن فیلم برجسته ترین و برنامه های تلویزیونی سال و تیم های خلاق پشت سر آنها در یک فضای غیر رقابتی. AFI تحسین فیلمسازان و علاقه مندان به فیلم به طور یکسان با نمایشگاه فیلم در طول سال. AFI DOCS، ارائه پنج روز از فیلم های مستند بین المللی و تنها جشنواره در ایالات متحده اختصاص داده شده به نمایش فیلم و اتفاقاتی که مخاطبان، فیلم سازان و رهبران سیاست در واشنگتن دی سی متصل است. AFI نقره ای تئاتر و مرکز فرهنگی ارائه می دهد برنامه نویسی در طول سال در منطقه واشنگتن دی سی، AFI متحرک ارائه شده توسط آئودی، ویترین مؤسسه برای بهترین فیلم جشنواره سال و یک فرصت برای فیلمسازان استاد و هنرمندان در حال ظهور به گرد هم می آیند با مخاطبان در قلب هالیوود. AFI متحرک تنها جشنواره از قد آن است که به عموم مردم آزاد است. AFIرا قابل توجه 100 سال ... 100 فیلم لیست معرفی فیلم های کلاسیک آمریکایی به میلیون ها نفر از دوستداران فیلم در سراسر جهان.

AFI آموزش نسل بعدی از قصه گوهای در AFI هنرستان، است که همواره به عنوان یکی از مدارس برتر فیلم جهان شناخته شده است. فارغ التحصیلان مشترک، دست در محیط تولید با تاکید بر داستان سرایی دارای تحسین هنرستان از جمله دارن Aronofsky، پتی جنکینز، یانوش کامینسکی، هایدی لویت، متیو لیباتیک، دیوید لینچ، ترنس مالیک، والی فیستر، رابرت ریچاردسون، اد Zwick و بسیاری از، خیلی بیشتر. بفا هنرستان ارائه می دهد دو سال کارشناسی ارشد در رشته هنرهای زیبا در شش رشته: فیلمبرداری، کارگردانی، ویرایش، تولید، طراحی تولید و فیلمنامه.

هیئت مدیره معتبر امنا، به ریاست سر هوارد استرینگر، و هیئت مدیره، به ریاست باب دلی، همراه با رئیس و مدیر عامل باب Gazzale است، از چهره های کلیدی از سرگرمی، کسب و کار و جوامع دانشگاهی که هدایت شامل AFI. به عنوان یک سازمان آموزشی غیر انتفاعی، متکی به حمایت مالی سخاوتمندانه از حرکت علاقه مندان به هنر تصویر مانند شما را به ارائه بودجه برای برنامه ها و طرح های آن است. تبدیل شدن به یک AFI عضو امروز و نقش خود را در حفظ و همچنین ساخت تاریخ فیلم آمریکا.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Los Angeles

    American Film Institute 2021 North Western Avenue, CA 90027-1657, Los Angeles

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات