Keystone logo
Arkansas Northeastern College

Arkansas Northeastern College

Arkansas Northeastern College

مقدمه

Arkansas Northeastern College ( ANC ) به عنوان یک م institutionسسه آموزش عالی جامع و دو ساله ، برنامه و دوره های انعطاف پذیری را در هر یک از مکان های خود در بلیتهویل ، لیچویل و اوسئولا ارائه می دهد. Arkansas Northeastern College یک Arkansas Northeastern College غیر مسکونی با تمرکز اصلی بر یادگیری است. کلاس ها کم و بسیار تعاملی هستند. کلاسهای درس با جدیدترین فناوری اینترنت چندرسانه ای سیم کشی می شوند.

در Arkansas Northeastern College ، مردم می توانند مانند دیگران در ایجاد آینده ای که می خواهند به دیگران بپیوندند. Arkansas Northeastern College امکان دسترسی به آموزش عالی و فرصت آمادگی برای زمینه های مختلف شغلی را فراهم می کند. دانشجویان Arkansas Northeastern College به همان اندازه مکان های آن متنوع هستند. برخی برای یک دوره ثبت نام می کنند ، برخی دیگر گواهینامه یا مدرک تحصیلی را تکمیل می کنند و دیگران هنوز فقط می دانند که برای رشد آماده هستند. بسیاری از دانشجویان با کارآموزی و یادگیری خدمات و مشارکت در بسیاری از سازمانهای دانشجویی در دانشگاه ، یادگیری خود را فراتر از کلاس درس گسترش می دهند.

فارغ التحصیلان Arkansas Northeastern College دکترها و وکلا ، صاحبان مشاغل و مدیران صنایع می شوند. گواهینامه های فنی و برنامه های آموزش شغلی مهارت های مربوطه را برای ورود به محل کار با پتانسیل درآمد بهتر فراهم می کنند - در بسیاری از موارد در یک سال یا کمتر. دانشجویان ANC برای پرستاری آموزش می بینند در حالی که دیگران در صنعت فولاد ، اجرای قانون یا فناوری کمک به دندانپزشکی فعالیت می کنند. لیست فرصت ها بی پایان است. Arkansas Northeastern College می تواند آموزش هایی برای پیشرفت شغلی یا مهارت هایی برای یک حرفه کاملاً جدید ارائه دهد.

مکان ها

مکان ها
  • South Division Street,2501, 72315, Blytheville

  • Marguerite Street,2301, 72315, Blytheville

  • Main Street,105, 72438, Leachville

  • West Semmes Avenue,2868, 72370, Osceola

سوالات