Keystone logo
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

مقدمه

آزمایش کنید سوال چالش. ایجاد کردن. فقط برخی از کارهایی که در دوره های تابستانی ما تشویق به انجام آنها می شوید.

دوره های بسیار کاربردی ما که توسط تیم های درسی ما تدریس می شود و در برنامه های مدرک تمام وقت ما تدریس می کند و با پشتیبانی مربیان ، تکنسین های متخصص و فارغ التحصیلان دانشجویی پشتیبانی می شود ، به شما امکان می دهد طیف وسیعی از رویکردهای تفکر خلاق و ایجاد در انواع هنرها را کشف کنید. تشکیل می دهد.

دوره های تابستانی ما علاوه بر یادگیری تکنیک ها و فرایندهای خلاقانه ، با هدف افزایش اعتماد به نفس در توانایی های هنری شما ، به شما این فرصت را می دهد تا در مورد آینده خود تصمیم آگاهانه تری بگیرید.

ممکن است برای بهبود مجموعه هنرهای خود ، برای تکمیل درخواست دانشگاه خود یا به دلیل غنی سازی رزومه یا علاقه خود به دنیای خلاق ، ثبت نام کنید.

دوره های ما دانش آموزان جوان ، متخصصان خلاق و مستقل از انگلستان و سراسر جهان را از سنین مختلف ، سوابق و تجربیات مختلف جذب می کند.

دوره های سه هفته ای ما برای همه علاقه مندان از سنین 13+ ، 15+ و 18+ باز است. هیچ محدودیت سنی بالایی وجود ندارد

دوره های تابستانی ما به شما این امکان را می دهد:

 • مهارت ها و تکنیک های خلاقانه جدیدی را توسعه دهید
 • آماده شدن برای دوره هنر در دانشگاه
 • از متخصصان خلاق یاد بگیرید
 • تجربه تحصیل در یک دانشگاه هنری انگلستان
 • چشم انداز شغلی خود را افزایش دهید
 • ایده ها و مهارت ها را با دانش آموزان سراسر جهان به اشتراک بگذارید
 • وقت خود را در یکی از برترین مقاصد تابستانی انگلستان بگذرانید
 • دریافت مشاوره نمونه کارها و پشتیبانی برنامه دانشگاه
 • گواهی حضور AUB

سوالات متداول

اگر س yourال شما تحت پوشش قرار نگرفت ، با ما در [email protected] تماس بگیرید یا با +44 1202 363831/363823 +44 1202 تماس بگیرید. همچنین می توانید با ما اسکایپ کنید: summercoursesAUB.

چه کسی می تواند در یک دوره تابستانی AUB شرکت کند؟

دوره های تابستانی ما برای همه علاقه مندان به خلاقیت آزاد است

دانش آموزان جوانتر می توانند در مدرسه تابستانی هنرهای خلاق ما ، که برای خلاقان مشتاق 14 تا 16 ساله (دوره ژوئن) و 13 تا 14 ساله (دوره جولای) طراحی شده است ، شرکت کنند.

این دوره ها دانش آموزان ، متخصصان خلاق و مترجمان آزاد در هر رده سنی از انگلستان و سراسر جهان را با سوابق و تجربه های مختلف جذب می کند.

دوره های تابستانی ما از ترکیب چنین افرادی که می توانند یاد بگیرند و با هم همکاری کنند ، سود می برد.

آیا شرایط خاصی برای ورود به دوره های تابستانی وجود دارد؟

هیچ الزامات رسمی برای ورود به دوره های تابستانی ما وجود ندارد ، زیرا ما می خواهیم دانش آموزان و هنرمندان فارغ از سابقه یا تجربه قبلی خود به اشتراک بگذارند و یاد بگیرند.

دوره ها بسیار کاربردی هستند و برای کسانی که علاقه زیادی به خلاقیت دارند نوشته شده است. ما فقط انتظار داریم که دانش آموزان تابستانی مشتاق و مایل به یادگیری به صورت فردی و به عنوان بخشی از یک تیم باشند.

برای پیوستن به دوره های ما نیازی به مدارک قبلی ندارید.

دوره به چه زبانی برگزار می شود؟ آیا برای شرکت در آزمون به گواهینامه یا آزمون انگلیسی یا Ielts نیاز دارم؟

تمام دوره های تابستانی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

هیچ الزام رسمی برای ورود به زبان انگلیسی وجود ندارد ، با این حال ، ما توصیه می کنیم که سطح متوسطی از زبان انگلیسی را داشته باشید تا بتوانید از تجربه خود در دوره های تابستانی ما به طور کامل استفاده کنید و بتوانید با رهبر دوره و دانشجویان دیگر خود ارتباط برقرار کنید.

اگر در مورد اینکه زبان انگلیسی شما به اندازه کافی خوب است شک دارید ، لطفاً برای مشاوره به ما در [email protected] ایمیل کنید.

چند نفر در دوره من شرکت خواهند کرد؟

دوره های ما بسیار محبوب هستند ، با این حال ، برای اطمینان از اینکه شما یک دوره آموزشی عالی و زمان تماس کافی با معلم خود دارید ، ما اندازه کلاس های خود را کوچک نگه می داریم.

تعداد کلاسها بسته به موضوع دوره متفاوت است ، با این حال ، دوره های تابستانی به طور معمول بین 15 تا 25 دانش آموز در هر دوره دارند ، که رهبر دوره ، دستیار دوره و سفیران دانش آموز AUB از شما پشتیبانی می کنند.

چگونه می توان یک دوره تابستانی رزرو کرد؟

همه دوره های تابستانی را می توان به راحتی از طریق فروشگاه آنلاین ما با کارت اعتباری یا اعتباری رزرو کرد.

اگر قادر به پرداخت آنلاین نیستید ، از شما می خواهیم فرم رزرو را تکمیل کرده و اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید انتقال بانکی را ترتیب دهید (لطفاً توجه داشته باشید که در صورت انتخاب این هزینه ، هزینه های اضافی بانکی نیز پرداخت می شود. روش).

برای فرم رزرو به [email protected] ایمیل کنید.

در اینجا می توانید با نحوه رزرو بیشتر آشنا شوید .

من دانشجوی بین المللی هستم - آیا برای گذراندن دوره تابستانی به ویزا نیاز دارم؟

اگر پاسپورت انگلستان/اتحادیه اروپا/EEA ندارید ، به ویزایی نیاز خواهید داشت که به شما امکان می دهد در اینجا تحصیل کنید تا یکی از دوره های ما را بگذرانید.

اکثر دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در تابستان کوتاه مدت در انگلستان را دارند ، می توانند با استفاده از ویزای تحصیلی کوتاه مدت این کار را انجام دهند.

با این حال ، این وظیفه شماست که تعیین کنید آیا نیاز به درخواست ویزا دارید یا خیر و زمان کافی برای اخذ ویزا در نظر بگیرید.

قبل از شرکت در دوره تابستانی ما باید زمان کافی برای دریافت هرگونه ویزای لازم را داشته باشید و دانشگاه با دریافت پرداخت کامل ، نامه تأییدیه پشتیبانی ویزا را ارائه می دهد.

لطفاً برای روشن شدن شرایط ویزا و سایر اسناد حمایتی که ممکن است نیاز داشته باشید ، به وب سایت ویزای و مهاجرت دولت انگلستان مراجعه کنید.

همه ویزا و مدارک سفر برای تأیید صلاحیت یا در بدو ورود به محل اقامت دانشگاه یا در اولین روز هنگام ثبت نام بررسی می شود. اگر ویزای صحیح ندارید ، نمی توانیم به شما اجازه دهیم به دوره بپیوندید و همچنین واجد شرایط هیچ گونه بازپرداختی نخواهید بود.

اگر برای ویزا درخواست می کنید و برای تأیید ویزای خود به مدارکی برای تأیید سفر و دوره های تحصیلی خود نیاز دارید ، لطفاً توجه داشته باشید که نامه های تأیید دوره برای درخواست ویزا فقط زمانی صادر می شود که هزینه دوره و هر اقامتی که رزرو کرده اید پرداخت شود. تمام و کمال.

برای چه موارد دیگری باید هزینه پرداخت کنم؟

دوره های تابستانی ما با همه مواد و منابع گنجانده شده است.

برای کسانی که در محل اقامت ما اقامت دارند ، صبحانه و ناهار (دوشنبه تا جمعه) در نظر گرفته شده است و بنابراین دانش آموزان فقط به پول اضافی برای وعده های غذایی عصرانه و آخر هفته خود نیاز خواهند داشت. توصیه می شود اگر قصد خرید هدیه ، خرید شخصی ، میان وعده های اضافی و فعالیت های آخر هفته را دارید ، مبلغ اضافی نیز به همراه داشته باشید.

اگر شما در محلی زندگی می کنید یا تصمیم گرفته اید فقط دوره تابستانی را رزرو کرده و محل اقامت خود را به طور مستقل ترتیب دهید ، باید برای ناهار و سایر وعده های غذایی ، فعالیت ها یا خریدهای شخصی مورد نیاز خود بودجه کافی را تأمین کنید.

در پایان دوره چه چیزی دریافت می کنم؟

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره ، یک گواهی حضور AUB برای شما صادر می شود.

شما می توانید از این برای اثبات کار استفاده کنید ، که می تواند به نمونه کارها یا رزومه کاری شما اضافه شود. شما همچنین واجد شرایط هستید که برای اعتبارات دانشگاهی محل تحصیل خود در هر مطالعه ای که در حال انجام آن هستید (مثلاً به عنوان دانشجوی تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه دیگر ، یا دانشجویی که از IB برای اعتبار CAS استفاده می کند) اقدام کنید.

بسته به دوره تابستانی که گذرانده اید ، همچنین این فرصت را خواهید داشت که کار تولید شده در زمان خود را با خود ببرید.

به عنوان مثال ، دانش آموزان گریم دارای کتابهای طراحی و مجموعه ای از چاپهای دیجیتالی از سبکهای تکمیل شده از عکاسی خواهند بود ، دانشجویان فیلم و انیمیشن فیلم کوتاه خواهند داشت ، دانشجویان مد می توانند لباس مد تمام شده خود و همچنین عکسهای مد خود و غیره را به خانه ببرند.

مکان ها

مکان ها
 • Bournemouth

  Arts University Bournemouth Fern Barrow Road Poole, BH12 5HH, Bournemouth

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • linkedin

سوالات