Keystone logo
Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

مقدمه

Business Academy Aarhus برنامه های آموزش عالی مبتنی بر عمل را توسعه داده و ارائه می دهد. با بیش از 5000 دانش آموز تمام وقت ، 3400 دانشجوی نیمه وقت و حدود 400 کارمند ، ما یکی از بزرگترین آکادمی های تجاری دانمارک هستیم.

Business Academy Aarhus یک دانشکده علوم کاربردی است.

در چندین کشور اروپایی ، این یک اصطلاح انگلیسی زبان برای موسسات آموزش عالی است. برنامه های مدرکی که ارائه می دهیم بر درجات کاربردی متمرکز است.

مانند دانشگاه ها ، ما هم برنامه های کارشناسی ارائه می دهیم و هم می توانیم مدرک دانشگاهی اعطا کنیم ، اما مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا نمی دهیم.

علاوه بر این ، ما همچنین آموزش مداوم و برنامه های پاره وقت در سطح کارشناسی و دوره های کوتاه مدت را برای افرادی که نیاز به تقویت مهارت های خود در محل کار دارند (فقط به زبان دانمارکی) ارائه می دهیم.

برنامه های ما نظریه را با عمل ترکیب می کند.

ما شهریه را در تیم های کوچک ، کار گروهی ، پروژه ، همکاری با تجارت و صنعت ، موارد واقع بینانه و کارآموزی اجباری در اولویت قرار می دهیم. سالانه بیش از 300 دانش آموز ما برای بخشی از برنامه های خود به خارج از کشور می روند.

توسعه و تکمیل برنامه ها باید برای دانش آموزان و شرکتها به طور یکسان ارزش ایجاد کند. با در نظر گرفتن این نکته ، ما تلاش اختصاصی برای اعمال شایستگی های خود در رابطه با پروژه های نوآوری و توسعه خاص در تلاش مشترک با شرکت های مشارکتی انجام می دهیم.

چندین سال تجربه در آموزش عالی

Business Academy Aarhus در 1 ژانویه 2009 تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان ادغام بین برنامه های آموزش عالی از کالج تجاری ارهوس ، فناوری ارهوس و JU (مدرسه کشاورزی) ایجاد شد. برخی از برنامه های امروز ما با همکاری دانشکده مهندسی دریایی و فنی آرهوس ارائه می شود.

انعطاف پذیر Pathway به آموزش عالی

انتخاب برنامه یک تصمیم مهم در زندگی است و پی بردن به اینکه کدام برنامه برای شما مناسب است همیشه آسان نیست.

در Business Academy Aarhus ، دانشگاه علوم کاربردی ، ما هر دو برنامه مدرک حرفه ای Academy (مدرک AP) و برنامه های کارشناسی را ارائه می دهیم. برنامه مدرک AP مربوط به دو سال اول برنامه کارشناسی است. این برنامه به خودی خود مدارک تحصیلی را ارائه می دهد اما ممکن است راهی پویا برای تحصیل طولانی تر باشد. بنابراین شما می توانید مستقیماً پس از امتحانات نهایی خود وارد زندگی کاری شوید ، یا می توانید تحصیلات خود را با مدرک کارشناسی در یکی از برنامه های تکمیلی ما یا در موسسه دیگری در دانمارک یا خارج از کشور ادامه دهید.

تحصیل در آکادمی

هنگامی که وارد یک برنامه آموزش عالی می شوید ، همچنین قبول می کنید که مسئول یادگیری خودتان هستید. تجربه ما این است که وقتی بیشتر درگیر آموزش هستید ، بیشتر یاد می گیرید. ما به شما این فرصت را می دهیم که از طریق کلاسهای کوچک حدود 30 دانش آموز و از طریق کار در پروژه و مطالعات موردی ، که عناصر قابل توجهی در همه برنامه ها هستند ، به طور فعال مشارکت کنید.

همه برنامه های ما ارتباط تنگاتنگی با صنعت دارد. بنابراین ، ما تئوری و عمل را ترکیب می کنیم و عمدتاً قسمت هایی از نظریه را آموزش می دهیم که بعداً می توانید در زندگی کاری خود برای حل مشکلات عملی استفاده کنید. بنابراین بازدیدهای شرکت ها و سخنرانی های مهمان بخش مهمی از همه برنامه ها و پروژه های ما هستند و پروژه های امتحان نهایی معمولاً بر اساس مشکلات عملی در شرکت های خاص است. در حدود 18-25 ساعت آموزش در هفته وجود دارد. تعداد ساعات تحصیل از هفته ای به هفته دیگر و از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت است.

شغل شما با تحصیلات شما شروع می شود

فرقی نمی کند که بدنبال کارآموزی هستید یا اولین شغل خود پس از فارغ التحصیلی ، Business Academy Aarhus می تواند الهام بخش ، ابزار و کمک مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار دهد. به عنوان دانشجوی آکادمی ، می توانید در دوره ها و کارگاه های مختلف مانند کمک برای برنامه ها ، رزومه کاری و مصاحبه های شغلی شرکت کنید. ما همچنین کمک ها و مشاوره های فردی را ارائه می دهیم.

جهانی فرصت ها

دستیابی به یک شغل خوب پس از فارغ التحصیلی ، هدف اکثر دانشجویان آکادمی است. با این حال ، برخی از دانشجویان تحصیلات بیشتری را ترجیح می دهند و کار را با یک دوره پاره وقت ترکیب می کنند و برخی دیگر تحصیلات خود را بصورت تمام وقت در دانمارک یا خارج از کشور در یکی از بسیاری از موسسات آموزشی که ما با آنها موافقت نامه های تشخیص دوره داریم ، انتخاب می کنند. در شرح هر برنامه می توانید در مورد شغل و فرصت های تحصیل بیشتر اطلاعات بیشتری بخوانید.

آینده را برای کارآموزی خود آماده کنید

به عنوان دانشجو در Business Academy Aarhus ، در کارآموزی اجباری شرکت خواهید کرد که در آن می توانید از دانش خود در عمل استفاده کنید. این کارآموزی (معمولاً 3-5 ماه) به شما فرصتی می دهد تا تجربه کنید:

  • یادگیری مربوط به زندگی واقعی در یک شرکت
  • شبکه و تجربه ای که ممکن است منجر به شغل آینده شود
  • کار در یک شرکت بین المللی

هرساله Business Academy Aarhus با بیش از 1000 شرکت در دانمارک و خارج از کشور ، به عنوان مثال ، Carlsberg ، Ikea ، Nordea Bank ، Novo Nordisk و Porsche USA همکاری می کند.

کارآموزی در خارج از کشور

شما می توانید دوره کارآموزی خود را در هر کجای جهان انتخاب کنید و در اروپا می توانید از کمک هزینه Erasmus برای تامین هزینه های مربوط به کارآموزی خود در یک کشور خارجی استفاده کنید. در Business Academy Aarhus ما با سازمان ها و شرکت هایی همکاری می کنیم تا در کارآموزی در مالزی ، شانگهای ، کانادا و تانزانیا کمک کنند.

مکان ها

  • Aarhus

    Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences Sønderhøj 30, 8260 Viby J, Aarhus

    سوالات