Keystone logo
© BIMM University
Bayswater College

Bayswater College

Bayswater College

مقدمه

ماجراجویی از طریق آموزش

خوش آمدید به Bayswater College ، تاسیس در سال 1973. ما ارائه تجارب جذاب از طریق آموزش و پرورش در تمام مراحل زندگی است. این که آیا شما در مدرسه یا دانشگاه هستید، به دنبال استخدام، حرفه ای یا بازنشسته هستید، دوره های ما به شما کمک می کند که زندگی حرفه ای خود را افزایش دهید و زندگی خود را افزایش دهید.

از طریق ماجراجویی، آموزش و صلاحیت رسمی، Bayswater College بیش از 45 سال است که شهروندان جهانی را با تجارب ارزشمند ارائه می دهد.

پیام از بنیانگذاران:

ما تعلیم Bayswater را تاسیس کردیم زیرا می دانیم که آموزش و پرورش و سفر بزرگترین ماجراهای زندگی است. مأموریت ما الهام بخشیدن و آموزش دادن در کلاس های زیبا و مدرن ما شروع می شود و به جوامع و فرهنگ ها در سراسر جهان گسترش می یابد.

ما در زمینه سفر، اقامت، کلاس ها و برنامه های فعالیتی، یک پلت فرم برای یادگیری مؤثر را فراهم می کنیم و در طول سفر خود، راهنمایی ساختاری ارائه می دهیم. ما همچنین می خواهیم ماموریت ما را فراتر از مرزهای خود گسترش دهیم، بنابراین زمانی که با ما ثبت نام کردید، ما آموزش مشابه برای یک فرد محروم ارائه می دهیم.

جیمز هربرتسون و استفان روسونیس

گاهشمار:

2017

 • آموزش Bayswater تاسیس شد

2018

 • استخدام LSC Stanton، یک کالج در مرکز لندن از دو مدرسه قدیمی تاسیس شده در لندن در سال 2015 تشکیل شده است. دانشکده استنتون انگلیسی در سال 1973 تاسیس شد و مرکز مطالعات لندن در سال 1975 تاسیس شد.

2019

 • راه اندازی Bayswater College لندن

117334_Pano_2110_2113-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Bayswater College است

برای شهروندان جهانی

 • ما فراتر از مرزهایمان نگاه می کنیم؛ ما فرهنگ های جدید را در بر می گیریم و برای آن غنی تر هستیم. ما به آموزش و پرورش از قلب لندن به سایر نقاط جهان می رسیم. همه شما خوشحال هستید

برای راهنمایی

 • ما در هر مرحله از سفر خود از چیزهای کوچک مراقبت می کنیم. از ثبت نام تا فارغ التحصیلی، می خواهیم بدانید همیشه کسی برای کمک وجود دارد.

برای دانش آموزان

 • همه چیز ما به موفقیت و ایمنی دانش آموزان بستگی دارد. ما می دانیم که اعتماد به نفس یک ابزار ضروری در یادگیری است و در اینجا برای تشویق این اعتماد به نفس است. تمرکز ما در مورد خوب شما انجام می شود.

برای سرگرمی جدی

 • تجربه کلی شما برای ما مهم است و می دانیم که سرگرم کننده قسمت بزرگی از ماجراجویی است. ما قصد داریم شما را به افرادی که دوست داشتند معرفی کنیم تا دوستی های ما میراث ما باشند.

کسب و کار برای خوب

 • ما مهارت هایی را برای تغییر زندگی مردم ارائه می دهیم. برای هر دانش آموزی که تدریس می کنیم، ما دیگران را از پس زمینه های محروم تدریس خواهیم کرد. ما کلاس ها را فراتر از مرزهای ما می گذاریم و تعهد خود را به آموزش و پرورش به مناطقی که بیشتر آنها مورد نیاز است، گسترش می دهیم.

در یک نگاه

 • 15 کلاس درس
 • 4 خوابگاه دانشجویی
 • 65 "تلویزیون های تعاملی
 • 5 دقیقه از حید پارک

دوره های آموزشی

Bayswater College دوره های گوناگون را ارائه می دهد که می تواند به بهبود مهارت های ارتباطی شما کمک کند یا تخصص تخصصی مورد نیاز برای حرفه شما را توسعه دهد. معلمان ما در مورد آنچه که انجام می دهند پرشور هستند، مراقب پیشرفت شما هستند و اطمینان حاصل کنید که اهداف خود را برآورده می کنید.

تیم پشتیبانی ما اینجاست تا اطمینان حاصل کنیم که زندگی شما در خارج از کلاس به همان اندازه ممکن است.

ما برای کمک و مشاوره اینجا هستیم، شادی شما اندازه گیری موفقیت ماست.

117332_Pano_1770_1775-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

آموزش برای خوب

ما می دانیم که از طریق آموزش، ما می توانیم فرصت هایی را برای کسانی که به آنها بیشتر نیاز دارند، ارائه دهیم. به همین دلیل است که ما به یک مدل کسب و کار متعهد هستیم که افراد را قبل از سود قرار می دهد.

آموزش و پرورش مردم را به یک کلید برای جهان تبدیل می کند. ماموریت ما باز کردن درهای برای همه است و الهام بخش نسلی از کاشفان است.

آنچه ما انجام می دهیم:

برای هر دانش آموزی که تدریس می کنیم، ما دیگران را از پس زمینه های محروم تدریس خواهیم کرد. بر اساس یک برای یک. ما زمان، تخصص و بودجه را برای حمایت از کودکان و سازمان های خیریه در کشورهای میزبان دانش آموزان اهدا می کنیم.

ما از صدایمان استفاده می کنیم که به طور فعال در علل همسو با ارزش های ما شرکت دارند. برنامه های حوادث ما عبارتند از سخنرانان خیریه بین المللی، فعالیت های جمع آوری پول و دخالت در رویدادهایی مانند روز بین المللی زن و یا هفته پناهندگان.

ما یک موسسه غیرفعال نیستیم و دانشجویان ما را تشویق می کنیم که هر دو به عنوان راهی برای تبلیغ و تبلیغ در زبان استفاده شود.

چرا ما این کار را انجام می دهیم:

فرصت یادگیری نباید محدود به افرادی باشد که بتوانند از آن استفاده کنند. سفر به سراسر جهان برای مطالعه انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی یک تجربه منحصر به فرد و همه جانبه است که ایجاد اعتماد به نفس و چشم انداز فرصت های شغلی را فراهم می کند. با این حال، این گزینه ها به سادگی برای همه در دسترس نیست. ماموریت ما این است که افراد جوان و محروم را فرصتی برای یادگیری مهارت های ضروری داشته باشیم که زندگی خود را بدون در نظر گرفتن موقعیت اقتصادی خود غنی سازی کنند. ما می خواهیم الهام بخش نسل بعدی کاوشگران، هر کجا که باشند.

چگونه ما این کار را انجام می دهیم:

ما با سازمان هایی همکاری می کنیم که ماموریت ما را برای ارائه آموزش و پرورش که در آن بیشتر مورد نیاز است، به اشتراک می گذارند. ما وجوهی را می گیریم که در غیر این صورت سود ایجاد کند.

برای هر هفته یک دانشجو با ما تحقیق می کند، ما یک هفته به خیریه از کشور یا منطقه خود اهدا می کنیم. ما از موسسات خیریه محلی موجود استفاده می کنیم و یا یک معلم یا کمک هزینه معادل برای کلاس های اهدا می کنیم.

117333_Pano_1725_1731-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

مکان ها

 • London

  Bayswater College, 167 Queensway, W2 4SB, London

  • Liverpool

   Liverpool, بریتانیا

   • Brighton and Hove

    Brighton and Hove, بریتانیا

    • Bournemouth

     Bournemouth, بریتانیا

     • Paris

      Paris, فرانسه

      • Vancouver

       Vancouver, کانادا

       • Calgary

        Calgary, کانادا

        • Cape Town

         Cape Town, آفریقای جنوبی

         • Toronto

          Toronto, کانادا

          • Nicosia

           Nicosia, قبرس

           • Limassol

            Limassol, قبرس

            سوالات