Keystone logo
© Jonathan Cohen
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

مقدمه

Binghamton University, State University of New York (SUNY)، دانشگاه دولتی شماره 1 در نیویورک و شماره 52 در ایالات متحده است (فوربس، 2023) و به طور مداوم در بین 50 دانشگاه دولتی برتر کشور رتبه بندی شده است (US News) و گزارش جهانی). بینگهمتون با 18000 دانشجوی فارغ التحصیل و کارشناسی، شش مدرسه و بیش از 130 برنامه دانشگاهی، فضای یک موسسه متوسط را با منابع یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ ترکیب می کند. چندین برنامه افتخاری منحصر به فرد و فرصت های تحقیقاتی برای دانشجویان در هر رشته وجود دارد. بینگهامتون در نیویورک در محوطه‌ای واقع شده است که در میان تپه‌های زیبا و زیبا قرار دارد، اما تنها چند ساعت از مراکز شهری بزرگ مانند نیویورک، بوستون و تورنتو فاصله دارد.

شش اجتماع مسکونی ما جایی است که شما در یک انجمن کوچک حمایتی و قوی در دانشگاه بزرگتر زندگی خواهید کرد و دوست خواهید شد. هر جامعه ای سالن غذاخوری، شخصیت و سنت های خاص خود را دارد. شهر بینگهامتون در فاصله کوتاهی با ماشین قرار دارد و دانش‌آموزان می‌توانند برای لذت بردن از رستوران‌های محلی فراوان، ورزش‌های حرفه‌ای و هنر و سرگرمی به صورت رایگان سوار اتوبوس شوند. Binghamton تضمین می کند که دانش آموزان ما ایمن بمانند. تمام درهای سالن اقامت به صورت 24 ساعته قفل هستند و نیاز به دسترسی به کارت کلید دارند. حضور پلیس در محوطه دانشگاه و یک سیستم ارتباطی اضطراری وجود دارد.

با 21 تیم NCAA Division I، تعداد زیادی تیم ورزشی باشگاهی و درون مدرسه ای، به علاوه 450+ سازمان و باشگاه تحت رهبری دانش آموزان، همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد! یک مرکز توسعه شغلی برنده جوایز به دانشجویان بینگهامتون در هنگام فارغ التحصیلی مزیت قابل توجهی می دهد. سالانه بیش از 1800 کارفرما از جمله مایکروسافت، گوگل، آی بی ام، گلدمن ساکس، مورگان استنلی، دیزنی، تاتا، سامسونگ و بسیاری دیگر، دانشجویان بینگهامتون را جذب می کنند.
ما با هم بالاتر و فراتر می رویم. روانشناس یا اقتصاددان، زیست شناس یا مهندس، شما همه چیز خواهید شد جز معمولی و فارغ التحصیل خواهید شد تا با چالش های فردا روبرو شوید و تغییر مثبتی در جهان ایجاد کنید.

دانشگاه بینگهمتون یک دانشگاه دولتی برتر است.

ما یک فرهنگ آکادمیک داریم که سخت‌گیرانه، مشارکت‌کننده و شجاعانه نوآور است. پردیس ما نمونه ای از بهترین نوع تجربه دانشگاه دولتی است: دانشجویان بسیار متنوع، زندگی اجتماعی فعال، و تعامل عمیق در جامعه. هر یک از دانش‌آموزان ما، مانند شما، چشم‌انداز و مجموعه‌ای از استعدادها را برای ایجاد دیدگاهی منحصربه‌فرد به ارمغان می‌آورند. آنها کاشف و مبتکر هستند. آنها مشتاق یک چالش هستند و مایلند آستین ها را بالا بزنند.

مدرکی که شما را جاهایی خواهد برد!

بینگهامتون یکی از بهترین نرخ های فارغ التحصیلی 4 ساله (73%) در ایالات متحده و بهترین در بین مدارس SUNY را دارد. این به معنای پس انداز است! با فارغ التحصیلی در 4 سال به جای 5 سال، حداقل 30000 دلار پس انداز خواهید کرد!

اعتبار نامه ها

 • کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه (MSCHE)
 • مدارس و برنامه‌های حرفه‌ای ما همگی توسط سازمان‌های اعتباربخشی حرفه‌ای آن‌ها معتبر هستند.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  اعتیار سنجی ها

  AACSB معتبر شناخته شد

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Binghamton

   4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

   سوالات