Keystone logo
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

مقدمه

دانشگاه بینگهامتون، دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY)، دانشگاه دولتی شماره 1 در نیویورک است و اخیراً توسط فوربس در میان "آیوی های جدید" نامگذاری شده است. ما یک دانشگاه متوسط ​​از 18000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد، شامل بیش از 1500 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور هستیم. Binghamton آموزش عالی را در شش مدرسه و بیش از 130 برنامه تحصیلی، با چندین برنامه افتخاری منحصر به فرد و فرصت های تحقیقاتی در سطح جهانی برای دانش آموزان در هر رشته ارائه می دهد.

در محوطه دانشگاه، با 21 تیم NCAA Division I و بیش از 450 باشگاه و سازمان تحت رهبری دانشجویان، همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد. دانشگاه بینگهامتون در میان تپه‌های زیبای نورد قرار گرفته است که فقط چند دقیقه از منطقه پر جنب و جوش مرکز شهر فاصله دارد، جایی که دانشجویان می‌توانند هنرها، رستوران‌های محلی، و ورزش‌های حرفه‌ای را کشف کنند. ما فقط چند ساعت از مراکز شهری بزرگ مانند نیویورک، بوستون و تورنتو فاصله داریم و مرکز شغلی برنده جوایز ما دانشجویان را به فرصت‌های سراسر کشور و سراسر جهان متصل می‌کند.

Binghamton منابع بی‌شماری را برای حمایت از دانش‌آموزان در یادگیری و تعالی در داخل و خارج از کلاس ارائه می‌کند. همراه با قیمت مقرون به صرفه، دانشگاه بینگهامتون به طور مداوم بهترین رتبه بندی را در بین دانشگاه های ایالات متحده کسب می کند.

مکان ها

  • Binghamton

    4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

سوالات