Keystone logo
Binghamton University, State University of New York انسان شناسی زبانی (فرعی)
Binghamton University, State University of New York

انسان شناسی زبانی (فرعی)

Binghamton, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

May 2024

USD ۷٬۰۷۰ *

در محوطه دانشگاه

* برای ساکنان ایالت نیویورک | برای ساکنان خارج از ایالت و ساکنان بین المللی - 26,160 دلار

مقدمه

کتاب انسان شناسی زبانی، دانش آموزان را با طیف گسترده ای از نظریه ها و سؤالات در مطالعه زبان و فرهنگ و نحوه تأثیرگذاری آنها بر یکدیگر آشنا می کند. چنین آموزش هایی برای دانش آموزان در زمینه های مختلف از جمله مطالعات منطقه ای (مطالعات آسیایی و آسیایی-آمریکایی، مطالعات آفریقایی، مطالعات منطقه آمریکای لاتین و کارائیب، مطالعات یهودیت)، زبان شناسی، اقتصاد، جغرافیا، تاریخ، تاریخ هنر، علوم سیاسی، روانشناسی، جامعه شناسی، مطالعات زنان و زبان های عاشقانه.

کارآموزی، فرصت های تحقیقاتی و موارد دیگر

این دپارتمان دوره هایی را در مورد روش های تحقیق میدانی و آزمایشگاهی ارائه می دهد که به دانش آموزان تجربه عملی در نحوه انجام تحقیقات انسان شناسی می دهد. به طور خاص، این دپارتمان به تازگی یک جریان غوطه وری تحقیقاتی تازه وارد (FRI) در انسان شناسی مولکولی و زیست پزشکی ایجاد کرده است، یک برنامه تحقیقاتی برای دانش آموزان با موفقیت بالا که تجربه تحقیقاتی عملی را در یک محیط آزمایشگاهی ارائه می دهد. این دپارتمان همچنین هر تابستان یک مدرسه باستان شناسی شش هفته ای در شمال ایالت نیویورک ارائه می دهد و فرصت های کار میدانی اضافی در آمریکای شمالی و جنوبی و اروپا در دسترس است. همچنین دانشجویان تشویق می‌شوند در برنامه‌های تحصیلی خارج از کشور شرکت کنند، همچنین کارگاه‌های آموزشی در زمینه مهارت‌های پژوهشی و کارآموزی می‌تواند برای اعتبار مردم‌شناسی ترتیب داده شود. سازمان مردم شناسی دوره کارشناسی یک گروه دانشجویی در محوطه دانشگاه است که از سفرهای میدانی به موزه ها حمایت می کند، سمینارهای شغلی ترتیب می دهد و رویدادهای اجتماعی و انجمن های دانشگاهی را برای بررسی مسائل در انسان شناسی سازماندهی می کند.

شتاب/4+1 درجه

همچنین ممکن است به برنامه های درجه شتابی/4+1 ما علاقه مند شوید که به دانش آموزان اجازه می دهد مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را تنها در 5 سال تکمیل کنند!

بورسیه و بودجه

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات