Keystone logo
© Birmingham City University
Birmingham City University

Birmingham City University

Birmingham City University

مقدمه

با حدود 29000 دانشجو از 100 کشور، (سوابق دانشجویی HESA 2020/21 © Higher Education Statistics Agency Limited) Birmingham City University مکانی بزرگ و متنوع برای تحصیل است. ما دانش آموزان را در قلب هر کاری که انجام می دهیم قرار می دهیم و بهترین فرصت ها را برای موفقیت در آینده به آنها می دهیم.

دانشگاه بیرمنگام

ما 270 میلیون پوند به اقتصاد منطقه اختصاص دادیم و از هزاران شغل در منطقه حمایت می کنیم. ما 340 میلیون پوند در املاک خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم، از جمله گسترش عمده پردیس مرکز شهر خود در ایست‌ساید، که طیف وسیعی از امکانات را برای دانشجویان فراهم می‌کند.

مسئولیت اجتماعی

در Birmingham City University متعهد هستیم که زندگی دانش آموزان را متحول کنیم و فرصت ها را از طریق آموزش و پیشرفت افزایش دهیم. ما نقش کلیدی در حمایت از اقتصاد و بخش عمومی در بیرمنگام و وست میدلندز، به عنوان دانشگاه شهر بیرمنگام ایفا می کنیم.

خواه در حال توسعه تحقیقات برای توانمندسازی مردم برای داشتن زندگی سالم‌تر، کاهش قلدری در مدارس یا کمک به کودکان با استعداد در آفریقای جنوبی برای دستیابی به پتانسیل موسیقی خود، Birmingham City University کارهای متنوعی را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که ما به عنوان دانشگاهی مسئولیت‌پذیر اجتماعی عمل می‌کنیم.

در دوشنبه 17 سپتامبر 2018، ما اعلام کردیم که کارکنان به آسایشگاه کودکان Acorn و کمک‌های زنان بیرمنگام و سولیهول به عنوان خیریه‌های منتخب دانشگاه رأی داده‌اند.

مکان ها

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

سوالات