Keystone logo
BMC International College

BMC International College

BMC International College

مقدمه

BMC International College چارچوب ثبت پیشرفته در کمیته آموزش خصوصی (CPE) ثبت شده است. تاریخچه آن به زمانی برمی گردد که بنیانگذار آن یک مدرسه خصوصی به نام Redhill Tutorial Institution را در سال 1966 تأسیس کرد. در طول دهه ها ، بنیانگذار BMC مدارس خصوصی دیگری را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای آموزش خصوصی ارزان قیمت راه اندازی کرد.

برای انطباق با قانون آموزش خصوصی 2009 ، گروه آموزشی بین المللی BMC Pte Ltd ، که دارای آکادمی BMC بود ، در 16 دسامبر 2009 BMC International College BMC International College فعالیت های آکادمی BMC را بر عهده گرفت تا دوره های مختلفی از گواهینامه ها تا درجه. امروز ، BMC دوره های حسابداری ، تجارت ، محاسبات ، مشاوره ، مهندسی ، هتلداری و گردشگری و دوره های حرفه ای / حرفه ای را به افراد و شرکت ها ارائه می دهد.

BMC International College شروع فروتنانه ای دارد ، و از بنیانگذار خود برای ارائه آموزش ارزان قیمت به توده مردم در سالهای اولیه خود در دهه 1960 شروع می شود. اندازه BMC رشد کرده است و تمام مراکز آن از نظر استراتژیک در اطراف سنگاپور واقع شده اند و در ایستگاه های MRT (قطار) و اتوبوس قرار دارند.

مکان ها

  • Singapore

    Blk 130, Jurong Gateway Road,, 600130, Singapore

    سوالات