Keystone logo
© The University of Fredericton
Bow Valley College

Bow Valley College

Bow Valley College

مقدمه

Bow Valley College یک کالج عمومی کانادایی است که توسط هیئت مدیره اداره می شود، واقع در کلگری، آلبرتا، که به عنوان یک موسسه جامع جامعه تحت قانون آموزش پس از دوره متوسطه آلبرتا فعالیت می کند. پردیس های شعبه عبارتند از Airdrie، Banff، Cochrane، Okotoks و Strathmore. Bow Valley College یکی از اعضای شبکه توسعه روستایی آلبرتا و کالج ها و مؤسسات کانادا است.

تنها کالج جامع جامعه کلگری و منطقه - با 14000 دانشجوی تمام وقت و پاره وقت، Bow Valley College به Open Doors - Open Minds برای مشاغل پر تقاضا در کلگری، آلبرتا و کانادا کمک می کند. فارغ التحصیلان Bow Valley College به اقتصاد دیجیتال، مشاغل در تجارت، تولید تلویزیون و فیلم کمک می کنند و در خط مقدم مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی خدمت می کنند. Bow Valley College در سه رکن تحقیقات کاربردی سرمایه گذاری می کند: فناوری آموزشی، نوآوری اجتماعی و سلامت.

چرا Bow Valley College ؟

دانش آموزان فعلی

خدمات دانشجویی منابعی را برای افزایش تجربه دانشجویی و حمایت از موفقیت تحصیلی در Bow Valley College فراهم می کند. از مشارکت دانشجویی گرفته تا حمایت شخصی و تحصیلی و برنامه ها و خدمات پشتیبانی بومی، ما آماده کمک هستیم.

دانش آموزان بین المللی

ما از دانشجویان بین المللی در دستیابی به رویاهای خود از طریق تجربیات تحصیلی و زندگی دانشجویی حمایت می کنیم. مربیان و کارکنان مجرب و متعهد ما به ارائه مهارت های مورد نیاز برای زندگی، تحصیل و کار در آلبرتا کمک می کنند.

ادامه یادگیری

شما آماده ادامه مسیر تحصیلی خود هستید و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. از یک دوره تا گواهینامه ها، ما گزینه هایی برای شما داریم.

پردیس های منطقه ای

از مزایای کالج شهری بدون رفت و آمد شهری بهره مند شوید. پردیس های منطقه ای در Airdrie، Cochrane و Okotoks به آن جوامع و مناطق اطراف آنها خدمات ارائه می دهند.

یکی از 50 کالج تحقیقاتی برتر در کانادا

به گزارش Research Infosource. بخش تحقیق و نوآوری ما برای ایجاد ظرفیت و ترویج تحقیقات کاربردی، تعالی تدریس، طراحی برنامه درسی و توسعه نیروی کار، تخصص ارائه می‌دهد.

ویژگی های پردیس

    مکان ها

    • Calgary

      6 Avenue Southeast,345, T2G 4V1, Calgary

    سوالات