Keystone logo
Brighton College

Brighton College

Brighton College

مقدمه

Brighton College آموزش حرفه ای است که در منطقه Main Mainland در بریتیش کلمبیا ، نزدیک ونکوور واقع شده است. پردیس اصلی ما به راحتی در مرکز برنابی واقع شده است.

ما در یک محیط یادگیری جدی برای دانش آموزان با زمینه ها و توانایی های مختلف آموزش و پشتیبانی با کیفیت بالا ارائه می دهیم تا زندگی آنها را برای آینده ای روشن تر بهبود بخشیم.

این دانشکده بر این باور بنا شده است که آموزش فنی و عملی با آموزش عملی بنیادی محکم برای آماده سازی و راهنمایی دانشجویان برای ورود به مسیر شغلی مورد نظر خود بلافاصله پس از فارغ التحصیلی است.

آموزش حرفه ای و مساعدت شغلی

Brighton College در سال 2000 تأسیس شد ، با ارائه بیش از 30 برنامه از ساختمان و فناوری مهندسی تا فناوری اطلاعات و همچنین طیف گسترده ای از دوره های مربوط به تجارت از جمله دستیار دفتر ، تجارت بین الملل ، حسابداری و مدیریت بازرگانی ، بیش از 30 برنامه را ارائه داده است. بسیاری از برنامه های ما با اعتبار و مشارکت از گواهینامه های شناخته شده صنعت توسعه یافته است.

بخش های خدمات دانشجویی و خدمات توسعه شغلی ما مشاوره تحصیلی ، کمک علمی و پیشرفت شغلی را برای اطمینان از موفقیت و پیشرفت حرفه ای دانشجو ارائه می دهند.

مکان ها

مکان ها
  • Burnaby

    4538 Kingsway, Suite #305, , Burnaby

    سوالات