Keystone logo
California State University, Fresno

California State University, Fresno

California State University, Fresno

مقدمه

در مرکز کالیفرنیا واقع شده است

ایالت فرسنو در قلب کالیفرنیا قرار دارد که در غیر این صورت دره مرکزی نامیده می شود. پردیس ایالتی فرسنو حدود 1400 هکتار است، با بیش از 4000 درخت و فضای باز سرسبز زیادی که محیطی پارک مانند را برای مطالعه فراهم می کند. ما یک مزرعه کار، خامه‌سازی، فروشگاه، بزرگترین کتابخانه بین لس‌آنجلس و ساکرامنتو، استارباکس، سینما، مرکز رویداد، سالن بولینگ، افلاک‌نما، و خیلی چیزهای دیگر داریم. ایالت فرسنو حتی مرکز Save Mart، بزرگترین سالن سرپوشیده دانشگاه در ساحل غربی ایالات متحده را در خود جای داده است.

فرزنو به عنوان پنجمین شهر بزرگ کالیفرنیا، دسترسی آسان به تعداد زیادی از تیم های ورزشی، سازمان ها، امکانات، مکان ها و فرصت های کارآموزی را برای دانشجویان فراهم می کند. ایالت فرسنو در فاصله سه ساعت رانندگی تا لس آنجلس و سانفرانسیسکو قرار دارد.

شهرستان فرسنو خانه برخی از محبوب ترین مقاصد تفریحی و سرگرمی در جهان است. سه پارک ملی، یوسمیتی، سکویا، و کینگز کانیون، درست در حیاط خلوت ما هستند. مناظر خیره کننده، دره های دیدنی، رودخانه ها و آبشارهای آبشاری، بزرگترین درختان جهان، و مسیرهای بی پایان را می توان در فاصله کوتاهی با ماشین پیدا کرد.

ماموریت ما ارائه خدمات با کیفیت بالا به دانشجویان بین المللی و خدمت به عنوان یک منبع آموزشی بین المللی برای جامعه دانشگاهی در California State University, Fresno است.

ما متعهد هستیم که:

 • ارائه استقبال گرم و آموزنده به دانشجویان بین المللی و درک اهمیت و مشارکت آنها در محوطه دانشگاه و جامعه فرزنو.
 • ارائه خدمات و کمک های مناسب به دانشجویان بین المللی تا آنها به تنهایی با چالش مواجه نشوند.
 • کار با دانشجویان بین‌المللی برای کمک به سازگاری و درک آن‌ها از محیط جدید در محیطی راحت که در آن فرصت‌ها و تشویق‌ها برای دنبال کردن رویاهای خود، مشارکت در جامعه دانشگاه و شناسایی تلاش‌هایشان وجود دارد.
 • تشویق دانشجویان بین المللی به پرسیدن سوالات و ارائه پیشنهادات در حالی که ما نهایت تلاش خود را برای رسیدگی به نگرانی های آنها با احترام، اطمینان خاطر و درک می کنیم.
 • خدمت به عنوان منبعی برای اساتید و کارکنان برای تسهیل تبادلات بین المللی، تقویت ارتباطات بین فرهنگی و حمایت از تلاش های بین المللی.
 • ارائه اطلاعات به دانش‌آموزان و والدین بالقوه در مورد دانشگاه و کیفیت تجارب آموزشی موجود، جریان مستمر دانش‌آموزان از کشورهای سراسر جهان را افزایش داده و ترویج می‌کند.
 • پیشنهاد دوستی امروز و فردایمان که با هم برای رویاپردازی و ساختن دنیایی بهتر کار می کنیم.

مقرون به صرفه

ایالت فرسنو یک دانشگاه دارای رتبه ملی است که ماموریت آن ارائه آموزش با کیفیت با قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا تمام تلاش خود را می کند تا هزینه های دانشجویی را به حداقل برساند. ما تلاش می کنیم شهریه و هزینه ها را در قیمت رقابتی نگه داریم، زیرا می دانیم که مقرون به صرفه بودن فاکتور مهمی در زمانی است که دانشجویان قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند.

کالیفرنیا چیزهای زیادی برای ارائه دارد، از جمله آب و هوای عالی، فعالیت ها، و شهرهای نمادین، اما زندگی در کالیفرنیا می تواند گران باشد. خوشبختانه، فرزنو هزینه مقرون به صرفه ای برای زندگی در قلب کالیفرنیا با دسترسی آسان به لس آنجلس، سانفرانسیسکو و دره سیلیکون ارائه می دهد. در فرزنو، می‌توانید زندگی و تحصیل کنید، در حالی که همچنان در مکان‌هایی مانند سانفرانسیسکو بازدید می‌کنید یا کارآموزی می‌کنید، بدون اینکه هزینه‌های اضافی متحمل شوید.

فقط حرف ما را قبول نکنید، بسیاری از دانشجویان بین المللی در مورد مقرون به صرفه بودن به عنوان بخشی از دلیل انتخاب ایالت فرزنو اظهار نظر می کنند.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان ایالت فرسنو به حرفه ای تبدیل می شوند که در شرکت های معتبری مانند آمازون، اپل، بوئینگ، گوگل، اینتل و مایکروسافت کار می کنند. فرسنو که در قلب کالیفرنیا واقع شده است، دسترسی آسان به فرصت های شغلی در لس آنجلس، سانفرانسیسکو و دره سیلیکون را ارائه می دهد.

اگرچه هدف اصلی شما از آمدن به ایالات متحده تحصیل در ایالت فرسنو است، فرصت های شغلی و تجربه حرفه ای زیادی در دسترس شماست، چه در دوران دانشجویی و چه پس از فارغ التحصیلی.

 • استخدام در دانشگاه استخدام در محوطه دانشگاه باید در محل مدرسه انجام شود (از جمله شرکت های تجاری در محل که برای دانش آموزان در محوطه دانشگاه خدمات ارائه می دهند، مانند کتابفروشی مدرسه یا کافه تریا). دانشجویان در طول ترم اول تحصیل خود در ایالت فرزنو واجد شرایط درخواست برای مشاغل در محوطه دانشگاه هستند و در انتظار تایید دفتر بین المللی هستند.
 • آموزش عملی درسی (CPT) یک گزینه استخدامی است که برای دانشجویان F-1 قبل از اتمام برنامه در دسترس است، جایی که استخدام به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه درسی یا برنامه آکادمیک، مانند دوره کارآموزی در نظر گرفته می شود.
 • مشکلات اقتصادی شدید . یک دانشجوی ایالتی فرزنو باید برای یک سال تحصیلی کامل در وضعیت F-1 باشد تا اینکه واجد شرایط درخواست مجوز سخت اقتصادی شدید باشد. اگر فرصت‌های شغلی در محوطه دانشگاه در دسترس نباشد یا ناکافی باشد، یک دانشجوی واجد شرایط F-1 ممکن است بر اساس مشکلات اقتصادی شدید، مجوز کار خارج از دانشگاه را درخواست کند.
 • آموزش عملی اختیاری (OPT) فرصتی برای دانش آموزان است تا پس از اتمام برنامه در ایالت فرسنو، 12 ماه در رشته خود کار کنند.
 • آموزش عملی اختیاری STEM : دانش‌آموزان F-1 که مدارک علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) را دریافت می‌کنند که در فهرست برنامه‌های تعیین‌شده STEM درج شده است، توسط کارفرمایان ثبت‌نام شده در E-Verify استخدام می‌شوند و کمک هزینه اولیه دریافت کرده‌اند. OPT پس از اتمام مربوط به چنین مدرکی، ممکن است برای تمدید 24 ماهه درخواست کند که OPT را برای 24 ماه دیگر تمدید می کند و در مجموع 3 سال دوره OPT را تمدید می کند.

پذیرش ها

مکان ها

مکان ها
 • 5241 N. Maple Ave., 93740, Fresno

سوالات