Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

مقدمه

کالج کامدن کانتی یکی از بزرگترین ، جامع ترین کالج های جامعه در نیوجرسی و مناطق اطراف آن است. این یک منبع حیاتی برای آموزش انتقال ، آموزش نیروی کار و رویدادهای فرهنگی است و از سال 1965 توسط ایالت نیوجرسی مجوز گرفته است. ماموریت این کالج هنگامی آغاز شد که آنچه که قبلاً حوزه علمیه نجات دهنده بود در اوایل سال 1967 خریداری شد. در پاییز ، کلاس اول دانشجویان کالج کامدن کانتی شروع به گذراندن دوره هایی در پردیس بلک وود کرد و اولین کلاس فارغ التحصیلی 1969 بود.

امروز ، دو پردیس دانشکده در بلک وود و کامدن به همراه مکان های اضافی در چری هیل و سایر اماکن آموزشی ، مأموریت مشترک ارائه آموزش عالی و مقرون به صرفه در دسترس و مقرون به صرفه را دارند. حضور دانشکده در شهر کامدن در سال 1969 آغاز شد و در سال 1991 به وضعیت کامل دانشگاه اعطا شد. امروز ، پردیس کامدن سیتی از طریق مطالعات مقطع کاردانی و آموزش نیروی کار به حمایت از توسعه اقتصادی شهر کامدن و کامدن می پردازد.

در سال 2011 ، CCC مدیریت مرکز آموزش اضطراری منطقه ای کامدن (RETC) را در لاک لند که در آن آکادمی آتش نشانی شهرستان کامدن و آکادمی پلیس پلیس شهرستان کامدن قرار دارد ، به عهده گرفت. در همان سال تمام آموزش های بزرگسالان ارائه شده در انستیتوی فنی کامدن کانتی در سیکلرول تحت نظارت کالج قرار گرفت. محل کالج Cherry Hill کالج کامدن کانتی در سال 2000 به دلیل یک همکاری خصوصی عمومی و خصوصی بین کالج ، Cherry Hill Township و بنیاد خیریه ویلیام جی. روهرر افتتاح شد.

دانشکده در تلاش است تا به طور فعال آموزش و پرورش با کیفیت بعد از ثانویه را فراهم کند که منجر به اشتغال سودجویانه برای ساکنان بخش کامدن و جامعه اطراف شود. مطالعات اخیر درباره داده های وزارت معارف آمریكا نشان داده است كه CCC در بین 50 دانشكده برتر كشور برای تكمیل مقطع كارشناسی در آموزش و از بین 100 دانشگاه برتر در مقاطع كارشناسی كه توسط دانشجویان آفریقایی-آمریكایی تكمیل می شود ، قرار دارد. دانشکده سالانه بیش از 17،000 دانشجو اعتباری را در بیش از 100 برنامه درجه و گواهی ثبت نام می کند و در سطح ملی به عنوان رهبر برنامه های فناوری پیشرفته شناخته می شود. این کالج همچنین یک منبع حیاتی برای آموزش انتقال ، آموزش های سفارشی برای تجارت و صنعت و هنرهای فرهنگی مبتنی بر جامعه است.

دانشکده پایین ترین شهریه را در ایالت از طریق مباشرت مالی و مشارکت های کارآفرینی حفظ می کند. با هدایت برنامه ریزی استراتژیک قوی ، دولت ، دانشکده و کارکنان در تلاش هستند تا برنامه ها و خدماتی را فراهم آورند که موفقیت دانشجویان را تضمین می کند.

مکان ها

  • Camden

    North Broadway,200, 08102, Camden

    سوالات