Keystone logo
© Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

مقدمه

یادگیری

چه کنیم؟

Catalyst – موسسه هنرهای خلاقانه و فناوری یک جامعه بین المللی یادگیری خلاق است که در شهر نمادین Funkhaus در کلان شهر رسانه خلاق برلین مستقر است.

دوره های کوتاه کارشناسی، کارشناسی ارشد و تابستانی ما شامل تولید و اجرای موسیقی الکترونیک، تولید صدا، مهندسی صدا، صدا برای رسانه های بصری، فیلم سازی، فیلمنامه نویسی، جلوه های بصری و بازیگری است.

دانش آموزان ما به عنوان بخشی از جامعه ای با بیش از 75 ملیت به زبان انگلیسی یاد می گیرند. از طریق یادگیری و همکاری مبتنی بر پروژه، و با هدایت معلمان متخصص، آنها قدرت پیدا می کنند تا هویت خلاقانه منحصر به فرد خود را کشف کنند.

شجره نامه

ما از کجا آمده ایم؟

ما به مدت 20 سال در بریتانیا و بیش از 7 سال در برلین با نام های تجاری قدیمی خود dBs Music Berlin و dBs Film Berlin آموزش تولید خلاقانه در سطح جهانی ارائه می دهیم. ما برای ارائه آموزش‌های هیجان‌انگیز، عملی، مرتبط و جذاب در محیطی آرام و بزرگسالان شهرت زیادی داریم.

برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما در برلین با مشارکت دانشگاه Plymouth Marjon که موسسه اعتبار سنجی ما در بریتانیا است، ارائه می شود. ما مرتباً رتبه‌بندی عالی برای کیفیت ارائه آموزشی خود در تمام ممیزی‌های عمومی و فارغ‌التحصیلان متعددی که در صنایع خلاق کار می‌کنند، داریم.

روش

چه چیزی به یادگیری ما کمک می کند؟

اعتقاد ما به اینکه "عظمت رشد می کند نه زاده می شود" به هر کاری که انجام می دهیم قدرت می بخشد. ما به شما یک فرآیند یادگیری و خودسازی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد بهترین خود را بسازید و عظمت منحصر به فرد خود را به حداکثر برسانید.

برنامه های درجه پیشگامانه ما بر اساس یادگیری پروژه محور ساخته شده اند. ما از یک مدل آموزشی مترقی استفاده می کنیم در حالی که با الزامات دقیق یک دانشگاه بریتانیا مطابقت دارد. آموزش پیشرفته نه تنها بر ایجاد مهارت‌های خلاقانه تخصصی شما، بلکه بر مهارت‌های واقعی و روزمره نیز تمرکز دارد که تا مدت‌ها پس از اینکه Catalyst را پشت سر گذاشتید، به تغییر زندگی روزمره شما ادامه می‌دهد.

ما بر این باوریم که بهترین یادگیری شامل گرفتن دستان خود بر روی وسایل و به حداکثر رساندن مقدار زمانی است که برای انجام آن صرف می کنید. یادگیری از طریق انجام کار و همکاری با دیگران کلید روش کاتالیست است.

البته، دانش‌آموزان ما تئوری‌هایی را نیز یاد می‌گیرند که از عملکرد آنها حمایت می‌کند و آن‌ها را غنی می‌سازد. اما انجام آن بسیار مهم است و ما فکر می کنیم که بخشی از وظیفه ماست که حداقل بخشی از ده هزار ساعت تمرین عمدی را که تحقیقات اندرس اریکسون نشان می دهد که همه ما باید به یک متخصص واقعی تبدیل شویم، برای آنها فراهم کنیم.

یک جامعه یادگیری خلاق متنوع

وقتی می گوییم Catalyst فضای امنی برای رویاهای بزرگ است، واقعاً به آن معنا می کنیم. ایمن واژه ای است که این روزها بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد و در نتیجه نیاز به تعریف درست دارد. در ساده ترین حالت، منظور ما این است. مهم نیست که اهل کجا هستید (مذهب، فرهنگ، جنسیت، رنگ پوست)، هدف ما ایجاد فضایی است که در آن احساس آزادی کنید تا خود را به عنوان یک انسان خلاق بیان کنید.

برای شروع، ما بیش از 75 ملیت مختلف را در مدرسه خود داریم. این یک جامعه واقعا بین المللی است. اما همیشه کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد. کوهی است بدون قله

تیم ما به بالا رفتن از آن کوه و ایجاد جامعه ای فراگیر ادامه خواهد داد که همه ما را غنی می کند و به دانش آموزان ما اجازه می دهد هم به عنوان خلاق و هم به عنوان انسان شکوفا شوند.

این به فرآیند پذیرش ما نیز گسترش می یابد. برای هیچ یک از دوره های ما به طور خاص "تناسب مناسب" وجود ندارد. جامعه ما قوی تر و در موقعیت بهتری برای گفتن داستان هایی خواهد بود که منعکس کننده دنیایی است که در آن زندگی می کنیم و آینده ای که می خواهیم با هم بسازیم.

ما از افراد در هر سن، قومیت، هویت جنسی، توانایی های فیزیکی، مذهب، سوابق تحصیلی، موقعیت جغرافیایی و وضعیت زندگی استقبال می کنیم. به ما بپیوندید و به ما اطلاع دهید که چگونه می توانیم جامعه خود را مانند فضایی چالش برانگیز اما امن برای شما نیز ایجاد کنیم.

ویژگی های پردیس

در کلان شهر رسانه خلاق برلین، هشت دقیقه با تراموا از اوستکروز از کنار منظره‌ای صنعتی از کارخانه‌های بتونی و نیروگاه‌ها، مجموعه نمادین و تاریخی فونکهاوس به چشم می‌خورد.

پردیس کنار رودخانه ما در Funkhaus بخشی از ساختمان تاریخی است که زمانی محل ایستگاه پخش GDR بود و یکی از بزرگترین مجتمع‌های چند استودیویی جهان در دوران شوروی بود.

امکانات استاندارد صنعت ما با در نظر گرفتن یک چیز ساخته شده اند: به حداکثر رساندن دسترسی عملی به انجام کاری که دوست دارید. به آن به عنوان زمین بازی تکنولوژیکی خود فکر کنید.

شما همه چیز را با جزئیات بیشتر در پایین صفحه پیدا خواهید کرد، اما اگر زمان زیادی برای شما تنگ شده است، در اینجا یک مرور سریع از همه چیز وجود دارد.

 • 31 استودیو ضبط و تولید موسیقی/فیلم
 • 110 ایستگاه کاری مک دیجیتال صوتی کاملاً بارگذاری شده
 • 9 ایستگاه کاری کامپیوتر VFX با قدرت بالا
 • 1 استودیوی فیلم بزرگ با صفحه سبز
 • 2900 آیتم قابل رزرو از جمله سینت ها، درام ماشین ها، میکروفون ها، کنسول های میکس، پری آمپ ها، FX، ضبط کننده های میدانی، کنترل کننده های MIDI، عرشه ها، CDJ ها، گیتار، آمپلی فایرها، پدال ها، سیستم های بی سیم، دوربین ها، چراغ ها، ماشین های مه شکن، کیت های فیلتر، لنزها، صفحه های گردان ،
 • آشپزخانه دوستانه با قهوه و چای رایگان
 • چندین مکان جوی زیبا
 • موقعیت کنار رودخانه با صندلی‌های تخت و آفتاب رایگان

  پذیرش ها

  مهلت درخواست

  • آخرین مهلت متقاضیانی که به ویزای دانشجویی نیاز دارند: جمعه 29 مارس 2024
  • مهلت اولویت: جمعه 5 آوریل 2024
  • مهلت دوره کوتاه تابستانی: جمعه 17 مه 2024
  • آخرین مهلت: جمعه 31 مه 2024
  • درخواست های دیرهنگام: از ژوئن 2024 به بعد

  سایر متقاضیان (از جمله شهروندان اتحادیه اروپا/EFTA): اگر به ویزای دانشجویی نیاز ندارید، اکیداً توصیه می‌کنیم که تا مهلت اولویت ما (5 آوریل 2024) برای بهترین شانس خود برای کسب رتبه در دوره انتخابی خود درخواست دهید. شما تا آخرین مهلت ما (31 مه 2024) برای درخواست فرصت دارید، اگرچه نمی‌توانیم تضمین کنیم که هنوز مکان‌های موجود وجود دارد. اگر دوره پر باشد، به لیست انتظار اضافه می شوید.

  درخواست های دیرهنگام: ما فقط درخواست های دیرهنگام را از کسانی می پذیریم که نیازی به ویزای دانشجویی ندارند. اگر هنوز مکان هایی در دوره انتخابی شما باقی مانده است، می توانیم از ژوئن 2024 به بعد درخواست های دیرهنگام را بپذیریم. اگر دوره پر باشد، به لیست انتظار اضافه می شوید.

  نحوه درخواست

  درخواست برای ورود به دوره های ما در سال 2024 اکنون باز است. همه درخواست ها باید به صورت دیجیتالی از طریق پورتال درخواست آنلاین ما ارسال شوند. با این حال، قبل از اینکه روی پیوند کلیک کنید، برای اطلاعات مهم در مورد شرایط ورود، فرآیند پذیرش و آنچه باید در درخواست خود بگنجانید، مطالعه کنید.

  فرم درخواست

  فرم درخواست دوره کوتاه تابستانی فقط یک صفحه است. شما باید مشخصات شخصی و تماس خود و همچنین یک بیانیه کوتاه انگیزه (250-300 کلمه) را ارسال کنید. اگر برای یکی از دوره‌های تابستانی سطح متوسط یا پیشرفته ما درخواست می‌دهید، حتماً تجربه قبلی خود را در مورد این موضوع و نرم‌افزارهای مرتبط، در صورت لزوم به ما بگویید.

  فرم درخواست دوره کارشناسی ما (گواهی HE و مدرک کارشناسی) دارای 7 بخش است:

  • انتخاب سطح دوره
  • انتخاب رشته
  • جزئیات شخصی
  • آموزش قبلی
  • نمونه کارها
  • معرفی شخصی
  • شرایط و ضوابط*

  فرم درخواست تحصیلات تکمیلی (MA) ما دارای 7 بخش است:

  • انتخاب سطح دوره
  • انتخاب رشته
  • جزئیات شخصی
  • آموزش قبلی
  • پیشنهاد پروژه کارشناسی ارشد
  • نمونه کارها
  • شرایط و ضوابط*

  *با کلیک بر روی "ارسال" در انتهای فرم درخواست، با شرایط و ضوابط ما موافقت می کنید

  شرایط ورود

  سن

  ما محدودیت سنی بالایی نداریم، اما حداقل سن را داریم: 18 سال. برای پیوستن به ما در سال 2024، تاریخ تولد شما باید قبل از 31 دسامبر 2006 باشد. اگر در شروع دوره هنوز 17 سال دارید. ، ما به یک فرم رضایت از والدین یا قیم قانونی نیاز داریم که پس از ارائه مکانی به شما درخواست خواهیم کرد.

  زبان

  همه دوره‌های ما به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند و متقاضیان باید سطحی برابر با آیلتس 6 داشته باشند. ما نتایج آزمون رسمی را نمی‌خواهیم، اما استاندارد زبان انگلیسی را در درخواست و مواد پشتیبانی شما ارزیابی می‌کنیم. ما نیازی به مهارت زبان آلمانی نداریم.

  تحصیلات

  دوره کوتاه تابستانی: بدون نیاز به تحصیل

  مدرک BA (Hons) / گواهی HE: فارغ التحصیلی از دبیرستان در سطحی که به طور معمول اجازه ورود به دانشگاه را در کشوری می دهد که در آن به دست آمده است. برای مثال، A-Levels در انگلستان و Abitur در آلمان خواهد بود. ما به موضوعات خاص یا جریان های آکادمیک نیاز نداریم.

  کارشناسی ارشد: مدرک لیسانس در یک رشته مرتبط، با نمره Honors (مثلا 2:1 در سیستم دانشگاهی انگلستان).

  اگر سال آخر تحصیل خود را می گذرانید، چه در دبیرستان و چه دوره سطح سوم، همچنان می توانید درخواست دهید. لطفاً به جای دیپلم نهایی خود، ریز نمرات آخرین یا پیش بینی شده خود را برای ما ارسال کنید. اگر زبان اصلی این زبان انگلیسی یا آلمانی نیست، لطفاً ترجمه به انگلیسی را نیز وارد کنید.

  مکان ها

  • Berlin

   Funkhaus Berlin Nalepastraße 18, 12459, Berlin

  سوالات