Keystone logo
College Of European And Regional Studies

College Of European And Regional Studies

College Of European And Regional Studies

مقدمه

در تاریخ 3 آوریل 2001 ، سازمان غیرانتفاعی تاسیس شد و پس از یک تلاش دو ساله ، College Of European And Regional Studies پس از تصمیم کمیسیون اعتباربخشی جمهوری چک تأسیس شد. این دانشگاه به عنوان اولین کالج خصوصی در منطقه بوهمیای جنوبی معتبر شناخته شد و هنوز هم بزرگترین کالج خصوصی در آنجا است. گسترش قابل توجهی از فعالیت های آن بنیاد شعبه آن در Příbram بود. در بیست و ششم مه 2004 ، در جلسه تشریفات هیئت شهرداری تفاهم نامه فعالیت College Of European And Regional Studies در Příbram امضا شد.

برنامه های مطالعاتی آن در زمینه آموزش افسران اداره دولتی است. دانشجویان به دلیل تمرکز و ویژگی های برنامه های مطالعاتی ، بدون پیروی از استانداردها و فرایندهای اروپایی در زمینه های نهادی و اقتصادی ، طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش را در زمینه مدیریت یا سازماندهی فرآیندهای مختلف در زندگی عمومی کسب می کنند.

بنابراین ، فارغ التحصیلان می توانند در خود مدیریت دولتی ، شعب و م institutionsسسات آن ، بلکه در حوزه سازمان های غیر انتفاعی ، سازمان های اجتماعی و اقتصاد نیز استخدام شوند. بیش از 2000 دانشجو از College Of European And Regional Studies در طول پانزده سال عمر و برنامه خود فارغ التحصیل شده اند. 400 دانشجو در حال حاضر تمام برنامه های تحصیلات لیسانس آن را می خوانند.

مکان ها

  • Ceske Budejovice

    Žižkova tř. 250/4, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice, Czechia, , Ceske Budejovice

    سوالات