Keystone logo

College of the Albemarle

A logo

مقدمه

در College of the Albemarle (COA) ، ما همیشه بسیار بیشتر از دانشگاه ها ، کلاس ها ، مدارک و گواهینامه ها بوده ایم. اشتیاق واقعی ما تحول است: دانش آموزان ما همانطور که به آرزوهای خود می رسند و ما خودمان که رشد می کنیم تا خدمات بهتری در جوامع خود داشته باشیم.

همه ما جرقه فوق العاده ای از احتمال درخشان شدن در هر یک از ما داریم. برای بسیاری از دانش آموزان ، ممکن است این نور در پشت لایه های تردید پنهان شود. در College of the Albemarle ، پشتیبانی مورد نیاز برای شکستن و دستیابی به توانایی های کامل خود را پیدا خواهید کرد. معلمان ، دوستان و مربیان اینجا هستند تا به شما کمک کنند دنیای جدیدی از امکانات را به شما معرفی کنیم. ما این را می دانیم زیرا ما داستان ها را یاد گرفته ایم ، استعدادها را دیده ایم و هر از گاهی در موفقیت دانش آموزان خود سهیم بوده ایم.

College of the Albemarle اولین کالج اجتماعی کارولینای شمالی است که دارای چهار محوطه دانشگاه در هفت شهرستان ، برنامه های آموزشی عالی و یک سنت قوی در منطقه آلبمرل است. مهمتر از همه ، ما یک کاتالیزور برای تغییر زندگی هستیم. ما اینجا هستیم تا داستان خود را بیان کنیم و به اشتراک بگذاریم که چگونه قدرت تحول آفرین College of the Albemarle می تواند به موفقیت شما کمک کند.

مکان ها

  • North Road Street,1208, 27909, Elizabeth City

سوالات