Keystone logo
Constructor University Foundation Year

Constructor University Foundation Year

Constructor University Foundation Year

مقدمه

خانه ای جدید دور از خانه

دانش‌آموزان با محبت پردیس را «حباب» می‌نامند - یک عالم خرد بین‌المللی به زبان انگلیسی در وسط اروپا، جایی که با دانشجویان بیش از 100 کشور دنیا زندگی می‌کنید و یاد می‌گیرید. پس از یک ترم در Constructor's، هر گوشه از پردیس به یک خاطره دوست داشتنی متصل می شود. چه گروهی از صندلی‌ها در گوشه‌ای از منطقه مطالعه ساکت که در آن یک شب تمام به سختی کار کرده‌اید، با دوستانتان بخندید و ساعت 3 صبح پیتزا سفارش دهید.

چه تپه‌های کوچک پردیس گرین باشد که شما و دوستانتان در سینی‌های کافه تریا در هنگام باریدن اولین برف در زمستان از آن‌ها استفاده می‌کردید. درخت جلوی کالجتان باشد، جایی که اولین دستبند دوستی بلغاری خود را برای شانس آویزان می کنید. زندگی و یادگیری در محوطه دانشگاه به این معنی است که دوستان شما به زودی احساس خانواده می کنند و دانشگاه به خانه جدیدی دور از خانه تبدیل می شود.

هر زمان که بازدیدکنندگان به محوطه دانشگاه می آیند، تحت تاثیر زیبایی محوطه بزرگ و سبز 34 هکتاری قرار می گیرند. فضای سبز پردیس بزرگ در وسط محوطه دانشگاه و زمین فوتبال دانشجویان را به نشستن در کنار هم، آفتاب گرفتن و ورزش کردن در بیرون جذب می کند.

شیرجه رفتن در تنوع

اجازه دادن به دانش آموزان برای پرورش شایستگی های بین فردی و بین فرهنگی خود جزء مهمی از ماموریت آموزشی دانشگاه سازنده است. به عنوان یک دانش آموز سال پایه، می توانید از فرصت های یادگیری بسیار در داخل و خارج از کلاس استفاده کنید. در محیط پردیس بین فرهنگی غوطه ور شوید، در فعالیت های ورزشی مختلف که ارائه می شود شرکت کنید، یا عضو یکی از بسیاری از کلوپ های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، دانشگاهی و کارآفرینی در محوطه دانشگاه شوید.

کالج‌های مسکونی در پردیس، تجربه‌ای امن، تعاملی و الهام‌بخش برای زندگی و یادگیری را ارائه می‌دهند: شما یک اتاق خصوصی در یک آپارتمان دو اتاقه دریافت خواهید کرد و در قسمت‌های مشترک و یک حمام با یک هم‌محلی که معمولاً از ملیت متفاوتی است، مشترک خواهید بود.

کافه تریاهای داخل کالج صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهند و فضایی عالی برای ملاقات، چت و استراحت با دوستانتان هستند. دسترسی تمام روز به مرکز تفریحی پیشرفته در محوطه دانشگاه و مناطق فعالیت مجهز مانند فضای تئاتر، زمین های ورزشی، اتاق رقص و استودیو کاغذی تنها یکی از مزایای زندگی در ماست. پردیس زیبا این پردیس در مجاورت مرکز شهر برمن، یک شهر چند فرهنگی و کارآفرینی دریایی در شمال آلمان واقع شده است.

مکان ها

  • Bremen

    Jacobs University Bremen Campus Ring 1, 28759, Bremen

برنامه ها

سوالات