Keystone logo
© image courtesy of The New School
Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

مقدمه

معرفی

Continuing and Professional Education at The New School رویکردی آینده‌نگر برای یادگیری دارد و دوره‌ها و سخنرانی‌هایی را از متخصصان در بالای رشته‌های خود ارائه می‌دهد. ما طیف گسترده ای از موضوعات را برای فراگیران از دانش آموزان پیش دانشگاهی که سفر خلاقانه خود را شروع می کنند تا مدیران اجرایی برخی از تأثیرگذارترین سازمان های جهان ارائه می دهیم. در اینجا می‌توانید پیشرفت کنید، چه به صورت حرفه‌ای حرکت کنید، چه در حال شروع سریع تجربه دانشگاه یا به دنبال افزودن یک مهارت جدید به مجموعه ابزار حرفه‌ای خود باشید.

برنامه های گواهی

یک سکوی پرشی برای پیشرفت حرفه ای، گواهی پارسونز یک مدرک معتبر از یک دانشگاه معتبر است که یک جایگزین انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای برنامه مدرک است. دانش‌آموزان از کلاس‌های کوچک و تعامل مستقیم با اساتید و همسالان خود در قالب آنلاین و خود گام بر محور یادگیری پروژه‌محور بهره می‌برند. مدارک با طول بین دو تا هشت دوره، در کمتر از دو سال تکمیل می شوند، برخی در یک ترم. هیچ درخواستی لازم نیست. دانش‌آموزان ممکن است در زمینه هنر و طراحی جدید باشند، یا برای گسترش مهارت‌های خود و تقویت کارنامه خود ثبت نام کنند. بسیاری از آنها تجربیات خود را در مشاغل جدید و فرصت های کارآفرینی به کار برده اند.

آموزش اجرایی

ارائه‌های آموزشی اجرایی ما از مدرسه طراحی پارسونز و تخصص پیشرو در صنعت آن در نوآوری درسی، روش‌های مشارکتی، و استفاده‌های پیشگام از فناوری و آزمایش برای ارائه تجربیات بین‌رشته‌ای پیشرو ناشی می‌شود. در حالی که سایر برنامه‌های اجرایی بر «بازده سرمایه‌گذاری» تمرکز دارند، آموزش اجرایی پارسونز با «بازده در طراحی» پیشتاز است که از طراحی برای بهبود عملکرد، افزایش انعطاف‌پذیری، ایجاد تجربیات جدید مشتری پویا و به حداکثر رساندن رشد استفاده می‌کند. مدرک، گواهینامه و برنامه های ثبت نام آزاد ما به مدیران این امکان را می دهد که طراحی را به عنوان یک روش و طرز فکر به عنوان یک کاتالیزور برای استراتژی، یک محرک برای تحول و یک راه حل برای پیچیدگی مورد استفاده قرار دهند.

مکان ها

  • New York

    New York, آمریکا

    سوالات