Keystone logo
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

لطفاً در وبینار ما در پیشنهاد دوره تابستان 2024، پاییز 2024 و 2024/2025 ما بپیوندید

سه شنبه 16 آوریل 2024 ساعت 1:30 بعد از ظهر [به وقت فرانسه]

مقدمه

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne (CCFS)، از سال 1919، از سراسر جهان، از مبتدیان واقعی تا اساتید زبان فرانسه به عنوان یک زبان خارجی، دانشجو می پذیرد. Cours de Civilisation Française de la Sorbonne دوره های زبان فرانسه را در درس های آوایی و تمدن فرانسویارائه می دهد. آنها همچنین ماژول های تخصصی و (TCF، DELF، DALF) ارائه می دهند که پذیرش در دانشگاه های فرانسه را تسهیل می کند. مرکز آموزشی ما در خیابان 16 -22 rue de Martignac - 75007 پاریس واقع شده است. دبیرخانه آماده پذیرایی از شما و پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشد. ما همچنین کمک های مسکن، پشتیبانی اداری، خدمات فرهنگی، کتابخانه، چندین سالن مطالعه، سالن اقامت و آزمایشگاه های کامپیوتر را ارائه می دهیم. همه کلاس‌های درس مجهز به تخته‌های سفید تعاملی (IWB) هستند و آزمایشگاه‌های آواشناسی ما دارای فناوری پیشرفته فناوری اطلاعات هستند. دسترسی به اینترنت توسط یک شبکه Wi-Fi که کل ساختمان را در بر می گیرد، فراهم می شود.

مرکز آزمون

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne همچنین دارای یک مرکز آزمون رسمی برای شرکت در آزمون های ملی فرانسه TCF، DELF و DALF هستند. مرکز آزمون ما از دو مرکز تشکیل شده است: مرکز TCF (تست دانش فرانسوی) و مرکز DELF-DALF (دیپلم در مطالعات فرانسه - دیپلم در زبان فرانسه پیشرفته). این آزمون ها برای ارزیابی سطح عمومی زبان فرانسه که توسط چارچوب مشترک اروپایی مرجع برای زبان ها (CEFR) تعریف شده است، طراحی شده اند. هدف آنها برای هر کسی است که مایل است دانش خود را در زبان فرانسه - به دلایل حرفه ای، شخصی یا دانشگاهی - به روشی ساده، قابل اعتماد و سریع ارزیابی و تأیید کند.

CCFS Sorbonne [FLE à Paris] (@ccfssorbonne) • Photos et vidéos Instagram

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne | پاریس | فیس بوک

CCFS Sorbonne (@ccfsorbonne) / توییتر

href="https://www.linkedin.com/company/ccfs-sorbonne/

پذیرش ها

شرایط پذیرش: سن بالای 18 سال و تحصیلات متوسطه (لیسانس) باشد.

الزامات ویزا

دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا که مایل به تحصیل بیش از 3 ماه هستند، می توانند با ثبت نام در دوره های تمدن فرانسه در سوربن برای ویزای دانشجویی اقدام کنند.

بورسیه و بودجه

دانشجویانی که وضعیت یا وضعیت پناهندگی سیاسی دارندحفاظت موقت اروپایی، می تواند با ما تماس بگیرد و برای کمک هزینه جزئی درخواست دهد

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • Paris

    16-22, rue de Martignac, 75007, Paris

سوالات