Keystone logo
Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design

مقدمه

Cracow School of Art and Fashion Design کراکوف 30 سال پیش در کراکوف ، پایتخت فرهنگی لهستان تأسیس شد. این مدرسه شهریه به زبان انگلیسی را در زمینه های زیر ارائه می دهد:

  • طراحی مد - دیپلم: طراح مد
  • دانشکده عکاسی خلاق - دیپلم: عکاس هنرهای زیبا

کادر آموزشی ما همه متخصصان در زمینه های مختلف مد و عکاسی هستند و آنها را قادر می سازند برنامه های مطالعاتی را ارائه دهند که به دانشجویان کمک می کند تا از پتانسیل های خود استفاده کنند. دانش آموزان Cracow School of Art and Fashion Design آموزش های فشرده و با توجه فردی دریافت می کنند. در پایان آموزش ، آنها می توانند با یک سبد شگفت انگیز ، حرفه ای را شروع کنند.

این مدرسه به دانش آموزان اجازه می دهد تا آزادانه و غالباً با هم تعامل داشته باشند ، و تبادل ایده و بحث را تشویق می کنند. فضای غیر رسمی و پر جنب و جوش جامعه ای از هنرمندان شاغل را ایجاد می کند.

الزامات زبان

کلاس ها به زبان انگلیسی برگزار می شود و دستور زبان انگلیسی در سطح متوسط انجام می شود. کلاس های آموزش زبان لهستانی برای سال اول آموزش برگزار می شود و اجباری نیست. ما توصیه می کنیم قبل از شروع سال تحصیلی حداقل یک ماه ماندگاری در لهستان را گذرانده و زندگی خود را در لهستان آسانتر کنید.

برای دانشجویان آینده نگر ما که تصمیم به یادگیری زبان لهستانی در کراکوف دارند ، ما یک دوره یک ماهه زبان را در ماه سپتامبر افتتاح می کنیم.

چشم انداز شغلی فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان مد ما در کلیه زمینه های مد در شرکت های مد بسیار قابل توجه در لهستان و خارج از کشور فعالیت می کنند. بسیاری از شرکت های خود را افتتاح کرده اند. آنها همچنین به عنوان طراحان و مشاوران آزاد ، برش الگوی ، روزنامه نگاران مد ، سبک ، عکاس ، تصویرگر ، خریداران شخصی ، بازرگانان و نمایندگان روابط عمومی فعالیت می کنند.

فارغ التحصیلان عکاسی ما در شرکت های تبلیغاتی و مجلات مد اشتغال پیدا کرده اند. برخی نیز در روزنامه نگاری عکس یا عروسی عکاسی تخصصی کرده اند ، در حالی که بسیاری مشاغل خود را باز کرده اند.

مکان ها

  • Kraków

    ul. Zamoyskiego 52, 30-523, Kraków

سوالات