Keystone logo
Culinary Institute of Barcelona

Culinary Institute of Barcelona

Culinary Institute of Barcelona

مقدمه

هدف این مدرسه آموزش مردم برای ساختن آینده است

موسسه ای طراحی شده برای دگرگونی آشپزخانه

این ایده ای است که با آن سه معلم از بارسلونا شروع به ترسیم آنچه اکنون Culinary Institute of Barcelonaنام دارد، کردند، یک پروژه آموزشی برای آموزش حرفه ای هایی که آشپزخانه ها و رستوران های قرن بیست و یکم را رهبری می کنند.

یک آموزش متفاوت برای حرفه ای هایی که نمی خواهند یکسان باشند

ما می دانیم که در جهانی زندگی می کنیم که به طور مداوم الگوی خود را تغییر می دهد، که نیازمند نوع جدیدی از متخصصان است که قادر به ارائه راه حل های ارزشمند هستند، که در آن فناوری، خلاقیت و نوآوری کلیدی هستند. به همین دلیل، ما مدل آموزشی مورد استفاده در سیلیکون ولی، مکه فناوری دیجیتال، را با غذای بین‌المللی تطبیق داده‌ایم. این ما را متفاوت می کند.

بهترین تجربه زندگیت

Culinary Institute of Barcelona برای شما طراحی شده است تا تجربه‌ای منحصربه‌فرد و تکرار نشدنی داشته باشید، بر اساس چندفرهنگی، خلاقیت و نوآوری.

چشم انداز

ما از یک تغییر متولد شده ایم و بی پایان به تغییر ادامه می دهیم. تغییر مترادف با تکامل است. و آموزش نیز باید در خدمت آن باشد: رشد و تکامل.

برای سال‌ها، جامعه به‌طور وسواس‌آمیز تمایل دارد که دانش را بیش از حد برآورد کند. تا حد ناامیدی بر فشار آوردن به جوانان در تحصیل، بدون پرورش ارزش ها، مهارت ها و نگرش های آنها اصرار دارد. و این یک اشتباه بزرگ است.

در مراکز آموزشی سنتی، دانش‌آموزان به خاطر چیزهایی که واقعاً در آن مهارت دارند، ارزش گذاری نمی‌شوند، بلکه به خاطر چیزهایی که از آنها انتظار می‌رود بدانند، ارزش گذاری می‌شوند. مهارت هایی مانند تخیل، خلاقیت، فصاحت و حتی هوش (مشکوک) جریمه می شوند. آنها برای نوآوری انگیزه یا آموزش نمی بینند، بلکه از گذشته برای گذشته آموزش می بینند، بدون اینکه به آینده فکر کنند.

در CIB ما آموزش می‌دهیم که با استفاده از عقل خود، که دقیقاً خیلی منطقی نیست، بلکه کاملاً احساسی است، پیشرفت کنیم، سؤال کنیم، تصور کنیم، به دنبال و پیدا کنیم.

ما انجام کارها را بیشتر از دانستن چیزها یاد می دهیم. ما یاد می دهیم که دوست داشته باشیم و زنده بمانیم و آنچه را که ثابت شده است نپذیریم. زیرا می دانیم آنچه ثابت می شود زودگذر و حتی در بسیاری موارد نادرست است.

ما وسواس داریم که روش‌های آموزشی خود را بهبود بخشیم تا جوانان ما بتوانند بر سناریوهای تغییر غلبه کنند، آنها را از آن خود کنند و بدانند چگونه با شرایط جدید با سهولت کامل سازگار شوند. ما سعی می کنیم هدف گذاری، پیگیری و رسیدن به اهداف را آموزش دهیم، نه ترس از اشتباه کردن. زیرا تنها کسانی که مایل به اشتباه هستند قادر به انجام کارهای واقعاً شگفت انگیز هستند.

به همین دلیل ما CIB را ایجاد کردیم. برای انجام این.

فران فیساس

مدل آموزشی

ما روش شناسی خود را بر اساس 6 محور قرار می دهیم که امکان آموزش رهبرانی را فراهم می کند که بتوانند با موفقیت با چالش های قرن 21 روبرو شوند.

1. یادگیری مبتنی بر چالش

یک مدل آموزشی که:

 • دانش‌آموز را در معرض مشکلات واقعی قرار می‌دهد، به توسعه مهارت‌های رهبری تحول‌آفرین کمک می‌کند و آنها را در دنیای امروز رقابتی‌تر می‌کند.
 • باعث ایجاد انگیزه و حس موفقیت می شود.
 • دانش آموز را با محیط پیوند می دهد، به طوری که ارزش ملموس ایجاد می شود.
 • این تجربیات چالش برانگیز را ارائه می دهد که کارآفرینی و حس انسانی را توسعه می دهد.
 • این دانش تجربی، مشارکتی و یکپارچه است.

2. انعطاف پذیری

به همین دلیل: انعطاف پذیری یک مفهوم زنده است که در هر یک از امکانات ما مشهود است. فضاهای آموزشی، فعال و پویا که دانش آموز در آن محور است. و به این ترتیب:

کلاس های درس ما تغییر می کند. با صندلی هایی که فقط صندلی نیستند، بلکه یک فضای کاری شخصی متحرک هستند که با ویژگی های هر دانش آموز و هر کلاس سازگار است.

همه دانش آموزان ما دارای یک هدست PILOT ترجمه هوشمند هستند که به آنها اجازه می دهد کلاس ها را به زبان مادری خود صحبت کنند و دنبال کنند. بدون سیم و عوارض.

همچنین زمانی برای دانش آموز و همکلاسی هایش وجود دارد که خودشان کار کنند.

3. معلمان الهام بخش

ما می دانیم که، اگرچه عقل است که می آموزد، اما شما از احساسات می آموزید. به همین دلیل است که هر یک از معلمان ما:

 • او با شور و شوق تجربه آموزشی را زندگی می کند، و این نشان می دهد.
 • او به دانش آموز علاقه مند است، به چالش کشیدن، راهنمایی و ارتقای رشد او.
 • او به عنوان یک دانشگاهی و رهبر در رشته خود برجسته است، نوآور است و از فناوری بهره می برد.
 • در محیط حرفه ای، تجاری، آکادمیک و اجتماعی آنها به طور فعال و رسمی شرکت کنند.
 • او با دانش آموزان ارتباط تنگاتنگی دارد، الگوی خوبی است و بر آنها اثر می گذارد.

4. تجربه به یاد ماندنی

دانش آموزان ما حداقل یک سال را با ما می گذرانند و در طول آموزش خود تجربه می کنند:

 • یک جامعه یادگیری جهانی، متنوع و چندفرهنگی.
 • تمرینات آکادمیک و حرفه ای در پردیس و خارج از آن.
 • فعالیت‌های توسعه دانش‌آموزی که چالش‌های متنوعی را فراهم می‌کند و توسعه مهارت‌ها را تشویق می‌کند.
 • طرحی از آموزش 360 درجه که ما ارائه می دهیم و هدف اصلی آن موفقیت است 5

5. آموزش 360 درجه

ما راضی به ارائه دهنده دانش نیستیم، همه دانش آموزان ما آموزش 360 درجه می بینند.

دانش: فن آوری، محصول و حمل و نقل

مهارت ها: برای مدیریت کسب و کار، افراد دیگر و خودشان.

نگرش: رهبری، اجتماعی و حرفه ای.

امکانات: برای شناخت محیط و خود.

زیرا زمانی که این چهار دایره به هم نزدیک می شوند، موفقیت اتفاق می افتد.

6. دسترسی و شفافیت

دسترسی و شفافیت در انواع دستگاه ها مانند گوشی های هوشمند یا لپ تاپ ها

تمام ارتباطات CIB، بین معلمان و بین دانش آموزان، در 24 ساعت شبانه روز در طول سال قابل دسترسی و در دسترس است.

 • پیام های فوری شخصی، گروهی و عمومی.
 • آرشیو فیلم ها، فایل های صوتی و اسناد.
 • ویدئو و صدا در زمان واقعی.
 • آسان است، محل کار فیسبوک است.

فراتر از آشپزی: ما خلق کردن را آموزش می دهیم

 • کشف - تجزیه و تحلیل تبدیل به دید می شود
 • DESIGN - چشم انداز به یک ایده تبدیل می شود
 • تحویل - این ایده به واقعیت تبدیل می شود

در CIB ما متعهد به تفکر طراحی هستیم. فرآیندی با مراحل و اهداف مشخص که به دنبال به حداکثر رساندن انگیزه خلاقانه و هدایت آن به سمت تولید نتایج و خلق محصولات نوآورانه است. متدولوژی توسعه یافته توسط IDEO.

ما همکاری را آموزش می دهیم

در CIB ما به دانش آموزان خود اهمیت کار با هم برای دستیابی به اهداف خود را آموزش می دهیم. گروه های کاری ما متشکل از هشت نفر با تأثیرات فرهنگی، جغرافیایی و زبانی متفاوت است. ما بین فرهنگی و تبادل مفاهیم، احکام و تعصبات را ترویج می کنیم که به دانش آموزان کمک می کند تا ذهن خود را بسیار بازتر و مایل به تغییر نگه دارند.

ما رشد کردن را آموزش می دهیم

در CIB ما رهبرانی ایجاد می کنیم. رهبر کسی است که دیگران از او پیروی می کنند زیرا به او اعتماد دارند. به همین دلیل، ما ارزش‌ها و نگرش‌هایی را در دانش‌آموزان پرورش می‌دهیم که به آنها کمک می‌کند نه تنها زندگی خود، بلکه در تیم‌های کاری خود را نیز رهبری کنند. برای انجام این کار، مهارت‌هایی را در اختیار آنها قرار می‌دهیم که هدفشان سازگاری با تغییرات دائمی است، مهارت‌هایی که به آن‌ها اجازه می‌دهد بدون توجه به تغییرات پارادایمی که در راه است، به طور کامل رشد کنند. ما قهرمانان تغییر را خلق می کنیم.

ویژگی های پردیس

مدرسه بین المللی طراحی شده تا بهترین تجربه شکل دهنده زندگی شما باشد.

  پذیرش ها

  فرآیند پذیرش خود را شروع کنید

  1

  برنامه خود را انتخاب کنید

  در تمام صفحات برنامه ما می توانید اطلاعات بیشتری را بارگیری کنید، اطلاعات بیشتری درخواست کنید و حتی برای راهنمایی شخصی از یک مشاور تماس بگیرید.

  2

  درخواست خود را برای پذیرش ارسال کنید

  هنگامی که به اندازه کافی اعتماد به نفس دارید، فرم پذیرش را پر کنید. این یکی از مهم ترین گام ها برای حرکت رو به جلو، موقعیت یابی و رساندن شما به مرحله بعدی کاندیداتوری است. وقت خود را صرف کنید و به وضوح آنچه را که می خواهید بیان کنید بنویسید.

  3

  مصاحبه ارزیابی شما

  اگر تحت تاثیر قرار گرفتیم، به مرحله مصاحبه ارزیابی می روید که آنلاین و در زمان مناسب شما خواهد بود. به یاد داشته باشید که پس از مصاحبه، حدود یک ماه فرصت دارید تا ماه ثبت نام خود را رسمی کنید تا ثبت نام خود را رسمی کنید، بنابراین تنها زمانی باید این مرحله را انجام دهید که بدانید می توانید تعهد را انجام دهید. عجله نکنید؛ آن را در لحظه مناسب انجام دهید

  4

  کمیته پذیرش

  کمیته پذیرش هفته ای یکبار تشکیل جلسه می دهد و درخواست شما را بررسی می کند. ما تجربه زندگی شما، ماهیت کارآفرینی شما، نگرش شما نسبت به خلاقیت، نوآوری و مدل آموزشی خود را تجزیه و تحلیل می کنیم.

  5

  ثبت

  پس از دریافت اطلاعیه پذیرش، تا جمعه همان هفته فرصت دارید تا رزرو خود را تایید کنید و 14 روز برای ثبت نام فرصت دارید. این شما را در مسیر تبدیل شدن به یک CIber آغاز می کند.

  رتبه بندی

  یکی از بهترین مدارس برای تحصیل در رشته غذا: https://www.chefspencil.com/13-best-culinary-schools-in-the-world/

  مکان ها

  • Barcelona

   Santander 49-51 08020 Barcelona Spain, 08020, Barcelona

  سوالات