Keystone logo
Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

مقدمه

تحصیلات

دانشکده پزشکی دانشگاه چارلز در Hradec Králové برای دارندگان لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا در علوم پزشکی تحصیل می کند.

آموزش توسط مربیان - متخصصان در زمینه های مربوطه و دانشمندان شایسته ارائه می شود.

همکاری بین المللی

همکاری با کشورهای خارجی و تحرک بین المللی برای دانشکده ما اولویت دارد.

به غیر از برنامه اراسموس ، که به دانشجویان فرصت می دهد یک تا دو ترم را در برخی از دانشگاه های اروپایی بگذرانند ، سازمان IFMSA موقعیت های دیگری را نیز به دانشجویان ارائه می دهد.

اعضای هیات علمی ما با کلینیک معتبر مایو در روچستر ، ایالات متحده رابطه بسیار خوبی داشته اند. این همکاری منحصر به فرد ، که از نظر محدوده از همه دانشکده های پزشکی دیگر در جمهوری چک فراتر می رود ، یک محل سالانه برای حدود 10 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد برای اقامت 3 ماهه در روچستر فراهم می کند. مکانها بر تحقیق متمرکز هستند و معمولاً با حوزه مورد علاقه و توسعه آینده دانش آموزان ما مرتبط است. همچنین اغلب خروجی انتشاراتی وجود دارد. همه شرکت کنندگان در محل کار در کلینیک مایو تأیید می کنند که این یک فعالیت بسیار تحریک کننده است. در برخی موارد ، این امر منجر به کار بیشتر در کلینیک های معتبر در ایالات متحده شده است.

موافقت نامه های بین دانشکده ها و صدها موافقت نامه بین دانشگاهی برای دانشجویان و معلمان یکی دیگر از روش های مشترک همکاری با موسسات خارجی است.

علوم و تحقیقات

علاوه بر تدریس ، فعالیتهای علمی و پژوهشی از جمله فعالیتهای اصلی دانشکده است.

اعضای هیئت علمی و دانشجویان ما محققان اصلی یا همکاران بسیاری از پروژه های اعطایی (آژانس کمک های مالی چک ، صندوق اجتماعی اروپا ، ERDF ، FP7 و غیره) مربوط به تحقیقات پزشکی و آموزش نوآوری هستند.

دانشجویان برنامه های کارشناسی (کارشناسی ارشد) می توانند از همان ابتدا تحصیل خود را برای کارهای علمی و تحقیقاتی در برنامه های درسی خود آماده کنند. نتیجه کار آنها سالانه در کنفرانس های SVOČ (کنفرانس کار علمی و تحقیقاتی دانشجویان) ارائه ، مورد بحث و داوری قرار می گیرد.

نتایج فعالیتهای علمی و پژوهشی در بسیاری از جلسات علمی منظم ارائه می شود.

کنفرانس های علمی دانشکده پزشکی و بیمارستان دانشگاهی در Hradec Králové بخشی از رویه های بازبینی خارجی برای کمک های مالی برخی از آژانس های کمک هزینه است.

فعالیتهای تحقیقاتی دانشجویان در برنامه تحصیلات تکمیلی (PhD) در کنفرانسهای دانشجویان کارشناسی ارشد ارائه می شود.

کنفرانس بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی (دکترا) با عنوان "کنفرانس بین المللی کارشناسی ارشد پزشکی در Hradec Králové" با عنوان فرعی "مرزهای جدید در تحقیقات دانشجویان دکتری" از سال 2005 هر ساله برگزار می شود و اعتبار آن افزایش یافته است. اعتبار کنفرانس بین المللی کارشناسی ارشد پزشکی Hradec Králové ، با عنوان فرعی مرزهای جدید در تحقیقات دانشجویان دکتری ، که از سال 2005 سازماندهی شده است ، دائما در حال افزایش است.

مکان ها

  • Charles University in Prague Faculty of Medicine in Hradec Kralove PO BOX 38 Simkova 870 Hradec Kralove 1 500 38 Czech Republic, , Hradec Kralove

سوالات