Keystone logo
Delmar College

Delmar College

Delmar College

مقدمه

ما معتقدیم انتخاب مدرسه ای که بیشترین فضای یادگیری و فرصت های شغلی را ارائه دهد بهترین راه موفقیت است. Delmar College از سال 1950 در کالگری الهام بخش دانشجویان بوده است. امروزه ، دلمار معتبرترین نام در دوره تحصیلات متوسطه برای متخصصان زیبایی است و یکی از بزرگترین شبکه های فارغ التحصیلان را در کلگری دارد. ما از دیدگاه دانشجویی متمرکز به برنامه های زیبایی و موهای خود نزدیک می شویم و معتقدیم آموزش هایی که ارائه می دهیم هیچ کس نیست.

Delmar College توسط دان و کارلا کاواناگ اداره و اداره می شود ، که هر دو دارای مدرک کارشناسی آموزش و پرورش از دانشگاه آلبرتا هستند و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت آموزشی و تدوین برنامه درسی هستند. مدرسان ما در زمینه های خود متخصص هستند و در توسعه مداوم حرفه ای شرکت می کنند. برنامه های ما نه تنها م componentsلفه های خلاقانه عالی ارائه می دهند بلکه تمام اصول لازم برای موفقیت در آزمونهای دولتی و استانداردهای صنعت را نیز شامل می شوند.

Delmar College در دو بلوک ایستگاه Chinook در یک مرکز تازه بازسازی شده با پارکینگ کافی برای مشتریان واقع شده است. ما تحت قانون آموزش حرفه ای خصوصی ثبت نام کرده ایم و اعضای انجمن ملی کالج های شغلی (NACC) و همچنین انجمن کالج های شغلی آلبرتا (AACS) هستیم و عضوی طولانی مدت در دفتر تجارت بهتر هستیم.

مکان ها

 • Corpus Christi

  2901 Ayers St, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

  • Corpus Christi

   101 Baldwin Blvd, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

   سوالات