Keystone logo
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

مقدمه

پرواز مدرسه E-ATO-288

بودن بخشی از خدمه هواپیمایی تجاری حرفه ای از آینده است که به شما اجازه می دهد تا واقعا از کار خود لذت ببرید. شما می توانید در مدرسه ما در بارسلونا آموزش دهید که ما آن را آماده می کنیم و به هدف شما هدایت می دهیم.

چرا EAS Barcelona ؟

1-ناوگان

در EAS Barcelona ، ما اهمیت همیشگی در پیشرفت های تکنولوژیکی در هواپیمایی را می دانیم. به همین دلیل است که ما همیشه می خواهیم آخرین تکنولوژی و جدیدترین مواد را داشته باشیم. ناوگان هواپیما ما کاملا جدید است و از تولید کننده مستقیما خریداری شده است. EAS Barcelona همچنین از آخرین فن آوری کابین خلبان در تمام هواپیماهای مدرن شرکت های هواپیمایی جهانی استفاده کرده است که نشان دهنده اطلاعات پرواز در صفحه نمایش بزرگ است که اطلاعات بیشتر و تفسیر بهتر پارامترها را ارائه می دهد. این چیزی است که "کابین شیشه ای" نامیده می شود. ما معتقدیم که هر دو ایمنی و کیفیت مطلقا ضروری است، و به همین دلیل ما دارای هواپیما جدید با تمام جدیدترین فن آوری است. این دور از ناکافی است اما متاسفانه گرایش متداول این است که سن متوسط ​​هواپیما مورد استفاده برای آموزش در اسپانیا به 20 سالگی می رسد و به همین دلیل آخرین تحولات در بخش هایی را که در آن فن آوری پیشرفت ها اهمیت زیادی دارند هواپیما مورد استفاده TECNAM 2002 برای آموزش پایه و TECNAM 2006 برای آموزش پیشرفته و IFR است.
در مورد شبیه ساز پرواز، EAS Barcelona دو - تنها در اسپانیا برای تمام فاز های پرواز استفاده می شود - که تنها از جدیدترین و جدیدترین تکنولوژی استفاده می کند.
اولین گواهینامه Simulator FNPTII براساس همان هواپیمایی است که در TECNAM 2006 استفاده شده است و دومین هواپیمای مورد استفاده در جهان است: AIRBUS 320.

2 آموزش در بارسلونا

دفتر مرکزی EAS در شهر بارسلونا قرار دارد که همه سخنرانی ها برگزار می شود و شبیه ساز پرواز توسعه یافته است. محل تحصیل برای دانشجویان راحت تر می شود زیرا کمتر از یک صد متر از ایستگاه اصلی، مترو و اتوبوس متوقف می شود برای سفرهای بین المللی، مسافرت های طولانی تر و یا برای سفر به و یا از روستاهای اصلی دورافتاده. ارزش های فرهنگی، اوقات فراغت و خدمات شهر بارسلونا پاداش عالی برای دانشجویان است. بارسلونا یک شهر جهانگرا است، با رویکرد دعوت، باز و فضای عالی. با نزدیک به دو میلیون نفر، آن را به عنوان یکی از پایتخت های بزرگ اروپا مدیترانه ای است. پیشنهادات عظیم تجاری و آشپزی آن، یک فضای بی نظیر ایجاد می کند. معماری بزرگ خود را از دوران های مختلف اضافه کنید - از بقایای معماری رومی در بخش گوتیک تا بسیاری از ساختمان های مدرن نفس گیر که توسط معماران عالی طراحی شده اند (مانند آنتونی گوودی، که همیشه از آن جدا شده است)، طرح شهری و ساختمان های معاصر ، و تجدید نظر فرهنگی و هنری غیر قابل انکار است. موقعیت جغرافیایی بارسلونا نیز از نظر منحصر به فرد است - به دریا، با بندر ویژه و سواحل عالی و گسترش کوه به کوه کورسورولا، جایی که شما می توانید از ورزش در فضای باز و منظره های دیدنی لذت ببرید.

3 تجربه در آموزش

EAS Barcelona ناشی از ابتکار یک تیم بسیار تخصصی و با تجربه با هدف ارائه آموزش های هوایی در بالاترین سطح است. تیم مدیریتی EAS Barcelona دارای بیش از بیست سال تجربه در آموزش و تشکیل خلبانان و خدمه کابین (خدمه پرواز) است، با مدیریت بزرگترین ناوگان آموزش هواپیما در اروپا. ما همچنین بیش از 150،000 ساعت آموزش پرواز را داریم و با بیش از 1000 خلبان و 200 عضو خدمه کابین آموزش دیده و مجوز می گیریم. همه پرسنل که EAS Barcelona را تشکیل می دهند، تخصص و با تجربه در زمینه آموزش هواپیما، به ویژه در اجرای و عملیات آن است، و بسیار تعاونی، با یکدیگر کار می کنند تا کار خود را به طور مثبت و موثر انجام دهند.

4- امکانات

دفتر مرکزی اداری و آدرس پست الکترونیکی EAS Barcelona در خیابان رتور تریادو واقع در کنار ایستگاه سنتز واقع شده است. تمام کلاس های نظری و آموزش شبیه سازی پرواز در این محل انجام می شود. جلسات فردی بین دانش آموز و احزاب متناظر درگیر در آموزش دانشجویان، در رابطه با پیشرفت آنها، تأیید کارایی آموزشی، حل و مقابله با مشکلات (در صورت لزوم) و ارزیابی دوره ای نیز در این محل صورت می گیرد. جلسات پرواز در فرودگاه ساباده، که EAS Barcelona دفتر و ردیاب پرواز خود، منطقه آمادگی پرواز و سالن های خصوصی برای هر دو دانش آموز و مدرس دارد، تکمیل می شود. EAS Barcelona به نیازهای همه دانشجویان خود به شیوه های گوناگون پاسخ می دهد:

 • مراحل آموزش تئوری و شبیه سازی پرواز در یک مرکز بزرگ شهر (بارسلون، سانتس): محل و طرح شهر، دانش آموزان را با دسترسی سریع و آسان به روز رسانی می کنند. برعکس، دیگر موسسات آموزش عالی دورتر (کسانی که EAS Barcelona ) دانشجویان را مجبور می کنند زمان زیادی را صرف مسافرت کنند.
 • کلاس های درس با فناوری های جدید به روز، فناوری اطلاعات و نرم افزار های کامپیوتری مجهز شده اند، اما همچنین برای استفاده از سیستم های سنتی بیشتر مجهز شده اند. بدین معنی است که استفاده از تکنولوژی پیشرفته در فرایند یادگیری بسیار مهم است، اما استفاده منحصر به فرد از تکنولوژی گفته شده ممکن است کمبودهای ایجاد کند.
 • اتاق رادیو تلگراف (RT): دانش آموزان می توانند شبیه سازی پرواز خود را از کابین های فردی، در یک فضای مشترک مشترک با سایر ناوگان هواپیما آموزشی، که همه آنها به وفاداری واقعی هواپیما نمایند، تکمیل کنند. در اتاق دیگری، یک مربی یا کنترل کننده، فضای هوایی (و پرواز) دانشجویان خلبان مشتاق را دقیقا همان مسیری را که پرواز واقعی در فضای واقعی واقعی (در هر نقطه از جهان) کنترل می کند، مدیریت می کند.
 • کتابخانه: به عنوان فناوری اطلاعات فعلی اجازه می دهد تا هزاران هزار کتاب دیجیتالی را در قالب قرص ذخیره کند، اما کتابخانه محل سکوت است، دانش آموزان را راحت تر و بیش از فضای مناسب برای خواندن، نوشتن، نقاشی، تصور و بالاتر از همه، تمام تمرینات را که در طی دوره درس آموخته اید، اجرا کنید.
 • اتاق های کنفرانس خصوصی: کاملا بی قاعده است که دانشجویان، به صورت منظم و مخصوصا هر زمان که مورد نظر، دریافت می کنند، جهت گیری، ارزیابی و راه حل هر گونه مشاوره یا نگرانی هایی که ممکن است در رابطه با آموزش نظری آنها بوجود آید. با استفاده از اتاق های ملاقات خصوصی ما، که در همان ساختمان به عنوان کلاس های درس قرار دارد، مشاوره یا نگرانی مذکور می تواند با اقدام فوری انجام شود.
 • امکانات برای مرحله پرواز (اتاق برای جلسات، آمادگی و تجزیه و تحلیل یافته ها و همچنین اعزام پرواز) در ساختمان سرویس فرودگاه فرودگاه ساعدل: دانشجویان باید بتوانند به طور موثر تر خدمات و خدمات پس از پرواز را سازماندهی و سازمان دهند. مطابق با هر دو مدرسه پرواز خود و کسانی که توسط اپراتورهای فرودگاه در کنترل ترافیک هوایی استفاده می شود، بلافاصله و در بهترین شرایط، برای هر دو کیفیت و راحتی. این است که چگونه جهان حرفه ای کار می کند، و همچنین چگونه بهترین نتایج به دست آمده - به عنوان عملیاتی به عنوان آنها آموزشی.

4-مأموریت و چشم انداز ما

EAS Barcelona قصد دارد یک موسسه آموزشی با دانشجویان کاملا رضایتبخش باشد که دانش آموزان بتوانند بهترین نتیجه ممکن را در آموزش خود به دست آورند. EAS Barcelona قصد دارد یک شرکت آموزشی پیشرو در زمینه حمل و نقل هوایی در اروپا باشد که مترادف با آموزش کیفی است. کیفیت کلمه فقط خوب نیست، علی رغم سوء استفاده از افراد و سازمان های غیروابسته تبعیض آمیز. کیفیت فقط یک عبارتی است که با هدف تحسین خود برای کار انجام شده در تلاش برای حرکت یک قدم بیشتر به تعالی به کار می رود. ممکن است تعالی کامل وجود نداشته باشد، اما باید سطح اطمینان را برای نشان دادن درجه های مختلف کیفیت مشخص کرد. کیفیت را می توان با رضایت نتایج ثابت کرد. به این ترتیب، هدف EAS Barcelona این است که دانش آموزان آن را با بهترین نتایج ممکن، آموزش های خود را با مهارت های گسترده ای همراه می کنند: نه فقط با توانایی های آموخته شده خود، بلکه با قضاوت صحیح، دانش علمی و توانایی های شغلی. تیم EAS Barcelona برای چندین سال به این هدف دست یافته است. تمام خلبانان و خدمه های کابین که از طریق آموزش رسمی خود پیشرفت کرده اند و امروز پرواز می کنند، در بسیاری از خطوط هوایی ملی و بین المللی با موفقیت های زیادی انجام می دهند. صحبت از کیفیت است صحبت کردن، بطور دقیق، از ایمنی و امنیت. یکی بدون دیگری وجود ندارد. ماده ایمنی هر فعالیتی که در EAS Barcelona انجام می شود، نفوذ می کند . به EAS Barcelona ، نیازهای ایمنی جهانی که با زمان بیشتری و بلندپروازانه و سختگیرانه تر می شوند و به همین ترتیب، بیشتر خواستار نیستند، مانعی ناخوشایندی نیستند، و مشکلاتی که باید برطرف شوند. در عوض، آنها یک فرصت برای بهبود مستمر هستند. پایه ای برای عمل و اساسا هدف کلی ما است. این ویژگی EAS Barcelona اولین استدلال بی قید و شرط برای به رسمیت شناختن کیفیت و ایمنی (در بالاترین سطح) به عنوان عوامل جدایی ناپذیر و ضروری است. به هیچ وجه تنها این نیست که ما چگونه عمل می کنیم (یا اینکه چگونه می خواهیم عمل کنیم)، اما دستیابی به اهداف خود در این و همه بخش ها بخشی از DNA بسیار شخصی EAS Barcelona . تنها با گسترش اهمیت کیفیت و ایمنی به همه افرادی که در EAS Barcelona در هر سطح - چه مدرسان، سازمان دهندگان و مدیران - این است که این سطح از کیفیت و ایمنی مورد نظر در حال حاضر مورد نیاز است.

مکان ها

 • Barcelona

  Rector Triadó 94 Entresuelo, 08014, Barcelona

  • Barcelona

   Sabadell airport Carr. de Bellaterra, s/n, 08205, Barcelona

   سوالات