Keystone logo
© (c) couloir 3 pour Ecole Lenôtre
Ecole Lenôtre

Ecole Lenôtre

Ecole Lenôtre

مقدمه

139618_Imaconcept-Lenotre-Cafet3.jpg

با تاسیس اکول لنتر در سال 1971، گاستون لنوتر به نیازهای آموزشی هر دو متخصص فرانسوی و خارجی پاسخ داد. امروزه، بیش از 3000 کارآموز، مرد و زن از سراسر فرانسه و بیش از 100 کشور، به منظور افزایش دانش و تخصص خود در زمینه تعالی، تلاش می کنند.
هر ساله سطوح جدیدی از توسعه ایجاد می شود تا با انتظارات متخصصان صنایع غذایی مناسب تر شود.


139619_Imaconcept_Lenotre_Atelier_7_03_01_19_II.jpg


برای تقریباً 20 سال ، Ecole Lenôtre برنامه های اقامت طولانی مدت را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد دوره های فشرده ای را در زمینه غذاهای فرانسوی ، شیرینی و نانوایی ببینید:دیپلم آشپز شیرینی: 7 ماهدیپلم آشپز آشپزی: 7 ماهدوره های آموزش پیشرفته نانوایی: 13 هفتهمبانی شیرینی فرانسوی: 6 هفتهمبانی غذاهای فرانسوی: 6 هفته

در پیوند با این تشکل ها، شما می توانید از طرف بسیاری از حرفه ای ها که از بهترین سرآشپزین جهان هستند، احاطه شده باشند.

شما در یک کلاس با حداکثر 12 دانش آموز می توانید درس بخرید و تمرین کنید. در Ecole Lenôtre ، ما اعتقاد داریم که کار در گروه های کوچک بهترین راه برای به دست آوردن بیشتر از سرآشپزها است. شما در خود و همچنین در گروه تمرین خواهید کرد.

آموزشگاه حرفه ای ما در Rungis دارای 13 کلاس و خدمه تجهیزات کاملاً حرفه ای است. ما در حال کار با تامین کنندگان با کیفیت بالا در مواد غذایی و مواد حرفه ای هستیم که در بهترین آشپزخانه آشپزها نیز پیدا خواهید کرد.

در Ecole Lenôtre ما آموزش می دهیم تا حرفه ای باشیم و ما معتقدیم که تخصص ما می تواند شما را یکی از بهترین آشپز های آینده تبدیل کند.

بیا و ما را در صفحه فیس بوک ما دنبال کنید:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

یا در وب سایت جدید ما:

Ecole Lenôtre : پیوند Ecole Lenôtre

مکان ها

  • Rungis

    9 rue de Villeneuve, 94150, Rungis

سوالات