Keystone logo
École nationale d’aérotechnique

École nationale d’aérotechnique

École nationale d’aérotechnique

مقدمه

یک مدرسه تخصصی در زمینه تجهیزات هوایی

École Nationale d'aérotechnique (ÉNA)، یک مدرسه وابسته به Édouard-Montpetit CEGEP، بزرگترین دانشکده فنی کالج در هوا شناسی در جهان محسوب می شود. ÉNA دارای امکانات منحصر به فردی با 37 هواپیما و 35 آزمایشگاه تخصصی است و برنامه های فنی منحصر به فرد در کبک برای تعمیر و نگهداری هواپیما، آویونیک و مهندسی هوا و فضا را که توسط Transport Canada شناخته شده است، ارائه می دهد.

ÉNA می تواند تقریبا 1300 دانش آموز را به طور منظم آموزش و پرورش در هر سال و چند صد تکنسین در آموزش مداوم. با وجود تعداد قابل ملاحظه ای از دانش آموزان آموزش دیده در هر سال در مدرسه، صنعت در حال حاضر کمبود چشم انداز اشتغال و فرصت های شغلی فارغ التحصیلان ما عالی است.

ÉNA همچنین یکی از چند مدرسه است که توسط وزارت دفاع کانادا تأیید شده است تا ارتش را در زمینه تعمیر و نگهداری هواپیما آموزش دهد.

ÉNA علاوه بر ارائه تعادل آموزش بین تئوری و عمل، ÉNA دانش آموزان خود را فرصتی برای ثبت نام در برنامه کار / تحصیل و برای دسترسی به کار در خانه و یا خارج از کشور است. خارج.


معادلهای آموزش

ایجاد شورای بین المللی آموزش فضایی (CIFA) ÉNA را برای تأمین نفوذ بین المللی آن فعال کرده است. این سازمان با هدف ایجاد معیارهای آموزشی که استانداردهای اروپایی، آمریکایی و کانادایی را برآورده می کند.

مکان ها

مکان ها
  • Saint-Hubert

    5555, place de la Savane, J3Y 8Y9, Saint-Hubert

    • facebook

سوالات