Keystone logo
© Eva Dang
Education Projects Group

Education Projects Group

Education Projects Group

مقدمه

دربارهی ما

ما یکی از ارائه دهندگان دوره های آموزشی و آموزشی بین المللی در انگلستان هستیم. ما طیف وسیعی از دوره های مسکونی ، یک روزه و درون مدرسه ای را ارائه می دهیم که یک تجربه آموزشی فراموش نشدنی را به دانش آموزان ارائه می دهند و سرآغاز ارزشمند آنها را در زمینه انتخابی خود و ایجاد شایستگی های کلیدی مورد نیاز برای مسیر بالقوه حرفه ای آینده خود به آنها می دهیم. دوره های ما - که همه آنها از طریق تجربه بر آموزش تأکید دارند - چندین Pathways اصلی حرفه ای مانند پزشکی ، تجارت ، حقوق ، مهندسی و علوم دامپزشکی را پوشش می دهند. با گردآوری تدریس تخصصی و درگیر کردن محیط های یادگیری ، به پیشرفت مهارت دانش آموزان در ارتباطات ، رهبری ، کار تیمی و حل مسئله کمک می کنیم. دانش آموزان همچنین می توانند روابط مؤثر با متفکران متفکر در سراسر جهان برقرار و حفظ کنند ، که نسبت به همان موضوعات اشتیاق دارند و می توانند از طریق روند انتخابی مسیر خود از آنها پشتیبانی کنند.

ما در سال 2015 با ارائه دهنده دوره آموزش بینش حرفه ای ما ، پروژه های پزشکی تاسیس شده ایم ، هدف ما آموزش ، الهام بخشیدن و توانمند سازی دانشجویان برای تصمیم گیری های بلندپروازانه و آگاهانه در مورد آینده خود است که منجر به تشکیل Education Projects Group در سال 2018 می شود. چیزهای دست اول موثرترین روش یادگیری برای دانش آموزان است ، به همین دلیل خوشحالیم که از 13 سالگی بینش شغلی را برای دانش آموزان ارائه می دهیم.

ماموریت آموزشی ما

ماموریت ما ارائه بینش شغلی برنده جوایز از طریق یادگیری تجربی به دانشجویان ، در سطح جهان است.

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

یک شرکت برنده جایزه

جایزه بهترین محصول آموزشی

پروژه های پزشکی برنده جوایز بهترین محصول آموزشی در جوایز سفر جوانان انگلیس (دسامبر 2018) برنده شد (و هنوز هم وجود دارد). جوایز معتبر ملی توسط انجمن مسافرتی آموزشی انگلیس برگزار می شود و توسط یک هیئت متخصص در سراسر جوانان داوری می شود ، صنعت مسافرتی دانشجویی و آموزشی. تیم پروژه های پزشکی خوشحال هستند که به عنوان ارائه دهنده بهترین محصول آموزشی انگلیس شناخته می شوند. این همان چیزی است که مدیر اجرایی ما ، مارک ویلیامز ، در مورد پیروزی باید بگوید:

وی گفت: "این شناخت خدمات و ارزشی است که تیم و مکانها به ما ارائه می دهند. این یک افتخار بزرگ است ، اما همچنین کیفیت و فداکاری ای که ما به دانش آموزان ، معلمان و والدین خود می دهیم ، تأیید می کند. "

"مدارس به دلیل سطح مراقبت از مشتری و توانایی ما برای خیاط کردن سفرها ، بارها و بارها به ما باز می گردند. و این جایزه تأیید می کند که ما کاملاً در رویکرد خود صحیح هستیم."

پشتیبانی گسترده

ما با کپلان همکاری می کنیم تا بتوانیم از تخفیف در کلاسهای آمادگی آزمون پیشرو در بازار برای دانشجویان پروژه های آموزشی استفاده کنیم کاپلان با ارائه بیش از 1 میلیون دانش آموز از زمان شروع دوره های درسی ، در تجربه خود در زمینه آماده سازی دانشجویان برای آزمون بی نظیر است.

بیمه

با 17 سال تجربه و بیش از 130 کشور تحت پوشش ، Nomads جهانی مکانی عالی برای شروع جستجوی بیمه سفر شما است. دانش آموزان پروژه های آموزش و پرورش می توانند به لطف همکاری وابسته ما با Nomads جهانی ، مستقیماً از طریق داشبورد دانشجویی خود نقل قول دریافت کنند.

مشاوره و راهنمایی

به عنوان یک نماینده رسمی دانشجویی ، ما با اتاق دانشجویان کار می کنیم تا در مورد تجربه کار و بینش شغلی به دانشجویان مشاوره دهیم. این به ما امکان می دهد اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان بهترین توصیه را در مورد دوره های ما به طور مستقیم از ما دریافت می کنند ، به روشی که برای آنها مناسب باشد.

چگونه کار می کند

پشتیبانی جامع

کلیه دوره ها و پروژه های ما توسط تیم ها و متخصصان اختصاصی و با تجربه پشتیبانی می شود. ما قبل ، حین و بعد از دوره آنها با ما از دانشجویان پشتیبانی می کنیم.

 • قبل از کتاب: درخواست برای شرکت در یک دوره با یک عضو Education Projects Group ساده است. هنگامی که دانش آموزان تصمیم گرفتند که در کدام دوره می خواهند بپیوندند ، فقط فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و هزینه ثبت نام را برای تأمین محل بپردازید. اگر دانش آموزان مطمئن نیستند که در چه دوره ای می خواهند به آنها بپیوندند ، یا اطلاعات کمی بیشتری می خواهند ، آنها همیشه می توانند با یکی از اعضای تیم استقرار دانشجویی ما که می توانند به آنها کمک کنند صحبت کنند.
 • هنگامی که رزرو کردید: بعد از اینکه دانشجویی فضای انتخابی خود را در دوره انتخابی تأمین کرد ، آنها به داشبورد دانشجویی خود دسترسی پیدا می کنند - یک برنامه ریز سفر آنلاین با تمام اطلاعات ارائه شده برای آمادگی برای دوره خود. به هر دانشجویی یک مشاور مشاور محلی برای دانشجویی اختصاص داده می شود که ضمن آماده سازی دوره خود ، ضمن اطمینان از دانش آموزان ، تمام اطلاعات مربوطه مورد نیاز برای سازماندهی برنامه مورد نظر خود را از طریق آنها راهنمایی کند. به علاوه ، آنها همیشه برای پاسخ به سوالات آماده هستند!
 • قبل از رسیدن: هر دانش آموز با ارسال نامه ای از تی شرت ، نشان شناسه و کارت های تماس اضطراری به همراه برخی اطلاعات ، یک بسته خوش آمد گویی دریافت می کند تا به آنها در آماده شدن برای دوره خود کمک کند. ما با تمام دانشجویان در جریان دوره خود در تماس هستیم تا مطمئن شویم که آنها از روش های ورود مطلع هستند ، به هرگونه سوال در آخرین لحظه پاسخ می دهند و اطلاعات و اطلاعات تماس را در مورد آنچه در مورد هرگونه شرایط اضطراری غیرمترقبه انجام می دهند ، ارائه می دهیم. .
 • روز ورود: به دانشجویان امکان دسترسی پنجره های ورود و خروج فراهم می شود که در آن باید حمل و نقل خود را به مسیر انتخابی خود و از آنجا رزرو کنند. کارمندان ما در طول پنجره ها در محل های تعیین شده جلسه قرار خواهند گرفت. این معمولاً فرودگاه های محلی یا ایستگاه های قطار نزدیک به محل دوره است. دانش آموزان سپس توسط کارکنان ما به محل اقامت ما می روند تا با بقیه گروه دانشجویی ما ملاقات کرده و در برخی از یخ سازان سرگرم کننده شرکت کنند! همه دانش آموزان همچنین در اولین عصر در دوره خود در یک دانش آموز دانش آموز شرکت می کنند. در اینجا ، کارکنان ما به آنها می گویند چه اتفاقی خواهد افتاد در طول هفته ، همراه با هرگونه ضرر و زیان.
 • در طول دوره: دانش آموزان از دوشنبه تا جمعه با یادگیری در مورد Pathway انتخابی حرفه خود از طریق انواع تجربیات غوطه ور و عملی ، تدریس تخصصی از معلمان کلاس جهانی و بازدید از مکانهای دیدنی محلی صرف می کنند. عصرها و آخر هفته ها به گونه ای طراحی شده است که فرصتی برای دانشجویان فراهم می کند تا از منطقه و فرهنگ محلی نهایت استفاده را ببرند. بسته به نوع انتخاب رشته دانشجویان ، این می تواند شامل بازدید از تئاتر ، کلاس های آشپزی ، کلاس های رقص محلی و یا حتی جستجوی شیرها ، ببرها و خرس ها در سافاری حیات وحش باشد!
 • دوره بعد از تحصیل : تعهد ما به دانشجویان وقتی که دوره های خود را با ما تمام می کنند به پایان نمی رسد. کلیه دانشجویانی که در یک دوره مسکونی شرکت می کنند ، گواهی شخصی دریافت می کنند تا در برنامه های دانشگاه خود به آنها کمک کنند. ما همچنین خوشحالیم که منابع خود را برای دانشجویان ارجاع می دهیم ، و اغلب می دانیم که دانش آموزان ما آنقدر از زمان خود با Education Projects Group ، که آنها برای بازگشت به دوره دیگری - یا دو نفر - به ما باز می گردند!
128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

مشکلی که ما حل می کنیم

فقط سوالات می توانند جواب دهند ...

 • شما می خواهید چه کاری انجام دهید؟
 • وقتی بزرگتر هستید می خواهید چه کسی باشید؟
 • کجا می خواهید تحصیل کنید؟
 • چه چیزی را می خواهید در دانشگاه تحصیل کنید؟
 • آیا می خواهید مسیر کارآموزی را طی کنید؟

به راحتی می توان فراموش کرد که بیشتر جوانان تجربه کار لازم برای ارائه پاسخی آگاهانه به این سؤالات را ندارند. این چیزی است که ما می خواهیم تغییر دهیم.

ما بر این باوریم که یادگیری تجربی ، کلید کمک به جوانان برای تصمیم گیری آگاهانه درباره آینده خود است. دوره های ما طراحی شده اند تا بینش واقع بینانه ای در مورد انواع Pathways شغلی ایجاد کنند ، ضمن اینکه به دانشجویان کمک می کند مهارت ها و شایستگی های کلیدی لازم برای پیگیری جاه طلبی های خود و دستیابی به مشاغل انتخابی خود را توسعه دهند.

تعهد پروژه ما این است که:

1. نسل بعدی دانش آموزان را روشن کنید
2. به دانش آموزان توانا شوید تا تصمیم گیری شغلی آگاهانه ای داشته باشند
3. یک ذهنیت جهانی را تشویق کنید

ما معتقدیم که با کمک به دانشجویان از این طریق ، آنها دوره های ما را با شغلی آماده و با انگیزه برای رسیدن به اهداف خود می گذرانند. با درک جهان حرفه ای جهانی - و جایگاه آنها در آن.

تعهد ما به دانشجویان

هر عنصر از هر دوره به گونه ای طراحی شده است که بهترین تجربه یادگیری ممکن را از نظر دانشگاهی و شخصی به دانشجویان ارائه دهد. ما می خواهیم دانش آموزان ما را روشنفکر ، توانمند و ترغیب به تفکر با ذهنیت جهانی ترک کنند. دوره های طراحی شده تخصصی ما در پنج حوزه اصلی پیشرفت دانشجویی متمرکز است:

 • 1 توسعه شخصی
 • 2 غوطه وری فرهنگی
 • 3 قرار گرفتن در معرض حرفه ای
 • 4 گسترش افق های دانشگاهی
 • 5 سرگرم کننده

مکان ها

 • London

  Kemp House, 152 – 160 City Road, London, EC1V 2NX, , London

سوالات