Keystone logo
Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

مقدمه

ما کی هستیم

مدرسه مدیریت نخبگان

- ارائه دهنده دانشگاه Pathway ارائه دهنده در ولینگتون نیوزلند

EMS از سال 2003 یک مدرسه بوتیک کاملاً معتبر NZQA است که در مرکز ولینگتون واقع شده است. (NZQA از عملکرد آموزشی و توانایی خود ارزیابی خود اطمینان دارد)

EMS توسط کمیسیون آموزش عالی (TEC) و وزارت توسعه اجتماعی برای آموزش پایه و ایجاد اشتغال تأیید و تأمین مالی می شود.

EMS مدرک دانشگاهی Pathways که هم در وقت و هم در هزینه دانش آموزان صرفه جویی می کند و با افتخار به Pathway دانشگاه در ولینگتون تبدیل می شود.

آنچه ما ارائه می دهیم

Pathway از طریق توافقات ما با دانشگاههای برتر نیوزلند ، به تحقق آینده دلخواه شما اختصاص داده است.

EMS حداکثر 120 اعتبار برای انتقال توافق نامه های بیان به مدارک تجاری در دانشگاه ماسسی ، دانشگاه فناوری اوکلند (AUT) و موسسات فناوری از جمله WelTec و Whitireia ارائه می دهد. فارغ التحصیلان واجد شرایط EMS ممکن است مستقیماً در سال دوم تحصیل وارد دانشگاه شوند و ظرف دو سال دیگر به درجه کسب و کار تبدیل شوند. EMS همچنین قصد دارد دیپلم فناوری اطلاعات ، مدیریت گردشگری ، حسابداری و امور مالی را ارائه دهد که به درجه های مربوط به دانشگاه های شریک دانشگاهی آن نیز منجر می شود.

EMS ارائه می دهد NZQA گواهی نامه نیوزلند زبان انگلیسی (NZCEL) سطح 3 و 4 که به طور گسترده توسط دانشگاه های نیوزلند به عنوان معیارهای ورود جایگزین آیلتس 5.5 یا 6.0 پذیرفته شده است.

در صورت ثبت نام برای دیپلم های NZCEL + ، دانشجویان ممکن است برای دریافت مدرک تحصیلی خود در EMS بورسیه تحصیلی به ارزش 8000 دلار دریافت کنند.

EMS همچنین یک مرکز تست مهارت داخلی انگلیسی تأیید شده توسط NZQA است که گزینه های ورود متعددی را برای پیشرفت تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

چرا EMS

در جایی که یک دانشگاه برای تعالی علمی تلاش می کند و یک پلی تکنیک فارغ التحصیلان آماده کار را آماده می کند ، ELITE ، هر دو را در یک محیط مراقبتی که هر دانش آموز فردی اهمیت دارد به شما ارائه می دهد. ما بر کمک به هریک از شما جهت آماده سازی شغلی از طریق سیستم پشتیبانی کامل آموزشی و شخصی خود تمرکز می کنیم.

o آموزش نخبگان: اندازه کلاسهای کوچک اختصاصی که تفاوت اساسی ایجاد می کند (به عنوان مثال کلاس دیپلم 6-16 دانش آموز).

o پشتیبانی شخصی از دانش آموزان: ما از دانش آموزان به عنوان افراد منحصر به فرد با نیازها و اهداف مختلف مراقبت می کنیم. بررسی های مترقی ما در طول سفر آموزشی دانش آموزان ، موفقیت آنها را تضمین می کند.

پشتیبانی دانش آموزان

ما طیف وسیعی از فعالیت های فوق برنامه از جمله تجربه داوطلبانه را ارائه می دهیم.


ما خدمات یک مرحله ای رایگان شامل تخفیف ارائه می دهیم:

 • انتقال و ثبت نام دانشگاه
 • قهوه اکسپرسو 1 دلار
 • بیمه درمانی و مسافرتی
 • بلیط پرواز
 • تورهای نیوزلند ، استرالیا و ایالات متحده


ویژگی های منطقه محلی

ولینگتون ، شهر امن نیوزلند و پایتخت دوستانه ، مقصد انتخابی برای دانش آموزان باهوش ، خلاق و بلندپرواز است.

1) سیستم های آموزشی در سطح جهانی-سیستم آموزشی نیوزلند برای ارائه مهارت های آینده برای جوانان در رتبه 1 جهان قرار گرفته است. ولینگتون گزینه های بسیار زیادی از مدرسه تا دانشگاه های دارای رتبه جهانی دارد.

2) ولینگتون تنها پایتخت معتبر "جامعه امن " در جهان است. مکانی امن و دوستانه برای تماس با خانه است. دانش آموزان در اینجا از محیطی امن و مطمئن برای زندگی ، کار و تحصیل برخوردارند.

3) کیفیت عالی زندگی - ولینگتون به عنوان یک مکان شگفت انگیز برای زندگی شهرت جهانی دارد ، ولینگتون توسط Lonely Planet "جالبترین سرمایه کوچک جهان" نامیده شده و توسط Deutche Bank بهترین مکان در جهان برای زندگی نامیده شده است. افرادی که در ولینگتون زندگی می کنند کیفیت زندگی خود را بسیار بالا ارزیابی می کنند ، به طوری که 87٪ از ساکنان کیفیت خوب زندگی را گزارش می دهند. این مکان عالی برای دانش آموز است. این به اندازه کافی کوچک است تا یک تجربه دوستانه نیوزلند را تجربه کنید ، با یک شهر پر جنب و جوش کارهای زیادی را انجام می دهید.

4) شهر جمع و جور و قابل پیاده روی-سه دانشگاه در سطح جهانی در فاصله 15 دقیقه پیاده روی از مرکز شهر ولینگتون و بسیاری از ارائه دهندگان و مدارس عالی دیگر قرار دارند. ولینگتون همچنین با یک شبکه قطار و اتوبوس کارآمد و تمیز به خوبی متصل شده است - که به توضیح این موضوع می پردازد که چرا ولینگتون بیشترین سرانه حمل و نقل عمومی را در نیوزلند دارد!

5) انبوهی از فضاهای باز زیبا - خط ساحلی خیره کننده ولینگتون ، هوای تازه و فضاهای سبز باز به معنی تفریحات عالی در فضای باز ، ورزشها و پارکها همیشه در دسترس است. کمربند سبز که در مرکز شهر ولینگتون قرار دارد پر از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری است و محوطه کنار آب نقطه نهایی برای گردش در هنگام ناهار است. ما سالانه بیش از 2100 ساعت آفتاب می گیریم ، بنابراین شما فرصت های زیادی برای بیرون رفتن و لذت بردن از شهر زیبای ما خواهید داشت! با مجموعه بزرگی از پارکهای منطقه ای و 497 کیلومتر خط ساحلی ، فضای باز عالی همیشه در ولینگتون در دسترس است. زندگی در نزدیکی طبیعت در ولینگتون آسان است ، حتی اگر در یک آپارتمان در شهر زندگی می کنید. این یکی از بهترین سناریوهای "هر دو جهان" است. فقط برای بیرون رفتن و لذت بردن از آن. خوش می گذرد.

6) تنوع - حدود یک سوم ساکنان ولینگتون خارج از نیوزلند متولد شده اند - این شهر یک مرکز چند فرهنگی است. مردم از سراسر جهان زندگی در ولینگتون را انتخاب می کنند و آن را به مکانی متنوع و هیجان انگیز تبدیل کرده است.

7) سرمایه هوشمند - شما احساس می کنید که در خانه خود هستید و توسط افراد تحصیل کرده در کشور احاطه شده اید. 28 درصد از افراد ولینگتون 15 سال به بالا دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر به عنوان بالاترین مدرک خود هستند ، در حالی که 20 درصد در سطح ملی.

8) سرمایه فناوری پیشرفته - ما خانه بسیاری از مشاغل نوآورانه مانند Weta Workshop و Weta Digital ، Xero و Pik Pok هستیم ، بخشی از صنعت فناوری دیجیتال در حال رشد ولینگتون. این منطقه دارای بالاترین نسبت افرادی است که در خدمات دانش فشرده در کشور مشغول به کار هستند ، و این مکان را برای زندگی و تحصیل هیجان انگیز می کند.

9) ما میانه سرزمین میانه هستیم- که به عنوان میانه سرزمین میانه شناخته می شود ، ما شهری هستیم که فیلمسازی در آن زنده می شود. استعداد برنده جایزه در ولینگتون در پروژه هایی مانند Ghost in the Shell ، The Hobbit ، Pete's Dragon ، Avatar ، Krampus ، King Kong ، سه گانه ارباب حلقه ها و بسیاری دیگر مشارکت داشته است.

10) سرمایه آشپزی - ما عاشق غذا هستیم! ولینگتون ، به طور معتبر ، سرانه رستوران ، کافه و بار بیشتری نسبت به شهر نیویورک دارد. غذای کشور خود را از دست داده اید؟ نگران نباشید - سوپر مارکت ها و رستوران های تخصصی با غذا از سراسر جهان وجود دارد. و اگر واقعاً به غذا علاقه دارید ، مطمئن شوید که در جشنواره Visa Wellington On a Plate که هر سال در آگوست برگزار می شود شرکت کنید.

11) فستیوال شهر نیوزلند - ولینگتون مکانی سرگرم کننده و پر جنب و جوش برای زندگی است ، با تقویمی پر از رویدادهای هیجان انگیز. از جشنواره های سالانه ، لذت های فرهنگی ، اجراهای زنده گرفته تا مسابقات ورزشی و همه چیز در بین آنها ، چیزهای زیادی پیدا خواهید کرد که شما را سرگرم کند.

ما مشتاقانه منتظر استقبال شما در خانواده EMS هستیم و به شما در دستیابی به اهداف دانشگاهی خود در نیوزلند کمک می کنیم.

همچنین به برنامه های انگلیسی ما علاقه مند هستید:

زبان انگلیسی به عنوان برنامه های زبان دوم:

 • انگلیسی عمومی (مبتدی تا پیش متوسط)
 • انگلیسی + گواهی نامه Barista
 • انگلیسی + ورزشی
 • تور مطالعه
 • گواهی نامه نیوزلند زبان انگلیسی (NZCEL) سطح 3 (جایگزین IETLS 5.5)
 • مدرک زبان انگلیسی نیوزلند (NZCEL) سطح 4 (جایگزین آیلتس 6.0)
 • مدرک زبان انگلیسی نیوزلند (NZCEL) سطح 4 (جایگزین آیلتس 6.5) (در انتظار تأیید)

لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.ems.ac.nz

مکان ها

 • Wellington

  Levels 3 , 4 & 6 Grand Central Tower 76-86 Manners Street PO Box 24248, Wellington 6011 NEW ZEALAND, 6011, Wellington

  سوالات