Keystone logo
Englishour

Englishour

Englishour

مقدمه

به زبان انگلیسی خوش آمدید

مدرسه کاملا معتبر

سریع انگلیسی را یاد بگیرید!

Englishour در مرکز شهر دوبلین ارائه می دهد درس انگلیسی و دوره های زبان طبیعی انگلیسی به زبان اسپانیایی.

تیم ما از معلمان با تجربه، حرفه ای و واجد شرایط به شما آموزش می دهد که زبان انگلیسی را مانند یک بومی صحبت کنید. با هر درس انگلیسی زبان، مهارت های ارتباطی خود را در صحبت کردن، نوشتن و گوش دادن بهبود خواهد بخشید.

انگلیسی زبان توسط ACELS، اعتباربخشی و هماهنگی خدمات زبان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی (ELT) شناخته شده است.

Englishour عضو بازاریابی انگلیسی در ایرلند (MEI) است.

در مرکز زبان انگلیسی، تعهد ما به آموزش زبان انگلیسی طبیعی ما به زبان انگلیسی است، همانگونه که توسط زبان آموزان صحبت می شود، بر خلاف زبان رسمی که ممکن است در مدرسه آموخته اید، اما برای یک روز برای استفاده روزمره روزه داری

دو مدرسه ما در نزدیکی خیابان اوکانل در مرکز شهر دوبلین مستقر هستند، پرتاب سنگ از اسپیر و GPO، برای بازدیدکنندگان شهر و افرادی که در اینجا کار میکنند و مایلند انگلیسی را بهبود ببخشند، مناسب است. ما کلاس های مختلفی در سطوح و زمان های مختلف ارائه می کنیم، از جمله در طول شب و آخر هفته، و همچنین می توانیم مسکن و سرگرمی هایی مانند سفرهای گشت و گذار برای بازدید از دانشجویان برگزار کنیم.

چرا انگلیسی؟

 • دانش آموزان انگلیسی زبان سریع یاد می گیرند
 • روش کار مبتنی بر کارآمد
 • کلاس های کوچک
 • محل مرکز شهر فوق العاده
 • FreeWIFI
 • بدون هزینه ثبت نام
 • کتابهای رایگان و مواد و چای و قهوه
 • گشت و گذار بسیار آخر هفته برای بازدید از ایرلند

دوره های زبان انگلیسی ما

ما دوره های آموزشی زبان انگلیسی را برای رفع نیازها و نیازهای شما ارائه می دهیم. معلمان ما با شما همکاری خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای زبان انگلیسی بالا شما نیاز دارید.

کلاس صبحگاهی ما یک دوره فشرده است که بر بهبود مهارتهای گفتاری، دستور زبان، گوش دادن، خواندن و نوشتن تمرکز دارد. معلمان با تجربه ما به شما در ارتباط با شیوه ای دقیق و طبیعی هدایت می کنند.

کلاس بعد از ظهر فقط 35 یورو در هفته! یک دوره کامل و متنوع که تمرکز درس همیشه در صحبت کردن است! در این کلاس، فراگیران از واژگان جدید و هیجان انگیز یاد می گیرند که پس از آن آنها می توانند با استفاده از زبان مقصد خود را بیان کنند.

کلاس شبانه برای خودتان مطالعه کنید و یا به رسمیت شناخته شده CambridgeorIELTSexam. تمام کتاب ها و مواد در قیمت گنجانده شده است. کلاس ها شامل صحبت کردن، نوشتن، گوش دادن و دقت دستور زبان است.

کلاس شنبه برای کسانی که در طول هفته مشغول هستند. کلاس شنبه همه چیز در مورد یادگیری مهارت های ارتباطی انگلیسی در فضای دوستانه است. هر درس شنبه سه ساعت گرامر است، گوش دادن و البته صحبت کردن!

Englishour محل اقامت راحت و با کیفیت بالا برای دانش آموزان را فراهم می کند در حالی که آنها با ما مطالعه می کنند. شما می توانید بین اقامت با یک خانواده میزبان، آپارتمان با دیگر دانش آموزان انگلیسی یا یک خوابگاه با کیفیت عالی را انتخاب کنید.

ما به طور مرتب همه اقامت ما را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل شود که اقامت شما در طول دوره شما راحت و امن است.

مکان ها

 • Dublin

  Englishour 3 Lower Abbey Street & 20 Eden Quay Dublin 1 Ireland, , Dublin

سوالات