Keystone logo
ESIMODE

ESIMODE

ESIMODE

مقدمه

مدرسه ما در سال 1981 توسط مخصوص بازرگانی و صنایع در تولوز، و انجمن تجارت راه اندازی شد. ESIMODE ارائه می دهد طیف متنوعی از دوره برای دانش آموزان مد که شامل دیپلم تخصصی. این پوشش طراحی مد، مدیریت مد، تکنیک های نساجی، الگوی ساخت و طراحی لباس.

اگر چه تولوز است که به خوبی شناخته شده به عنوان مقر اروپایی صنعت هوافضا، آن را نیز دارای یک صنعت نساجی بسیار موفق، به لحاظ تاریخی فعالیت های کلیدی در پیرنه میانه منطقه، آن را نیز مهم گردشگری و سایت کشاورزی در فرانسه است.

تولوز مدیون پویایی آن به جمعیت جوان؛ یک سوم از آنها بین 18 و 29 ساله است. حضور برخی 100.000 دانش آموزان باعث می شود تولوز دومین شهر دانشگاهی فرانسه (فقط بعد از پاریس) و یک سایت باارزش (به صورت محلی به عنوان "شهر صورتی" شناخته می شود) با توجه به تعداد زیادی از موسسات آموزش. سه دانشگاه، متشکل از 14 مدرسه در همه، همراه با طیف زیادی از هر دو ورزشی و فعالیت های فرهنگی، در یک فضای کاملا استقبال، اطمینان حاصل شود اعتبار تولوز به عنوان یک شهر پر رونق.

بافت شهری این شهر شامل 342 شهرداری ها و شهر مهم مرکزی است که به عنوان 4 مرکز نساجی مهم در فرانسه قرار گرفت. این مهم ترین سایت تولید در فرانسه برای موضوع و مواد، مانند پشم زده است. در تولوز، صنعت نساجی استخدام حدود 4،000 نفر؛ و یا نزدیک به 7000، اگر ما شامل بخش های لباس، چرم و طراحی مد.

MBA صنعت مد یک کالج یا درجه مدرسه کسب و کار، و شما باید یک اشتیاق برای مد؟ نگاه نکنید، این کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است برای شما. این دوره به شما کمک می صلاحیت خود را توسعه و در بخش عملیاتی شود. به MBA دانش آموزان به آماده:

ساخت یک دیدگاه جامع از توابع مختلف در صنعت مد به ایجاد پل بین توسعه، تولید، بازاریابی و مدیریت. آموزش در تکنیک ها و روش به منظور مدیریت یک صنعت پیچیده است. توسعه یک روح کارآفرینی و نوآوری. این برنامه در محتوای آموزشی آن منحصر به فرد است و ترویج توانایی ادغام در صنعت مد است. یک کمیته علمی مسئول تصویب و نظارت بر اجرای برنامه بر اساس نیازهای صنعت مد است.

سطح و شرایط ورود: دستور عالی از زبان فرانسه

CREATOR کارشناسی طراحی مد برای آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل ایجاد و طراحی در بخش مد، در زمینه های ایجاد نساجی، مفهوم طیف گسترده ای از لباس، لوازم جانبی مد و نمایش محصول می باشد. برای به دست آوردن یک سطح خوب در فنی انگلیسی به منظور قادر به دسترسی به کارشناسی در طراحی مد (4 سال آموزش عالی). این برنامه بر تسلط کامل دانش و مهارت در ارتباط با روش ایجاد در بخش مد متمرکز شده است. دانش به لطف کارآموزی حرفه ای 8 هفته در یک شرکت تقویت شده است.

محتوای دوره: زمینه های اساسی به کارشناسی کارشناسی ارشد - رویکرد خلاق: طراحی، طراحی فنی، رنگ، تاریخ هنر، طراحی مد، توسعه الگوی، ساخت و ساز از مجموعه، ایجاد نساجی و فنی انگلیسی، تجارت تولید. دانش اضافی: پارچه، ارتباطات حرفه ای، بازاریابی مد، قانون و محیط فرهنگی.

سطح و شرایط ورود: دستور عالی از زبان فرانسه

مدیر مجموعه در نساجی و پوشاک در مد و صنعت لوکس، در رشته مدیریت کسب و کار مد (مقطع کارشناسی ارشد)

طول دوره: 2 سال متقاضی باید مدرک کارشناسی از یک موسسه معتبر منطقه نگه دارید، یا باید آمادگی علمی معادل را تکمیل کرده اند به عنوان توسط مقامات دانشگاه مناسب تعیین می شود.

سطح و شرایط ورود: دستور عالی از زبان فرانسه این دوره های تحصیلات تکمیلی 2 سال برای مدیریت و رویداد فروش توابع در کسب و کار صنعت مد آماده می شود. به منظور به طور کامل تجربه و درک آموزش تحصیلی، هر دانش آموز کامل 2 دادن کار در طول این دوره، هر محل مصرف در طول سال تحصیلی و به مدت 10 تا 12 هفته است.

محتوای دوره: مدیریت و کنترل تولید، طراحی مد DAO شی گرا نرم افزار، طراحی مد و ساخت الگو، تاریخ و فرهنگ مد، مقدمه ای بر الگوی ساخت، درجه بندی و مونتاژ صنعتی پوشاک، نساجی، الیاف و پارچه تکنولوژی، انگلیسی فنی، مهارت های شخصی و شیوه های رهبری در یک محیط حرفه ای، استراتژی گروه مد (شرکت قانون / مدیریت مالی / اقتصاد).

نساجی و پوشاک، لوکس و طراحی مد - مقطع کارشناسی ارشد

طول دوره: 4 سال.

سطح و شرایط ورود: دستور عالی از زبان فرانسه در پایان این دوره، طراحان جوان را به مهارت های مورد نیاز به کار در هر دو شرکت مد فرانسوی و خارج از کشور و در صورت این هدف نهایی خود است، برای ایجاد برچسب مد خود را به دست آورد. محتوای دوره: خلاقانه، نقاشی، فرهنگ طراحی، طراحی مد، ایجاد نساجی، نصب محصول، فنی انگلیسی، ارتباطات حرفه ای، قانون و محیط زیست، بازاریابی مد.

مکان ها

  • Toulouse

    3547 avenue de la lauragaise 31683 Labège cedex, 31683, Toulouse

    سوالات