Keystone logo
ESME

ESME

ESME

مقدمه

ESME : روح نوآوری بدون مرز

ESME که در سال 1905 تأسیس شد، یک مدرسه خصوصی و غیرانتفاعی است که تحت نظارت وزارت آموزش و پژوهش است. این مدرسه دارای یک سنت طولانی در آموزش مهندسان با پایه ای گسترده و توسعه یافته است که به آنها امکان می دهد بدون مشکل وارد هر جنبه ای از بازار کار مهندسی شوند.

مدرسه مهندسی شناخته شده

عضو کنسرسیوم بهترین مدارس فرانسوی در مهندسی و بازرگانی «Grandes Ecoles»، ESME همچنین یکی از امضاکنندگان منشور اراسموس برای آموزش عالی و عضو شبکه «n+i»، شبکه بین‌المللی دانشکده‌های مهندسی است.

ESME آموزش مهندسان از طریق تحقیقات پیشرفته است. ما به دنبال کمک به پیشرفت دانش علمی و گسترش آموزش خود از طریق مشارکت های صنعتی و بین المللی هستیم.

71902_71901_rsz_axellericci_coreedusud.jpg

زندگی دانشجویی در فرانسه

تفریح همچنین نقش خود را در ESME با بسیاری از کلوپ های دانشجویی از ورزش گرفته تا موسیقی و شراب ایفا می کند. فعالیت‌های اجتماعی متعددی که در مدرسه سازماندهی شده‌اند، موقعیت‌های عالی را برای تجربه شیوه زندگی فرانسوی و ملاقات با دوستان جدید نشان می‌دهند.

علاوه بر این، شبکه گسترده دانشجویان فارغ التحصیلان و مخاطبان در صنعت، فرصت های بین المللی برای کارآموزی و حرفه ای در خارج از کشور را افزایش می دهد.

تحقیقات بنیادی

ESME فرصت هایی را برای همه دانش آموزان فراهم می کند تا از نزدیک در تحقیقات پیشرفته شرکت کنند. در واقع، کارکنان سطح بالا میان رشته‌ای دانشکده متعهد به تحقیقات کاربردی از طریق تماس‌های صنعتی و بنیادی و همچنین به تحقیقات دانشگاهی در تحقیقات بنیادی ما هستند. زمینه های تحقیقاتی طیف وسیعی از موضوعات از سیستم های انرژی گرفته تا تصویربرداری پزشکی یا علوم پزشکی قانونی را پوشش می دهد.

مشارکت ها شامل گروه های بین المللی و استارت آپ ها و همچنین موسسات معتبر ملی مانند INSERM (موسسه ملی تحقیقات بهداشتی و پزشکی) یا CNRS (موسسه ملی تحقیقات علمی) می شود. دانشجویان از طریق دوره های کارآموزی و پروژه ها با این فعالیت های تحقیقاتی همراه می شوند. اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد یک پروژه تحقیق و توسعه را با همکاری یک شرکت یا یک موسسه تحقیقاتی و تحت نظارت یکی از اعضای هیئت علمی انجام می دهند.

مکان ها

  • Paris

    ESME 34 Rue de Fleurus, 75006, Paris

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات