Keystone logo
eta College

eta College

eta College

مقدمه

اشتیاق. یک شغل. یک راه زندگی.

eta College خصوصی و تحصیلات عالی است که متخصص در مدارک تحصیلی است که منجر به استخدام در صنایع ورزشی و تناسب اندام می شود.

این مدارک تحصیلی در چارچوب صلاحیت های عالی تحصیلی (HEQSF) و همچنین در زیر ساختارهای شغلی شغلی ثبت شده است. آنها در برابر بهترین استانداردهای بین المللی در ورزش و تناسب اندام معیار هستند، به این معنی که فارغ التحصیلان ما برای استخدام در آفریقای جنوبی و در سراسر جهان مجهز هستند.

تیم Mossholder / Pexels

118658_pexels-photo-1080882.jpeg

eta خود را به عنوان رهبر در برنامه های آموزشی برای صنعت ورزش و تناسب اندام است. به عنوان یک کالج ورزشی و تناسب اندام، ما خودمان را برای ارائه برنامه های یادگیری پویا که منجر به معیارهای بین المللی می شود، اختصاص می دهیم.

برنامه های شغلی ما توسط CATHSSETA تایید شده است و برنامه های آموزشی عالی ما توسط CHE معتبر است. مدارک تحصیلی ما توسط مرجع صلاحیت های ملی آفریقا (SAQA) در بخش ملی مدارک صلاحیت (NQF) ثبت می شود.

در انجام معیارهای اعتباربخشی ما، سایت های آموزش عالی ما با وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی به عنوان یک موسسه خصوصی آموزش عالی ثبت می شود.

برای اطمینان از اینکه ما نیازهای ورزشی و تناسب اندام در آفریقای جنوبی را برآورده می کنیم، eta همچنین دارای خدمات صدور مجوز با ورزش و تفریح آفریقای جنوبی (SRSA) است.

مدارک ما در برابر بهترین روش بین المللی در ورزش و تناسب اندام است. بنابراین فارغ التحصیلان ما قادر به پیدا کردن اشتغال در آفریقای جنوبی و در سراسر جهان است.

دانش آموزان می توانند رهنمود های علمی، تناسب اندام یا مدیریت ورزش را مطالعه کنند.

گزینه ای برای ادامه تحصیلات تمام وقت وجود دارد ، که ایده آل برای مربیان مدرسه است. مطالعات نیمه وقت ، که عالی برای کسانی که مایل به تغییر حرفه ای هستند یا بیشتر در مورد زمینه مورد علاقه خود را یاد بگیرند. برای کسانی که انعطاف پذیری با مطالعات خود دارند، آموزش آنلاین یک راه حل کامل است.

ویکتور فریتس / پیکسل

118659_pexels-photo-703016.jpeg

این دانشگاه خود را به عنوان یک کالج تخصصی ورزشی و تناسب اندام متمایز می کند که دانش آموزان خود را در موضوعات ورزشی، مدیریت تناسب اندام و ورزش های خود غرق می کند. ما نظریه کلاس و نظریه را با یادگیری عملی و تجربه مبتنی بر کار تعادل می دهیم.

دانشجویان ما ما را ملزم می کنند، قوی تر از زمانی که آنها شروع به کار کرده و آنها را ماهر و آماده برای محل کار می کنند.

ETA دارای دوازده محوطه دانشگاه است. این در بلومفونتین، بوتسوانا، کیپ تاون، دوربان، شرق لندن، جورج، ژوهانسبورگ، موریس، نامیبیا، پورت الیزابت، پرتوریا و استلنبوش واقع شده است.

دانشگاه های ثبت شده DHET BFN، CPT، DBN، GRG، JHB، PTA، STB هستند. ما سایت های اضافی ارائه برنامه های معتبر CATHSSETA در PLZ، نامیبیا، موریس و به زودی Botswana.

eta Collegeارائه می دهد دو حالت تحویل. شما می توانید در کلاس های دانشگاهی شرکت کنید یا تحصیلات خود را از طریق آموزش از راه دور تکمیل کنید. هر دو آموزش را فراهم می کنند که از طریق تکنولوژی متصل می شوند.

چرا چهره به چهره به یادگیری با eta College ؟

آموزش و پرورش eta College چهره به چهره یک روش تحویل که در آن شما مطالعات خود را در محوطه دانشگاه با جدول زمانی ساختار شده را کامل کنید.

محوطه دانشگاه ما گواهینامه ها و دیپلم های مدیریت، آموزش و پرورش علم و ورزش، و همچنین دوره های کوتاه و تخصص ها را ارائه می دهد.

eta College تحصیلی و تحصیلات عالی معتبر و ثبت شده در زمینه تحصیلات ورزشی و تحصیلات تکمیلی است. کالج آموزشی ما مشهور است برای روش خود را از یادگیری نظری، عملی و مبتنی بر کار، که ما آن را غوطه ور کامل می نامیم. دانشجویان eta College سخت تلاش می کنند و سخت کار می کنند و دانشگاه ما نقطه کانونی را که این اتفاق می افتد فراهم می کند. ما مجموعه ای از کلاس های درس، محیط های عملی و تفریحی را ارائه می دهیم تا دانش آموزان ما بتوانند در هر دو درس از سرگرمی لذت ببرند. علاوه بر این، ما روابط با ارائه دهندگان محل کار را برای اطمینان از اینکه دانش آموزان در معرض یادگیری مربوط به تحصیلات خود هستند و فرصت های شغلی و یا برای شروع کارهای خود را فراهم می کنند.

Snapwire / Pexels

118660_pexels-photo-618612.jpeg

چرا آموزش از راه دور با eta College ؟

eta College Distance Learning یک نوع تحویل است که در آن شما مطالعات خود را از خانه تکمیل کنید با یک جدول زمانی ساختار یافته.

آموزش از راه دور برای یک تجربه یادگیری آنلاین فراهم می کند.

برای موفقیت آنلاین / آموزش از راه دور، شما باید سخت کار و وابستگی خود را. برای اطمینان از دریافت پشتیبانی مورد نیاز، مهم است که با معلم خود تماس منظم و منظم برقرار کنید. یکی دیگر از بخش های حیاتی eta یادگیری از راه دور جزء یادگیری تجربی است. این به شما نیاز دارد که در زمینه کار کنید، سایه زدن، کمک کردن و یادگیری از حرفه ای دیگر. همچنین ضروری است که شما یک آدرس ایمیل و دسترسی به کامپیوتر و اینترنت به عنوان شما برای تحقیق و تکمیل تمام تکالیف خود را نیاز دارید.

مکان ها

  • Cape Town

    Western Province Cricket Club Sports Centre, 53 Ave de Mist, Rondebosch, 8001, Cape Town

سوالات