Keystone logo
European Bartender School

European Bartender School

European Bartender School

مقدمه

از آنجا که ما در سال 1999 شروع کردیم ، European Bartender School بیش از 70،000 دانش آموز را به خزندگان بسیار ماهر تبدیل کرده و آنها را در سراسر جهان رها کرده است. به عنوان پیشروترین مدرسه باربری جهان ، دوره های ما از پیشرفت ترین ها در صنعت برخوردار بوده و توسط کارشناسان مشهور طراحی شده اند.

اما ما خیلی بیشتر از یک مدرسه متصدی بارم هستیم. EBS یک تجربه 360 درجه است که برای تبدیل شما به بهترین متصدی بار و شخص ، شما می توانید باشید.

از طریق دوره های ما ، شما آموزش بی نظیر ، یک گواهی شناخته شده در سطح جهانی ، شبکه ای از دوستان مادام العمر و فرصتی برای سفر به جهان خواهید داشت. علاوه بر این ، از قبل ، حین و بعد از دوره خود ، خواه در انتخاب مقصد خود یا در یافتن کار در سراسر جهان ، پشتیبانی می شود.

شروع به کار شغلی کنید که می تواند شما را به هر جایی برساند. به European Bartender School بپیوندید.

یک مدرک کارشناسی ارشد پذیرفته شده در سطح جهانی دریافت کنید

ما افتخار می کنیم که بزرگترین و معتبرترین مدرسه باربری جهان است. ما افراد بیشتری را از هر مدرسه بار دیگر آموزش داده ایم و بیش از 70،000 دانش آموز را به حرفه ای ماهر تبدیل کرده ایم. یک گواهینامه EBS توسط کافه ها ، رستوران ها و کلوپ هایی در سرتاسر جهان شناخته و مورد احترام قرار می گیرد ، بنابراین بعد از فارغ التحصیلی اولین انتخاب از مشاغل برتر این صنعت را خواهید داشت. و با دوره بین المللی Bartender و دوره Bartending Advanced Bartender ، شما همچنین به زندگی مادام العمر به بستر آنلاین EBS MatchStaff ما دسترسی خواهید داشت و شما را با کارفرمایان برتر در سراسر جهان متصل می کند.

راه خود را در سراسر دنیا بچینید

با داشتن 25 مدرسه پراکنده در پنج قاره ، EBS برای مسافران و جویندگان ماجراجویی ساخته شده است. از طریق ما ، شما می توانید بخش دیگری از جهان را تجربه کنید - یا اگر در محلی اقامت دارید ، یک طرف جدید برای شهر اصلی شما. با دوره های ما این فرصت را پیدا می کنید که موارد را از لیست سطل خود حذف کنید. جهانگردی؟ path تغییر مسیر شغلی؟ an یک گروه کاملاً جدید از دوستان بسازید؟ ✔️ ما می خواهیم احساس کنید اکنون زمان متوقف کردن گفتن یک روز و شروع به زندگی بهترین زندگی است.

به اشتراک گذاری تجربه های فراموش نشدنی با دوستان جدید

از همان روز اول شما با آغوش باز به جامعه استقبال می شود. و مدت ها بعد از دوره خود ، همچنان بخشی از آن خواهید بود و از فرصت های شغلی و شبکه ای بهره مند می شوید. و از طریق مطالعه و زندگی با دانشجویان خود ، به سرعت دوستی های محکمی برقرار خواهید کرد که یک عمر به طول خواهد انجامید.

زندگی زنده به عنوان یک فارغ التحصیل EBS

مکان های جدید را کشف کنید

این که آیا شما می خواهید آن را در سیدنی زندگی کنید ، از خیالات جزیره بهشتی خود در پوکت زندگی کنید ، یا زندگی در La Romeo Vita در رم - ما 25 مقصد برای شما کشف کرده ایم.

آزادی و انعطاف پذیری

هنگامی که فارغ التحصیل شوید ، می توانید از ثبات دانستن اینکه بتوانید کار پیدا کنید ، در هر کجا که به دست بیاورید ، لذت ببرید.

خاطرات شگفت انگیز

با یک گروه کاملاً جدید ملاقات کنید و با آنها دوستی و خاطراتی برقرار کنید که یک عمر به طول خواهد انجامید.

دربارهی ما

تاسیس در سال 1999

از سال 1999 ، ما در سراسر جهان گسترش یافته ایم و بیش از 28 مدرسه پاداش در 5 قاره افتتاح کرده ایم. در 20 سال گذشته ، بیش از 70000 نفر دوره های منحصر به فرد ما را طی کرده اند ، که بسیاری از آنها برای دستیابی به موارد خارق العاده ای پیش رفته اند.

بیش از 28 مدرسه در سراسر جهان

مدارس ما در 20 کشور در سراسر اروپا، آسیا، آمریکای شمالی، استرالیا و آفریقا قرار دارد. ما شما را به مکان های شهر، ساحل تفریحی و حتی یک مقصد اسکی در آلپ می رسانیم.

بیش از 7000 نفر در هر سال به خانواده ما میپیوندند

ما از نظر تعداد دانش آموزانی که آموزش می دهیم و تعداد مدارسی که در سراسر دنیا داریم بزرگترین مدرسه بارتکن جهان هستیم. به همین دلیل گواهینامه ما در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است و چیزی است که باید به آن افتخار کنیم.

برنامه های بارمن دنیا که توسعه یافته است

دوره های بارمن ما پیشرفته ترین در صنعت است و توسط پنج کارشناس برجسته بارتینگ در جهان طراحی شده است. ما به طور مرتب دوره های خود را تازه می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همیشه به روزترین شیوه های صنعت را به دانشجویان خود ارائه می دهیم.

مکان ها

 • Barcelona

  Passatge del Patriarca 6-1, 08002, Barcelona

 • Paris

  30 bis, Rue Girard Montreuil, France, 93 100, Paris

 • London

  Basement Unit Block B001/2 Tower Bridge Business Complex 100 Clements Road, SE16 4DG, London

 • Phuket

  Ban Kata Beach, 98/84-85 Beach Center Kata Rd., 83100, Phuket

 • New York

  327 Stagg Street, 2nd Floor Brooklyn, 11206, New York

 • Amsterdam

  Paasheuvelweg 34H BJ Amsterdam, 1105, Amsterdam

 • Cape Town

  40 Woodlands Road Woodstock 7915 Cape Town South Africa, , Cape Town

 • Stockholm

  Luntmakargatan 36, 111 37, Stockholm

 • Rome

  Via Crescenzo del Monte 36, 00153, Rome

 • Kos

  Lawrence Apartments Odos Riminiton, Lambi Kos 85300, Greece, , Kos

 • Sydney

  9 Wellington Street Chippendale NSW 2008, Sydney, , Sydney

سوالات