Keystone logo
European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

مقدمه

European Centre for Career Education آموزش عملی را در قالب برنامه های تابستانی منحصر به فرد در زمینه های حقوق، تجارت بین المللی، فناوری اطلاعات، معماری و طراحی، پایداری و مهندسی ارائه می دهد. ECCEDU دو هدف کلیدی دارد، آموزش دانش‌آموزان جوان و با استعداد در مورد نحوه عملکرد دنیای حرفه‌ای و در عین حال ایجاد فرصت‌های تجاری برای شرکت‌هایی که با آنها شریک هستیم.

برنامه های ECCEDU برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مناسب است که می خواهند قبل از شروع کار خود، دانش خود را گسترش دهند و تجربه بیشتری کسب کنند.

این برنامه حول دو جنبه اصلی می چرخد:

- سه هفته دوره های فشرده حرفه ای و مربیگری توسط رهبران مرتبط و موفق صنعت، تکمیل شده با
- کارآموزی به مدت چهار هفته در شرکتی در حوزه کاری شما در بسیاری از شهرهای بزرگ اروپایی.

برنامه های تابستانی

ECCEDU برای ارائه راه حلی بلندمدت برای گرایش های بیش از حد تئوریک تحصیلات دانشگاهی و مشاوره شغلی تاسیس شد. ما شکاف بین دانش آکادمیک دانش‌آموزان و تجربیات واقعی زندگی را با تکیه بر پایه‌های نظری دانشگاه‌ها پر می‌کنیم.

ما معتقدیم که ترکیب دانش نظری و مهارت های عملی یک پیش نیاز ضروری برای موفقیت دانش آموزان در زمینه های آینده است. برنامه های تابستانی دو ماهه ما بر حقوق، تجارت بین المللی، فناوری اطلاعات، معماری و طراحی، پایداری و مهندسی متمرکز است. این برنامه ها شامل سه هفته دوره های عملی فشرده و چهار هفته کارآموزی در یکی از بیش از 450 شرکت بین المللی در سراسر منطقه شنگن است.

در سال های اخیر، برنامه تابستانی ECCEDU در حقوق به بزرگترین پروژه آموزشی حقوقی بین اروپا و چین تبدیل شده است. در سال 2019، بیش از 650 درخواست از 50 کشور در سراسر جهان دریافت کردیم و از حدود 200 دانشجوی پذیرفته شده در این برنامه استقبال کردیم.

سخنرانان و سخنرانان

هنگام طراحی و سازماندهی برنامه ها، ما همیشه از دو ارزش اصلی پیروی می کنیم - تجربه و الهام. هر تابستان، به مدت سه هفته، 30 موضوع عملی را به دانش‌آموزان خود آموزش می‌دهیم که به ندرت به برنامه‌های درسی دانشگاهی راه پیدا می‌کنند. این 30 موضوع بسیار با دقت انتخاب شده اند تا مطمئن شوند مرتبط باقی می مانند و توسط 30 متخصص مختلف فعال که در زمینه های خود متخصص به حساب می آیند پوشش داده می شوند. از جمله سخنرانان ما Radek Špicar (رئیس، موسسه Aspen)، Leoš Dvořák (رئیس دیجیتال سازی، Valeo)، Václav Nekvapil (شریک مدیر، روابط دولت CEC)، Klára Sommerová (هم بنیانگذار و رهبر , (S)právně)، Miroslav Černý (هماهنگ کننده بخش مالکیت فکری، ŠKODA AUTO، as)، Petra Hrušková (مدیر، عملیات جهانی TA در Red Hat)، Pavlína Louženská , Innovation2 پراگ) و بسیاری دیگر.

131377_WM68.jpg

کارآموزی توسط ECCEDU

برنامه های ECCEDU فقط صرف وقت در کلاس درس نیست. کاملا مخالف. پس از سه هفته دوره‌های عملی فشرده، دانشجویان ما با گذراندن یک دوره کارآموزی چهار هفته‌ای در یکی از شرکت‌های سطح بالا که در بخش خود فعالیت می‌کنند، فرصتی برای استفاده و بهبود دانش تازه کسب‌شده خود دارند.ما با شرکت هایی مانند زیمنس، بانک UniCredit، لگو و کوکاکولا همکاری می کنیم. شرکت های حقوقی مانند DLA Piper و Linklaters. و استودیوهایی مانند Jestico+، whiles Architecture، و Chapman Taylor Architects، و همچنین بسیاری دیگر، برای ارائه تجربیات، مهارت ها و دانش ارزشمند.

همه شرکای ما به خوبی از شکاف بزرگ بین آموزش سنتی و موقعیت های زندگی واقعی آگاه هستند. بنابراین، آنها با کمال میل موافقت کردند که در آماده سازی دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به رهبران موفق آینده و کارشناسان شناخته شده در زمینه های مربوطه خود شرکت کنند. پذیرایی بزرگ و فارغ التحصیلی

131376_WM75.jpg

به طور سنتی، برنامه های تابستانی ما با یک شب جشن خوش آمدگویی برای دانشجویان ECCEDU افتتاح می شود. این رویداد فرصتی برای ملاقات با افراد الهام بخش، مانند بنیانگذاران، وکلا، و مدیران شرکت ها و همچنین ملاقات با سایر دانشجویان ECCEDU فراهم می کند.
در طول دوره سخنرانی برنامه، کارکنان ما رویدادهای مختلف تیم سازی را برای دانش آموزان ترتیب می دهند تا آنها را در فعالیت های اوقات فراغت مختلف شرکت دهند و آنها را با فرهنگ اروپایی آشنا کنند. ما بازی های فرار و بازی های لیزری را سازماندهی می کنیم یا برای کشف محصولات سنتی و خرید سوغاتی به گشت و گذار می رویم. سفرهایی در سراسر جمهوری چک و خارج از کشور نیز سازماندهی شده است: در گذشته، دانش آموزان به Český Krumlov، Kutná Hora، وین و برلین می رفتند.

گواهی ECCEDU در پایان هر برنامه در طی مراسم اهدای جوایز غیررسمی، معمولاً به شکل یک رویداد کباب شبانه ارائه می شود. علاوه بر این، شرکت های کارآموزی توصیه نامه یا گواهی کارآموزی اعطا می کنند.

مکان ها

مکان ها
 • Prague

  Prague, جمهوری چک

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • youtube
  • twitter
 • Dubai

  Dubai, امارات متحده عربی

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • youtube
  • twitter

سوالات