Keystone logo
European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

مقدمه

همه ما در آغاز کار خود ترس و اضطراب را تجربه کرده ایم. ناشناخته بزرگ دنیای کار ترسناک و ترسناک است. اما لازم نیست که باشد.

European Centre for Career Education تنها با هدف ایجاد پلی بین فارغ التحصیلی و اولین قدم های شغلی شما تأسیس شده است. ما برنامه‌ای را تکمیل کرده‌ایم که بر مهارت‌های نرم و سخت در زمینه موضوع، شبکه و تجربه کارآموزی شما متمرکز است. 3 هفته سخنرانی، کارگاه و رویداد با متخصصان باتجربه، 4 هفته کارآموزی تضمینی و یک هفته برای سفر.


با شش سال تجربه، بیش از 500 شرکت شریک، 3 زیرمجموعه، جامعه رو به رشد دانشگاه ها و بیش از 1200 شغل ارتقا یافته، ما معتقدیم که در مسیر درستی هستیم.

برنامه های تابستانی

ECCEDU برای ارائه راه حل بلند مدت برای تمایلات بیش از حد نظری آموزش دانشگاه و مشاوره شغلی تأسیس شد. ما شکاف بین دانش علمی دانشجویی و تجربه واقعی زندگی خود را ایجاد می کنیم ، براساس دانشگاه های پایه تئوری.

ما معتقدیم که ترکیب دانش نظری و مهارت های عملی یک پیش نیاز ضروری برای موفقیت دانش آموزان در زمینه های آینده است. برنامه های تابستانی دو ماهه ما بر حقوق، تجارت بین المللی، فناوری اطلاعات، معماری و طراحی، پایداری و مهندسی متمرکز است. این برنامه ها شامل سه هفته دوره های عملی فشرده و چهار هفته کارآموزی در یکی از بیش از 500 شرکت بین المللی در سراسر منطقه شنگن است.

سخنرانی و سخنران

هر تابستان، به مدت سه هفته، موضوعات عملی را به دانش‌آموزانمان آموزش می‌دهیم که به ندرت به برنامه‌های درسی دانشگاهی راه پیدا می‌کنند. این موضوعات با دقت انتخاب می‌شوند تا مطمئن شوند مرتبط باقی می‌مانند و توسط متخصصان فعالی پوشش داده می‌شوند که در زمینه‌های خود متخصص در نظر گرفته می‌شوند. از جمله سخنرانان ما می توان به رادک اشپیکار (رئیس، موسسه آسپن)، لئوش دووراک (رئیس دیجیتال سازی، Valeo)، واتسلاو نکواپیل (شریک مدیر، روابط دولت CEC)، کلارا سامرووا (هم بنیانگذار و رهبر، (S)právně)، میروسلاو اشاره کرد. Černý (هماهنگ بخش مالکیت فکری، ŠKODA AUTO، به عنوان)، پترا Hrušková (مدیر، عملیات جهانی TA در Red Hat)، Pavlína Louzhenská (استراتژیست کسب و کار و نوآوری، 2FRESH پراگ) و بسیاری دیگر.

131377_WM68.jpg

کارآموزی توسط ECCEDU

برنامه های ECCEDU فقط مربوط به گذراندن وقت در کلاس نیست ؛ دقیقا برعکس. پس از سه هفته دوره های عملی فشرده ، دانش آموزان ما با استفاده از یک کارآموزی چهار هفته ای در یکی از شرکت های درجه یک که در بخش خود فعالیت می کند ، فرصتی برای استفاده و بهبود دانش جدید خود کسب می کنند.ما با شرکت هایی مانند زیمنس، بانک UniCredit، لگو و کوکاکولا همکاری می کنیم. شرکت های حقوقی مانند DLA Piper و Linklaters. و استودیوهایی مانند Jestico+، whiles Architecture، و Chapman Taylor Architects، و همچنین بسیاری دیگر، برای ارائه تجربیات، مهارت ها و دانش ارزشمند.

همه شرکای ما از شکاف عظیمی که بین آموزش سنتی و موقعیتهای واقعی وجود دارد آگاه هستند. بنابراین ، آنها با خوشحالی پذیرفتند که در آماده سازی دانشجویان ما برای تبدیل شدن به رهبران موفق آینده و کارشناسان شناخته شده در زمینه های مربوطه خود شرکت کنند.

131376_WM75.jpg

بورسیه و بودجه

میزانآخرین مهلت تقاضا
One full scholarship every year because we care about giving a chance to those who can not afford our programs.2,000 EURFebruary 29, 2024
Social scholarship offers up to 50% off the program fee for eligible applicants. 500 EURFebruary 29, 2024

زندگی و امکانات پردیس


به طور سنتی، برنامه های تابستانی ما با یک شب جشن خوش آمدگویی برای دانشجویان ECCEDU افتتاح می شود. این رویداد فرصتی برای ملاقات با افراد الهام بخش، مانند بنیانگذاران، وکلا، مدیران شرکت ها یا معماران فراهم می کند. فعالیت های مختلف تیم سازی در بخش سخنرانی برنامه سازماندهی می شود، مانند باربیکیو، بازی های فرار، بازی های لیزری یا گشت و گذار و خرید محصولات محلی. و سفر در سراسر جمهوری چک (Kutná Hora، Český Krumlov) و خارج از کشور (وین، برلین). گواهی ECCEDU در پایان هر برنامه در طی مراسم اهدای جوایز غیررسمی، معمولاً به صورت مهمانی باربیکیو ارائه می شود. علاوه بر این، شرکت های کارآموزی توصیه نامه یا گواهی کارآموزی اعطا می کنند.

مکان ها

 • Prague

  Prague, جمهوری چک

 • Dubai

  Dubai, امارات متحده عربی

 • Bucharest

  Bucharest, رومانی

  • 7th Avenue

   7th Avenue, آمریکا

  سوالات