Keystone logo
European University of Rome

European University of Rome

European University of Rome

مقدمه

یک دانشگاه بین المللی بر پایه یک سنت عالی ارزش های انسانی، درگیر نسل ها و حرفه ای های آینده است. یک انتخاب عالی برای آموزش اخلاقی و فرهنگی.بورو هزاره / پکسل

112023_pexels-photo-1438072.jpeg

ما که هستیم

یک دانشگاه ایتالیایی

European University of Rome (EUR) یک دانشگاه خصوصی و قانونی است که مدارک تحصیلی را با ارزش قانونی آزاد می کند. EUR ارائه می دهد مدرک لیسانس در اقتصاد و مدیریت کسب و کار (L-18)، علوم و فنون روانشناسی (L-24) و مدیریت گردشگری و زمین (L-15)؛ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اقتصادی و نوآوری (LM-56) و روانشناسی (LM-51)؛ لیسانس لیسانس لیسانس حقوق (LMG-01) و علوم آموزش ابتدایی (LM-85 bis). علاوه بر این، آن را ارائه می دهد Ph.D. و دوره های آموزشی و تخصصی پیشرفته.

مسیحی

European University of Rome ، که در سال 2004 توسط جماعت مذهبی لژیونرهای مسیح تأسیس شد، بخشی از سنت بزرگ کلیسای کاتولیک و شبکه بین المللی دانشگاه ها است.

جایی که دانش آموز در مرکز یک پروژه آموزشی ابتکاری قرار دارد

سال های اختصاص یافته به تحصیلات عالی، لحظه ای هیجان انگیز و قاطع زندگی است: European University of Rome جوانان را هدایت می کند تا انتخاب دانشگاه به دقت بر اساس نگرش ها و آرمان های آنها مورد توجه قرار گیرد. به این ترتیب استعدادهای هر دانش آموز به طور شخصی ارزشمند هستند، دسترسی آنها به طیف وسیعی از دانش را تضمین می کنند و در عین حال، کاهش خطر مسیرهای مشکوک را نیز کاهش می دهند.

پروژه European University of Rome در یک محوطه مدرن سازمان یافته و بر اساس مرکزیت دانش آموز قرار دارد . دوره های ارائه شده توسط European University of Rome با روش مشارکتی مشخص می شود که به دانش آموز اجازه می دهد رابطه مستقیمی با استادان ایجاد کند ، با توجه به روحیه یک جامعه علمی معتبر. این دوره ها دارای سطح بالایی از محتوای یادگیری و سازمان آموزش کارآمد می باشد.

پیشنهاد برنامه درسی دوره های مختلف تحصیلی شامل فعالیت های مسئولیت اجتماعی و توسعه مهارت های شخصی است تا رشد شخصی، خودمختاری و برخورد مثبت و تعهد به دیگران را تقویت کند.

فرصت های متعدد برای تکمیل آموزش دانشگاهی با دوره های تحصیل در خارج از کشور به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های زبان خود را در اختیارتان قرار دهند تا افق فرهنگی خود را گسترش دهند و تجارب مهمی برای رشد انسانی و حرفه ای داشته باشند.

European University of Rome نیز با کمک فارغ التحصیلان در دسترسی به دنیای کار ، ارائه دوره های کارآموزی و کارآموزی همراه با دوره های آماده سازی برای مصاحبه ها، امتحانات مقدماتی برای انجام کار و امتحانات دولتی همراه است.

در خدمت توسعه جدید جهانی جامعه است

European University of Rome متخصصان جدی و توانمند را آماده می کند، مردم را با یک سیستم جامع ارزش ها آموزش می دهد ، از نقش خود در جامعه آگاهی دارند، و مسئولیت ایجاد یک عرف عمومی و ارتقای شأن فرد را خواهند داشت.

Università Europea di Roma : ما آموزش مردم، حرفه ای ها را آماده می کنیم.

مکان ها

مکان ها
 • Rome

  Via degli Aldobrandeschi, 190, 00163, Rome

  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • youtube

سوالات