Keystone logo
© Domus Academy
European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

مقدمه

دانشگاه

یک دانشگاه بین المللی مبتنی بر ارزش های بزرگ انسانی ، که در حرفه های پیشرو آینده فعالیت دارد. یک انتخاب عالی برای آموزش اخلاقی و فرهنگی.

ما که هستیم

یک دانشگاه ایتالیایی

دانشگاه اروپایی رم (EUR) یک دانشگاه خصوصی است که از نظر قانونی شناخته شده است و مدارک دانشگاهی را با ارزش حقوقی آزاد می کند. یورو مقاطع لیسانس در اقتصاد و مدیریت تجارت (L-18) ، علوم و فنون روانشناسی (L-24) و گردشگری و مدیریت زمین (L -15) را ارائه می دهد. مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد و مدیریت نوآوری (LM-56) و روانشناسی (LM-51)؛ مقطع تکمیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق (LMG-01) و علوم آموزش ابتدایی (LM-85 bis). علاوه بر این ، دکتری ارائه می دهد. و دوره های آموزشی

مسیحی

دانشگاه اروپایی رم ، که در سال 2004 توسط جماعت مذهبی لژیونرهای مسیح تأسیس شد ، بخشی از سنت بزرگ کلیسای کاتولیک و شبکه بین المللی دانشگاهها است.

جایی که هر دانش آموز در قلب یک پروژه آموزشی نوآورانه قرار دارد

سال های اختصاص داده شده به آموزش عالی ، لحظه ای هیجان انگیز و مهم در زندگی را نشان می دهد: دانشگاه اروپایی رم دانشجویان جوان را راهنمایی می کند تا طبق اهداف و آرزوهایشان ، حرفه خود را انتخاب کنند. از این طریق استعداد هر دانش آموز توانمند می شود.

دانشگاه اروپایی رم در یک دانشگاه مدرن واقع شده است. دوره های ارائه شده با یک روش تعاملی و پویا در تدریس مشخص می شود تا دانشجویان بتوانند با هر استاد رابطه مستقیمی برقرار کنند و این منجر به ایجاد یک جامعه علمی معتبر می شود. سخنرانی های ارائه شده برای رسیدن به سطح بالایی از یادگیری از طریق یک روش آموزش بسیار کارآمد.

در اعتیاد ، درجات مختلف ، فرایند یادگیری شامل فعالیتهای مسئولیت اجتماعی و توسعه مهارت نرم به منظور تقویت نگرش و تعهد مثبت نسبت به دیگران است.

آموزش آکادمیک از طریق تحصیل در خارج از کشور انجام می شود. این به معنای تعمیق مهارت های زبانی ، گسترش فرهنگ فرهنگی و تجربه های مهم زندگی برای رشد انسانی و حرفه ای است.

دانشگاه اروپایی رم همچنین به فارغ التحصیلان در یافتن فرصت های شغلی از طریق کارآموزی ، کارآموزی و مصاحبه شغلی کمک می کند.

برای توسعه جامعه جدید

دانشگاه اروپایی رم متخصصان و افرادی را با ارزشهای محکم آموزش می دهد و از تعهدات خود آگاه هستند ، چه کسی وظیفه ایجاد روحیه جدید برای ارتقاء کرامت مردم را بر عهده خواهد داشت.

Università Europea di Roma: ما به مردم آموزش می دهیم ، متخصصان را آموزش می دهیم.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

محوطه دانشگاه

دانشگاه اروپایی رم پردیس خود را مطابق معیارهای معماری مدرن ، بدون موانع ، با فضای زیادی برای زندگی و اشتراک گذاری ساخته است: مناطق مطالعه ، کتابخانه ، مناطق تفریحی ، کافه تریا ، کلاسهای درس برای دانشجویان حتی در صورت عدم سخنرانی. دانشگاهی که باید در طول روز زندگی کند. کادر آموزشی و اداری همیشه برای ارائه پاسخ های سریع و جلوگیری از صف بندی غیر ضروری همیشه در دسترس هستند.

این دانشگاه مجهز به پارکینگ رایگان زیادی است که با وسایل نقلیه عمومی آسان است (10 دقیقه با قطار از Stazione di San Pietro). علاوه بر این ، وای فای سریع و رایگان در همه جا در دسترس است. امنیت و کنترل نکته مهمی در مدیریت دانشگاه است. سرویس نظارت اختصاصی به صورت 24 ساعته در دسترس است.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

مکان ها

  • Rome

    Via degli Aldobrandeschi, 190, 00163, Rome

    سوالات