Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

مقدمه

درباره Exeed College

Exeed College ، که در سال 2016 پیش بینی شد، یک شرکت معتبر از گروه آموزش وستفورد است که برنامه های آکادمیک آنلاین / پاره وقت با رتبه برتر را ارائه می دهد. Exeed College یک ارائه دهنده مدیریت آموزشی در سطح جهانی مستقر در امارات متحده عربی، برنامه های دکترا در مدیریت بازرگانی و آموزش، برنامه های تخصصی MBA، برنامه های کارشناسی ارشد در آموزش و برنامه های مختلف صلاحیت معلم را از طریق حضور گسترده خود در شورای همکاری خلیج فارس، آفریقا، آسیا، جنوب تسهیل می کند. کشورهای شرقی و اروپایی. برنامه‌های آموزشی استثنایی ارائه شده توسط دانشگاه‌های بین‌المللی پیشرو و سازمان‌های اعطاکننده جوایز، فراگیران را قادر می‌سازد تا خود را مجدداً اختراع کنند و در حوزه‌های تخصصی خود به برتری برسند.

برای ارائه مدارک در سطح جهانی، Exeed College با دانشگاه‌های برتر جهانی که متعهد به ارائه تجربیات استثنایی دانشجویان، تدریس با کیفیت بالا، تحقیقات پیش‌رو و همکاری گسترده با سازمان‌های درجه یک هستند، به درستی برخورد کرده است.

دانشگاه کاتولیکا د مورسیا، اسپانیا، دانشگاه سیتی، مالزی، وولف، مالت، دانشگاه پلیموث مارژون در بریتانیا، و دانشگاه آکاسیا در ایالات متحده دانشگاه‌های بزرگی هستند که با Exeed College شریک شده‌اند.

Exeed که یک مدافع قوی از پر کردن شکاف در ارائه آموزش با کیفیت به توده ها از طریق دیجیتالی کردن است، از قدرت فناوری استفاده کرد و یک اکوسیستم دیجیتال را از طریق ادغام یک پلت فرم پیشرفته محیط یادگیری مجازی (VLE) ایجاد کرده است. یک سیستم مدیریت یادگیری قوی (LMS) که قادر به ارائه آموزش همزمان و ناهمزمان است. با استفاده از مدرن‌ترین ابزارهای آموزشی، دوره‌های آموزشی کاملاً انباشته شده، و کتابخانه آنلاین، ارائه یکپارچه مدارک دانشگاهی و برنامه‌های حرفه‌ای در سطح جهانی به زبان‌آموزان باهوش در سراسر جهان را تضمین می‌کند.

Exeed College که تسهیل کننده آموزش اجرایی در سطح جهانی، آموزش معلمان و صلاحیت ها است، اساتید برجسته بین المللی تحصیل کرده در دانشگاه های مشهور با دهه ها تجربه در صنعت و دانشگاه را دارد.

Exeed College از گنجاندن، برابری و تنوع حمایت می کند و به جمعیت شناسی غنی و متنوع خود از زبان آموزانی از تقریباً 50 ملیت و بیش از 10 بخش صنعتی افتخار می کند.

مأموریت

ماموریت ما ارائه برنامه های کارشناسی ارشد معتبر و معتبر جهانی در حوزه های کسب و کار و مدیریت و صلاحیت های تربیت معلم برای توانمندسازی متخصصان قرن بیست و یکمی با دانش گسترده برای برآوردن نیازهای آکادمیک و مهارت های قابل انتقال آنهاست. یک پلت فرم محکم برای حرفه ای ها برای کسب دانش، به دست آوردن بینش عمیق و تسلط بر کاربرد چنین آموخته هایی در محل کار. ما در ساختن سازمان‌های بزرگ، جوامع پایدار و در نتیجه یک ملت مترقی که از اخلاق و یکپارچگی حمایت می‌کند، مشارکت می‌کنیم.

چشم انداز

Exeed College نظر دارد که یکی از مهمترین ارائه دهندگان جهانی آموزش عالی شناخته شده و معتبر، آموزش اجرایی و آموزش مداوم برای متخصصان و شاغلین باشد تا آنها را برای تجهیز، غنی سازی و توانمندسازی آنها برای تبدیل شدن به متخصص و رهبر در حوزه فعالیت خود قرار دهد.

مکان ها

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, عمان

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, عربستان سعودی

   • Singapore Online

    Singapore Online, سنگاپور

    • India Online

     India Online, هندوستان

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, نیجریه

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, امارات متحده عربی

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, مالزی

         سوالات