Keystone logo
exMedia

exMedia

exMedia

مقدمه

exMedia یک گروه دانشگاهی که سهام این اعتقاد است که: - پروژه های زیبایی تجربی و پژوهش سرب اجتماعی- فنی به - گسترش افق علمی و خلاق است که به طور موثر آدرس - شرایط وجودی انسان در قرن 21.

exMedia ادغام طراحی، برنامه نویسی، صدا و انیمیشن.

exMedia متصل تأمل انتقادی با روش تجربی بر اساس پرسش های اساسی مطرح شده توسط افراد و جامعه.

exMedia به نظر می رسد برای دانش آموزان خود انگیزه قادر به ریسک هنری و به ناشناخته را باز کنید.

exMedia این نسخهها کار در شرایط یک فرهنگ تکنولوژی محور و آینده آن از جمله دیدگاه های ارسال رسانه ای خطاب.

exMedia فرهنگ ساز، فضای پیوندی، شناختی و طراحی انتقال، مطالعات صدا، برنامه نویسی تجربی، سیاست شبکه ها و ماشین آلات، تجربی 2D 3D انیمیشن / و مولف بازی: با زمینه های زیر نقش دارند.

در برنامه فوق لیسانس، ما با دانش آموزان و همراهان از طیف گسترده ای از زمینه های از قبیل معماری، شهرسازی، طراحی، صدا، علوم کامپیوتر، انیمیشن، بازی، هنر، تئوری و فعالیت های اجتماعی کار می کنند. محیط زیست مطالعات projectbased دانش آموزان به چالش می کشد خود را آغاز تحقیقات فردی و توسعه افراد و پروفیل های پیچیده و شاید هنوز نا معلوم.

ما اجرای صدا تخصصی و / 3D آزمایشگاه انیمیشن 2D برای اطمینان از اکتشاف مشتاق و آزمایش به تخیل و استعداد دانش آموز پیشرفت بیشتر است. ما همچنین با ابزار به طور گسترده ای در دسترس مانند میکروکنترلر electonic تخصصی، lasercutter، ضبط حرکت، هواپیماهای بدون سرنشین، 3D اسکنر / چاپگر، دستگاه CNC و فرز کار.

exMediaفارغ التحصیلان در سراسر زمین گسترده ای از زمینه خلاق شرکت کنند. چشم انداز حرفه ای خواهد شد هر دو در زمینه های کار مستقل و شرکت های بزرگ یافت می شود، در سازمان های و همچنین در تحقیقات و یا شروع یو پی اس.

exMedia یک فرصت بینظیر از تجربه آزادی هیجان انگیز از آکادمی هنر بدون اینکه به قوانین وحشی از بازار هنر قرار دهد.

مکان ها

  • Peter-Welter-Platz 2 , D-50676, Cologne

سوالات