Keystone logo
Ferrières

Ferrières

Ferrières

مقدمه

Ferrières مدرسه تعالی فرانسوی

انتخاب برای تحصیل در Ferrières راه اندازی شغلی در بخشی است که در حال رشد مداوم است و فرصت های حرفه ای بی شماری را در سراسر جهان ارائه می دهد. Ferrières تنها 15.5 مایل دورتر از قلب شهر چراغ پاریس، به همان اندازه نزدیک به هر دو فرودگاه بین المللی اصلی پاریس (اورلی و روسی شارل دوگل)، Ferrières به راحتی از مرکز پاریس با حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. در Ferrières ، ما بر این باوریم که موفقیت از آموزش نظری و عملی قوی همراه با توسعه شخصی حاصل می شود.

اهداف Ferrières توسعه رهبران برتری است که دارای صلاحیت، همه کاره و قادر به تصدی پست های مدیریت ارشد و تعیین نیازهای صنعت آینده هستند.

به منظور اطمینان از اینکه مهارت ها و تخصص آموزش داده شده پاسخگوی نیازهای فعلی و آینده صنایع هتلداری، غذا و لوکس است، ما این برنامه را با همکاری نزدیک شرکت های شریک معتبر خود و همچنین مشاورانی از مدارس برتر کسب و کار توسعه دادیم.

رویکرد چند صنعتی:

Ferrières با توجه به ارزش‌های اصلی سنت و نوآوری، فروتنی، کار و دید باز، سه‌گانه است:

  • آموزش حرفه ای های آینده از سراسر جهان، از طریق طیف وسیعی از برنامه ها، متناسب با نیازهای صنعت در غذا، مهمان نوازی و تجملات: دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های واجد شرایط آشپزی
  • کمک به پیشبرد دانش و شیوه ها در سه بعد: فرهنگ غذا، مدیریت مهمان نوازی، تجملات و برنامه ریزی رویداد.
  • تقویت نفوذ و جذابیت فرانسه در این زمینه های برتر.

اکوسیستم پیشرفته FERRIERES:

Ferrières یک تجربه حرفه ای استثنایی را برای دانش آموزان فراهم می کند و به لطف طیف وسیعی از چندین رستوران، یک کیترینگ و یک هتل 4* بلافاصله آنها را با "تعالی" روبرو می کند. این موسسات که کاربردی نیستند بلکه واحدهای حرفه ای هستند، مدیریت می شوند. توسط تیمی از متخصصان و بازرگانان باتجربه مهمان نوازی که برخی از آنها برنده جایزه «Meilleur Ouvrier de France» هستند. آنها غذاهای پیشرفته و خدماتی در سطح جهانی را به مشتریانی خواستار ارائه می دهند.

با افزایش ظرفیت، دانش آموزان به تدریج در مشاغل مختلف در آشپزخانه، ناهار خوری، خرید، بخش ساملی، بار، دفتر جلو، روابط مهمان، خانه داری، فروش، رزرو، تعمیر و نگهداری، بازاریابی، مالی، بازاریابی الکترونیکی و برنامه ریزی رویداد معرفی می شوند. این تجربه عملی با یادگیری آکادمیک مطابقت دارد.

مکان ها

  • Rue du Château - BP49 Ferrières-en-Brie, 77164, Ferrières-en-Brie

  • Paris, فرانسه

سوالات