Keystone logo

Flying Academy

A logo

مقدمه

EASA و FAA مدرسه پرواز تایید

آکادمی پرواز یک مدرسه پرواز مجاز توسط (اداره هوانوردی فدرال) FAA و همچنین (آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اروپا) EASA است. بالاترین اولویت آکادمی است که به ارائه یک محیط امن برای پرواز همه خلبانان آن است. آیا در این پایگاه در پراگ، برنو یا میامی، آکادمی پرواز قرار می دهد مشتریان خود اول، به دلیل بالاترین رضایت مشتری یکی از مهم ترین ارزش های مدرسه است. نوآوری ثابت ما پیش از مسابقه نه تنها با حضور جهانی بلکه در تکنولوژی نگه می دارد.

پرواز ماموریت آکادمی است که به ایجاد حرفه ای، ایمنی آگاهانه خدمه پرواز که به طور موثر عملکرد و به طور کامل برای چالش های اشتغال به عنوان یک خلبان شرکت ها و یا افسر اول و کاپیتان های هواپیمایی در سراسر جهان مجهز شده است.

چرا انتخاب آکادمی پرواز

EASA تایید سازمان آموزش (CZ / ATO-014) FAA تصویب 141 و 61 مدرسه پرواز یاد بگیرید برای پرواز در اتحادیه اروپا و / یا در ایالات متحده آمریکا پایگاه آموزشی پرواز در میامی، فلوریدا ارائه می دهد بیش از 360 روز پرواز شما می توانید آموزش پرواز در اروپا و در ایالات متحده ترکیب از 12 سال تجربه با آموزش خلبانی در اروپا و 30 سال در ایالات متحده آمریکا مدرسه پرواز توسط خلبانان هواپیمایی منجر - شما تجربه خلبان واقعی دانشجویان از کشورهای سراسر جهان آیپد مینی رایگان برای دانش آموزان ما شروع برنامه آموزش پرواز حرفه ای خود را

تجربه آموزش پرواز، نوآوری

سود دانش آموزان از تجربه آکادمی پرواز و مدرسان آن در طول سال بسیاری از جمع شده بودند. با 12 سال تجربه آکادمی پرواز در اروپا و حتی از 30 سال تجربه انباشته شده در پایگاه میامی، آکادمی قادر به ارائه آموزش عالی از طریق خلبانان با تجربه در سراسر جهان است.

این تجربه خلبان زندگی واقعی در آموزش استثنایی است که بسیار عملا گرا و دست در تجارب یادگیری فراهم می کند منعکس شده است. هدف آکادمی برای ایجاد یک محیط یادگیری تعاملی و متنوع است. ما تمرکز به شدت در نوآوری بنابراین دانشجویان ما از این availibility استفاده از آخرین وضعیت تجهیزات هنر برای مطالعه: بانک ATPL درخواست، کلاس های درس فای مجهز، مواد ویدئو و حتی اپل رایگان برای دانش آموزان شرکت کننده در برنامه ATPL مدولار، 0 -CPL، و همچنین 0-ATPL. تغییرات در صنعت بلافاصله در برنامه های درسی منعکس شده به اطمینان حاصل شود که تمام مواد یادگیری اقامت فعلی و آکادمی پرواز همچنان به ارائه بهترین فرصت های آموزشی به مشتریان است.

آکادمی پرواز است خلبانان خطوط هوایی منجر شده است. آنها طیف گسترده ای از دوره ای که دانش آموزان تمام راه را به هدف خود منجر توسعه داده اند. دانش آموزان در آکادمی پرواز فرصت برای پیوستن به برنامه برای به دست آوردن خلبان خصوصی خود مجوز، اضافه کردن ابزار رتبه خود و همچنین به دست آوردن گواهینامه خلبانی تجاری منجر به مجوز هواپیمایی حمل و نقل خلبان است.

مکان مدرسه پرواز در ایالات متحده آمریکا و اروپا

با پایگاه در جمهوری چک و همچنین میامی، فلوریدا، آکادمی پرواز می دهد دانش آموزان خود این فرصت را به انتخاب محل برای آموزش خود را از بسیاری از گزینه های جذاب. آکادمی پرواز دانش آموزان خود را با فرصت های مسکن، نیازمندی های ویزا و بیشتر به شدت حمایت می کند.

آکادمی پرواز را باز کند به اروپا! به عنوان یک دانشجوی آکادمی پرواز در یکی از پایگاه های جمهوری چک، دانش آموزان فرصت را به بازدید از کشورها در سراسر اروپا (که در اتحادیه اروپا هستند) بدون نیاز به هر گونه مشکل ویزا بروید! پاریس، برلین، رم، حتی بارسلونا به راحتی با رقص در یک پرواز با یکی از بسیاری از خطوط هوایی ارزان اروپا در دسترس هستند.

یکی از مزیت های بزرگ پرواز آکادمی پایگاه خود را در میامی، فلوریدا است. منظره زیبا از میامی توسط روز و شب، آسمان آبی، و سواحل زرق و برق دار تنها مزایای این پایه از آکادمی پرواز را ارائه کرده است ندارد. آب و هوا فلوریدا امکان به پرواز طول سال. این همه دانش آموزان را قادر می سازد تا به سرعت جمع آوری ساعت پرواز و پرش را به صندلی از یک شرکت هواپیمایی و یا موقعیت شرکت های بزرگ.

دانشجویان کشورهای در تمام طول جهان

آکادمی پرواز ایجاد یک محیط یادگیری چند فرهنگی است. با دانش آموزان از کشورهای سراسر جهان از جمله کلمبیا، السالوادور، برزیل، رومانی، عربستان سعودی، هند، مالدیو، و بسیاری دیگر. این صلاحیت بین فرهنگی دانشجویان کمک می کند احساس راحتی کار در کشورهای مختلف در سراسر زندگی حرفه ای خود و یا به اشتراک گذاری کابین خلبان یک شرکت هواپیمایی با یک خلبان از یک فرهنگ دیگر.

همه در همه، آکادمی پرواز است یک بسته بزرگ از فرصت هایی را برای ارائه و دانش آموزان خود را حمایت مورد نیاز مورد نیاز برای تحقق رویاهای خود را از تبدیل شدن خلبانان حرفه ای موفق است.

مکان ها

  • South Miami Heights

سوالات